“Ангеліна” опис серій

“Ангеліна” опис серій серіалу 2018 року зі Марією Куликової в головній ролі в цій статті.

“Ангеліна” скільки серій – в серіалі 16 серій

“Ангеліна” опис серій

1-2 серії “Ангеліна” опис
Юна Ангеліна успадкувала від бабки-травниці секрети народної медицини та її велику клієнтуру. Ангеліні подобається сімейне заняття, якому вона присвячує весь свій час, не дивлячись на те, що наречений Павло Коростильов вмовляє дівчину кинути знахарство заради їх спільного майбутнього і переїхати в місто. Упертість Ангеліни і інтриги її суперниці Інги Думановой, закоханої в Павла, роблять свою справу.

Ангеліна і Павло розлучаються – і кожен з них в цьому розриві звинувачує протилежну сторону. Інга з Павломодружуюються, а незабаром у молодої пари народжуються двоє хлопчаків.

Проходить три роки, і біда стукає в будинок подружжя Коростильових. Обидві дитини відразу хворіють дифтеритом, а до лікарні дістатися немає можливості. Коростильови звертаються за допомогою до Ангеліни, благаючи врятувати дітей. Однак важка хвороба не завжди піддається народними рецептами. Один з малюків задихається.

Збожеволіла від горя Інга звинувачує Ангеліну в навмисному вбивстві її дитини, а розгнівані односельці вершать над «відьмою Ангеліною» суд Лінча.

Але її рятує Михайло Кольцов, лікар з міста, який колись прїздив до її бабусі і закохався в Ангеліну.
Проходить 17 років … У Михайла та Ангеліна своя клініка, живуть вони разом щасливо.

3-4 серій “Ангеліна” опис

Через двадцять років зустрічаються юні Софія Кольцова та Ігор Коростильов. Вони молоді, успішні і закохалися в першого погляду. Він працює економістом, Софія вчиться в медичному. На 3 день знайомства він пропонує їй вийти за нього, і йде знайомитися з батьками Софії.

Однак тінню між ними постає злочин минулого і смертельна ворожнеча двох сімей – Коростильових і Кольцових. Ангеліна дізнавшись прізвище нареченого, повідомляє дочці, що вона не може зустрічатися з Ігорем. Ангеліна розповідає, що 20 років тому вона намагалася врятувати брата Ігоря, але їй не вдалося вилікувати дитину, а Коростильови звинуватили її в смерті сина.

Софія повідомляє Ігорю, що не зможе бути з ним. Та Ігор вирішує боротися за свою любов. Він з’ясовує про роман Ангеліни і свого батька Павла і переконує Софію, що минуле не повинно їм заважати. Софія розуміє, що мати все одно буде проти і вирішується на переїзд в будинок Ігоря.

Мати дізнавшись про це, вирішує розкрити доньці страшну правду. Михайло проти цього, але Ангеліна все вирішила. 20 років тому після смерті брата Ігоря її побили і згвалтували – серед нападників був брат Інги. А пізніше вона дізналася про вагітність. Софія шокована новиною, що Михайло не її батько.

5-6 серій “Ангеліна” опис

Софія пише прощальну записку Ігорю, в якій говорить, що вони повинні розлучитися. Ігор б’ється з Леонідом і падає з моста в річку.

Через кілька днів починаються пошуки Ігоря. Інга страждає, а дізнавшись, що Софія дочка Ангеліни вирішує помститися. Інга вважає, що це Ангеліна винна у зникненні сина.

Радіон квапить Павла з видачею довідки для Соболєва. Але Павло дізнається, що Соболєв аферист і не поспішає підписувати важливі документи.

Софія звинувачує себе в зникненні Ігоря. Льоня, щоб відвести від себе підозри починає зустрічатися з сестрою Ігоря.

Додати коментар

Відповісти

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *