“Чорна троянда” опис серій 41-50

Чорна троянда” опис серій турецького серіалу 2013 (Karagul) на нашому сайті.

“Чорна троянда” опис серій 31-40

“Чорна троянда” зміст серій 41-50

41 серія “Чорна троянда” опис

Сібель вночі стає погано, а Айше намагається додзвонитися Кендалу, але той не чує дзвінка. Айше побачивши синці на сестрі дізнається, що її побила Озлем. Айше вривається в Конак і нападає на Озлем. У Айше вже немає сил терпіти образи, їй важко і Баран намагається її підтримати. Всі шоковані вчинком Озлем, але вона навіть не соромиться своєї поведінки.
Кендал дізнавшись від Сібель про вчинок Озлем виходить з себе, але всі в Конаці намагаються його заспокоїти, адже Кадріє вже не може виносити постійних скандалів.
Еміне хворіє і Асим сам намагається доглядати за матір’ю. Кендал відправляє Мелек жити до Сібель, адже та погано себе почуває.
Нарин готова почати нові стосунки з Огузом, але просить поки почекати, тому що не може сказати про це Барану і Кадріє. Нарин щаслива, адже вона відчуває себе коханою.kino-svit.com
Озлем вимагає повернути диск, але Касим не має наміру його віддавати. Огуз зрозумів, що диск міг вкрасти тільки Касим і починає збирати інформацію про нього.
Ебру з дітьми працюють в фісташковому саду, удобрюють ґрунт, обробляють дерева. Ебру просить Аду познайомити їх з її хлопцем. Ада радіє, а Майя ще не може прийти в себе після нерозділеного кохання. Сердар і Ада ретельно готуються до вечері.
Майя випадково зустрічається з Сердаром, він хоче вибачиться, але вона каже, що неправильно його зрозуміла, хоча і любить його.
Озлем пробирається в будинок Касима і знаходить диск, який залишає в комп’ютері Барана.
Сердар приходить на вечерю, і Майя розуміє, що він хлопець сестри …
Еміне трохи стало краще, але вона ображена, адже Кендал не цікавився її здоров’ям … Асим йде до Барана, щоб подивитися фільм, і дивиться відео вбивства Мурата.

42 серія “Чорна троянда” опис

Майя не може бачити Сердара з Адою і йде з вечері, сказавши, що в неї болить живіт. Майя страждає і не знає, що робити далі.
Огуз намагається вивести Касима, той намагається триматися спокійно. Касим вимагає, щоб Озлем повернула диск.
Асим в жаху від побаченого, він забирає диск. Кендал стільки років не звертав на нього уваги, але після того як Асим дізнався правду він почав зневажати батька. Асим страждає, але приховує побачене.
Кадріє з Кендалом їдуть до Сібель, вибачиться за поведінку Озлем.

Кендал, Нарин і Баран дізнавшись про знайомство з хлопцем Ади починають знову ображати Ебру і Аду. В їхніх краях дівчині не можна зустрічатися з хлопцем до весілля …
Озлем не може знайти диск, адже в кімнаті Барана його немає, вона не може зрозуміти куди він пропав.
Огуз продовжує розслідування, і дізнається від Ебру, що Раджепа убили. Огуз хоче поговорити з Озлем, адже впевнений, що вона щось приховує.
Нарин щаслива, але ніяк не може зважитися розповісти Кадріє про відносини з Огузом.
Обман Озлем розкривається, Кендал дізнається, що вона не ходила до лікаря – б’є її і замикає в підвалі.  kino-svit.com Крім того з розмови Огуза, він зрозумів що хтось відправив диск з відео вбивства в поліцію, який потім звідти зник.
Майя страждає, вона ділиться цим з Асимом. Еміне знаходить диск під подушкою Асима і відносить його в кімнату Барана.
Айше з Бараном лаються, адже він вважає що Ада непристойно поводиться. Айше теж зустрічається з Бараном, і вона не може зрозуміти чому, на його думку поведінка Ади непристойна.
Баран лається з дядьком, який прийняв Сердара у себе в гостях. Фират намагається підтримати Ебру.
Сердар переживає через Майю, адже якщо Ада дізнається правду, вона його не пробачить. Майя і Сердар домовляються тримати їх історію в таємниці.
Ебру дізнавшись про вчинок Кендала намагається звільнити Озлем, але та готова сидіти в підвалі, адже коли правда розкриється вона зможе позбутися Кендала. Ебру не розуміє, чому Кадріє допустила це, але свекруха вже втомилася від постійних сварок в будинку і вирішила не втручатися.
Нарин не може зважитися розповісти Барану про відносини з Огузом, адже син думає що мати ще любить Мурата.
Вночі могилу Мурата руйнують і дзвонять Кендалу, щоб передати привіт від Мурата … Кендал наляканий, а потім ще й Асим ставить запитання “Чому вбив?” …

43 серія “Чорна троянда” опис

Ада знаходить чорну троянду на столі, але ні вона ні Ебру не здогадуються хто її міг залишити.
Кендал знаходить підхід до Асима і той обіцяє все тримати в секреті. Асим нарешті дочекався, що Кендал називає його сином, обіцяє бути хорошим батьком. Хоча насправді Кендал робить це не через любов до сина, а щоб приховати свій секрет.
Кадріє поговоривши з Ебру розуміє, що Кендал міг убити Мурата через його намір забрати Барана в Стамбул. Вона щиро говорить з Кендалом, але той не зізнається. Кендал винить Озлем у своїх проблемах, він думає, що це її спільник дзвонив від імені Мурата. Кадріє звільняє Озлем з підвалу, але просить не робити дурниць.
До Ебру приходить Джемаль (друг Мурата) і купує всі її чорні троянди, хоча вони ще навіть не розцвіли. Ебру щаслива, адже у неї тепер з’явилися гроші, вона планує зробити Рузгяру обрізання, хоча він цього боїться.
Айше ображена на Барана, а він не хоче мириться з Адою, хоча й переживає через сварку з Айше. kino-svit.com
Ада спілкується з Сердаром, Майї важко слухати їхні розмови. Хоча після всього Сердар вже не відноситься до Ади як колись, йому соромно дивитися в її очі і бачити страждання Майї.
Кадріє йде на могилу Мурата, вона вражена і не може зрозуміти хто її зруйнував. Кендал приводить могилу в порядок, але не знає що і думати, не може зрозуміти хто йому мститься. Кадріє вирішує приховати це в таємниці від усіх.
Кендалу на фабрику приходить посилка – надгробна плита з його ім’ям … він починає панікувати.
Огуз допитує Озлем, він розуміє що це вона відправила йому диск, який незабаром пропав, але та відбрехується.
Асим вирішує зберігати таємницю батька, знаходить диск і ховає … А Озлем намагається його знайти.
Мелек хоче продовжити навчання і просить Ебру і Майю допомогти в цьому, вони схвалюють її вчинок.
Кендал не довіряє Касиму і просить Ризу стежити за ним, хоча стеження Касим відразу помічає.
Кендала заманюють на його ж фабрику вночі і підпалюють склад з фісташками … Мурат має намір помститися йому за все що пережила Ебру.

44 серія “Чорна троянда” опис

Кендала хтось витягує з вогню. Все в Конаці дізнавшись про те, що трапилося йдуть на фабрику. Кендалу приходить повідомлення з погрозами і він приховує від поліції правду.
Кендал звинувачує Ебру, але вона в шоці від цього. Усі склади згоріли, пожежникам не вдалося нічого врятувати.
Майя намагається заспокоїти Асима, який переживає за батька. Майя заздрить Аді, яка вважає себе кращою, вони лаються.
Кендал знову отримує погрозу від Мурата, його нерви на межі.
Огуз хоче вивести Кендала на чисту воду, він викликає Озлем і Касима на допит. Озлем бреше, що відправила фото Кендала з Сібель, а Касим дізнавшись про це забрав диск. Огуз впевнений, що це брехня і вирішує далі вести розслідування.
Ебру і Кадріє в очікуванні свята обрізання, їдуть за покупками для Рузгяра.
Баран з Адою продовжують сваритися, Баран так і не змінив свою думку і вважає її поведінку розпусною. Айше через це теж з ним не розмовляє.
Нарин зустрічається з Огузом, вона боїться втратити його, боїться що він кине її через те, що вона від усіх приховує їхні стосунки.
Баран випадково дізнається, що Огуз і мати зустрічаються, накидається на Огуза. Нарин важко переживає це, тепер вона зганьблена, а Баран вважає що мати зрадила батька.
Айше намагається пояснити Барану, що його поведінки неприпустима, а він не може зрозуміти як мати могла зрадити батька.
Огуз говорить з Фиратом і Кендалом, повідомляє що у нього серйозні наміри щодо Нарин. Всі окрім Кендала і Барана не проти їхніх стосунків, але всіх обурює, що вони це приховали.
Нарин намагається пояснити Барану, що Огуз – єдиний, хто її підтримував останнім часом, але Баран не може поки простити її.
Мелек розповідає матері, що хоче продовжити навчання, Кадріє готова її підтримати.
Ебру хотіла перенести обрізання через низку неприємних подій, але Кадріє наполягає на його проведенні.
Друзі Мурата погрозами змушують Кендала їхати на кладовище і копати собі могилу.

45 серія “Чорна троянда” опис

Кендал змушений викопати собі могилу, а потім отримує листа з вимогою організувати свято обрізання Рузгяра. Кендал вимушено погоджується і повідомляє Кадріє, що допоможе в організації свята, всіх шокує така зміна в його поведінці. Насправді Кендал вирішує виманити свого ворога і наказує вкрасти Рузгяра.
Нарин переживає через сварку з Бараном. Ебру запрошує Барана взяти участь у святі Рузгяра. Баран погоджується і підтримує брата.
Огуз намагається трохи заспокоїти Нарин, а коли Кадріє запрошує його з Сердаром на обрізання знову починає переживати через реакцію Барана.
За звичаєм під час обряду у Рузгяра повинен бути кум, Ебру просить стати ним Джемаля (друга Мурата).
Рузгяра везуть на коні від Конака до будинку Фирата, їх супроводжує багато людей. Проходить красивий обряд, багато людей, всі танцюють, дарують подарунки. Викрадачам вдається заманити Рузгяра на човен і вони його відвозять.
Ебру розуміє, що син пропав і починаються його пошуки. Кендал намагається всіх переконати, що Рузгяр втік так як злякався обрізання. Але коли у воді знаходять його шапку всі починають думати про найгірше …

Поліція не знаходить тіла і повідомляють, що він не міг потонути. Ебру весь час не може знайти собі місця, їй дають заспокійливе. Ада йде шукати Рузгяра з Сердаром. Рузгяра тримають в сільському будинку. Друг Мурата зрозумів, що це Кендал організував викрадення і вирішують помститися йому. Вони викрадають Сібель … Рузгяр знаходить спосіб втекти, в той момент коли Кендалу потрібно терміново повернути його в Конак або Сібель і його сина вб’ють. Рузгяру вдається добігти до дороги і зупинити машину, водій якої і повідомляє про це в поліцію.

Коли дізнаються, що Рузгяр знайшовся в Конаку всі можуть спокійно видихнути, а Ебру нарешті приходить до тями.

46 серія “Чорна троянда” опис

Всіх шокує новина про те, що хтось викрав Рузгяра. Сібель повертається додому, вона була в машині з Муратом, але так як не бачила його раніше не зрозуміла хто це. Мурат хоче піти в Конак, але Джемаль відмовляє його від цієї ідеї, (показують, що він довго стежив за життям своєї родини і йому важко бути далеко від них)
Кендал привозить Сібель в Конак, оскільки боїться за неї. Айше відмовляється їхати туди і вирішує жити одна. Баран намагається підтримати її.
Ада дізнавшись, що Рузгяра викрали винить Кендала, але той, як завжди, все заперечує. Рузгяр наляканий, Ебру постійно біля нього, заспокоює сина.
Касим працює на Джемаля, він дає Озлем снодійне, яке та повинна підсипати в їжу.
Мелек йде подавати документи для продовження навчання, але Кендал – забороняє їй вчитися і везе додому. Це бачив Мурат, він просить Джемаля привезти сестру до нього.
Нарин не знає як бути з Огузом, і каже Кадріє, що якщо син проти, то відносин не буде.
Ебру намагається захистити Мелек від Кендала. Мелек дзвонить Джемаль і просить ввечері не вечеряти (Озлем підсипала снодійне в їжу) і вийти на вулицю після дзвінка.
Баран поряд з Айше, Кадріє впевнена, що викрадення Рузгяра і Сибель – це помста ворогів Кендала. Огуз впевнений, що Кендал щось приховує і хоче розкопати правду.
Нарин повідомляє синові, що вона не буде зустрічатися з Огузом, так як син для неї важливіше всього.
З приходом ночі всі в Конаку, крім Озлем і Мелек засинають. Касим виманює Озлем з Конака, хоча вона не розуміє, що він затіяв. Мелек дізнається від Джемаля, що Кендал намагався вбити Мурата, але той залишився живий, оскільки попередив своїх друзів про зустріч з Кендалом.
Мурат заходить в Конак, поки всі сплять він може поцілувати близьких людей – дітей, Ебру, матір. Коли Мурат заходить у кімнату Нарин в Конак повертається Баран, який вирішив поговорити з матір’ю …

47 серія “Чорна троянда” опис

Мурату вдається вийти з Конака непоміченим. Мелек радіє, що брат живий, але Мурат просить Мелек приховати це, і просить задати Кендалу питання “Чому вбив брата”. Мелек повертається додому і коли приходить у себе розуміє, що Кендал намагався вбити Мурата, вбив Раджепа, через нього вона сама ледь не загинула і вирішує допомогти Мурату в його помсті.
Касим працює на Джемаля, вони познайомилися відразу після його звільнення і весь цей час він виконував вказівки Джемаля.
Мелек зрозуміла, що Кендал весь час їй брехав, говорить йому, що скоро правда про вбивство Мурата розкриється і він понесе покарання. Кендал замикає Мелек, хоча вона і не має наміру розповідати матері правду. Кендал думає, що це Озлем розповіла все Мелек і замикає жінку в підвалі. Тепер він має намір вигнати Ебру з дітьми з Конака, всіх шокує його поведінка.
Баран намагається умовити Айше бути поруч з сестрою, але їй важко жити в Конаку.
У школі оголошують результати вступних іспитів – у Айше найвищий бал, Баран радіє за неї, але вона розуміє, що не зможе вчитися адже грошей у неї немає. Майя теж набрала високий бал, але через страждання за Сердаром не може цьому радіти. Вона не може слухати розмови Ади з Сердаром і приходить додому в сльозах.
Кендал накидається на Ебру, вимагає забратися з їхнього життя. Фират намагається заступитися за Ебру, але йому теж дістається. Ебру хоче поскаржитися Кадріє, але та сама не розуміє причин вчинків Кендала.
Нарин вирішує востаннє зустрітися з Огузом, але їх бачить Кендал. Огуз любить Нарин, але розуміє, що через Барана вони не зможуть бути разом. Нарин важко розлучатися з Огузом, адже за стільки років він вперше відчула себе коханою.
Кендал простежив за ними і насильно відвіз Нарин додому, так як вважає, що вона ганьбить їхню родину.
На Барана нападають однокласники, яких вони з Адою колись побили, Айше нічого не може зробити. Повз проїжджає машина Мурата, він стріляє в повітря і нападники розбігаються, але батька Баран так і не побачив.
Майя страждає і лається з Адою, Ада не розуміє агресії сестри, але добитися правди від Майї не може. Сердар теж мовчить.
Огуз важко сприймає рішення Нарін, хоча і розуміє її.
Поліція знаходить місце, де тримали Рузгяра і продовжує розслідування.
Мурат і Джемаль готують нову пастку для Кендала …

48 серія “Чорна троянда” опис

Люди Мурата викрадають Кендала і цього разу йому мстять за Мелек – обпалюють спину, а потім висаджують біля будинку з мішком на голові. Він має намір знайти ворогів і помститися, але ні Мелек, ні Озлем нічого йому не говорять. Але після того, що сталося він випускає Озлем з підвалу, а Мелек з кімнати.
Ада розповідає матері, що Майя закохалася і тому страждає, Ебру намагається підтримати дочку.
Поліція з’ясовує, що до викрадення Рюзгяра причетний Кендал – адже це він купував ліки від астми знайдені на місці, де тримали хлопчика. Але Кендал бреше Огузу, що його шантажували викрадачі і знову залишається безкарним.

Школярів везуть на екскурсію, і Ада просить Сердара приєднатися до них. Баран побачивши їх разом нападає на Сердара, через це Сердар і Ада їдуть, а Айше знову лається з Бараном.
Озлем хоче з’ясувати що хто мстить Кендалу, вона розуміє, що Мелек щось знає, але та мовчить, вона розпитує Касима, але той теж не говорить правду.
На поле з трояндами приїжджають туристи, і Ебру з Еміне вирішують облаштувати кафе і продавати їжу. Кадріє теж схвалила цю ідею, адже Еміне смачно готує.
Ада з Сердаром лаються в машині і потрапляють в аварію. Ада без свідомості і Сердар зупиняє машину, в якій знаходиться Мурат. Мурат везе дочку в лікарню, а всі дізнавшись про аварію їдуть до лікарні. Джемаль встиг попередити Мурата і той встиг сховатися. Мурату важко, адже він нудьгує і переживає за свою дочку, Ебру.

Травм Ада не отримала, але ніч вона проводить в лікарні. Сердар переживає за Аду і відчуває свою провину, Баран теж звинувачує його, адже не зважаючи на сварки він любить Аду і готовий оберігати її.
Айше намагається переконати Барана змиритися з відносинами Ади і Сердара, які люблять один одного.
Кендал дізнавшись про партнерство Еміне з Ебру насильно відвозить Еміне додому, Ебру вважає себе винною. Асим не може дивитися на поведінку батька стосовно матері … і показує відео вбивства Мурата Кадріє …

49 серія “Чорна троянда” опис

Нарин винить Ебру в неприємностях Еміне. Асим намагається заспокоїти матір і йде в поліцію. Мелек і Озлем самі займаються приготуванням їжі для кафе.
Майя просить Сердара забути, що було між ними, адже щастя сестри для неї важливіше.
Після побаченого Кадріє не може прийти в себе, бере рушницю і йде до Кендала.
Джемаль і Мурат хвилюються, щоб диск не знайшов Кендал, адже тоді вони не зможуть помститися.
Асим віддає диск Огузу, хоча йому і важко зраджувати батька, але через його вчинки він не може мовчати.
Кадріє під прицілом приводить Кендала на могилу Мурата і наказує закопати її. Кендал розуміє, що мати все знає і готова вбити його … Потім вони їдуть в гори і вона змушує його йти з надгробною плитою до обриву.
Огуз повідомляє всім, що в смерті Мурата винен Кендал … Для всіх це величезний шок …
Баран бере пістолет, щоб помститися за смерть батька, його намагається зупинити Нарин. Мурат переживає за матір, боячись, що вона стане вбивцею і їде сам шукати її і Барана, хоча Джемаль намагається його утримати.

Мурат бачить на вулиці, як Ебру намагається заспокоїти Барана, йому важко стриматись, щоб не вийти до них.
Кендал і Кадріє на обриві, вона змушує його копати собі могилу, спочатку лопатою, потім руками. Кадріє нестерпно страждає … Кендал зізнається, що завжди заздрив Мурату. Руки Кендала в крові, але Кадріє приготувала для нього ще одне випробування.
Джемаль намагається заспокоїти Мурата, адже щоб довести план помсти йому потрібно ховатися. Але Мурат їде шукати матір.
Всі в Конаку страждають, заново переживають смерть Мурата, адже правда виявляється занадто жорстокою …

50 серія “Чорна троянда” опис

Озлем думає, що коли всі зрозуміють що вона приховувала диск про вбивстві Мурата у неї будуть проблеми.
Нарин і Айше намагаються підтримати Барана, який все ще жадає помсти за смерть батька. Нарин знову звинувачує у всіх бідах Ебру. Ебру це шокує, адже її провини у трагедії немає. Їх намагається заспокоїти Еміне, адже в той час як Кадріє страждає і може вбиває Кендала вони лаються без причини.
Мурат, поліція, Касим шукають Кадріє і Кендала. На світанку Кадріє вирішує вбити сина, але Огуз встигає цьому перешкодити і їх везуть у відділок. Всі в місті вже знають, що Кендал вбивця, це у всіх на вустах. Джемаль просить Мурата сховатися, а Мурат наказує витягнути Кендала з в’язниці, він сам хоче йому помститися.
Мурат посилає адвоката Еліф до Кендала, і вона дає йому зрозуміти, що він повинен її слухати, якщо хоче вийти на свободу, в іншому випадку в поліції дізнаються про вбивство Раджепа, викрадення Рузгяра і т.д.
До Кендала на побачення приходить спочатку Ебру, щоб подивитися в його очі, потім Нарин, щоб дізнатися за що той убив Мурата. Кендал говорить Нарин, що Мурат хотів забрати Барана, а він не міг цього допустити, але тепер на суді він розповість правду. Озлем приходить до Кендала, щоб насолодитися тим, що він за гратами, вона вважає що помстилася йому …
Нарин переживає, що може втратити сина, а Фират вважає, що краще Барану знати правду, адже рано чи пізно все розкриється. Нарин просить Барана не йти на суд.
Кендала залишають у в’язниці до суду, там йому погрожують, він розуміє, що скоро може померти.
Кадріє важко переживає всі події, Мелек намагається її підтримати. Сібель побачивши фотографію Мурата розуміє, що той живий, але мовчить.
Кендал на суді має намір розповісти, що Баран син Ебру. Баран не може пробачити дядька, адже той забрав у нього батька, в день суду він бере пістолет і йде, щоб убити його.
Мурат входить в приміщення судових засідань … і його бачить Баран.

“Чорна троянда” опис серій 51-60

Коментарі:
 1. 4 роки ago
 2. 4 роки ago
 3. 4 роки ago
  • 4 роки ago
  • 4 роки ago
 4. 4 роки ago
 5. 4 роки ago
  • 4 роки ago
   • 4 роки ago
 6. 4 роки ago
  • 4 роки ago
 7. 4 роки ago
 8. 4 роки ago
  • 4 роки ago
 9. 4 роки ago
 10. 4 роки ago
  • 4 роки ago
  • 4 роки ago
 11. 4 роки ago
 12. 4 роки ago
 13. 4 роки ago
 14. 4 роки ago
 15. 4 роки ago
 16. 4 роки ago
 17. 4 роки ago
 18. 4 роки ago
 19. 4 роки ago
 20. 4 роки ago
 21. 4 роки ago
  • 4 роки ago
   • 4 роки ago
    • 4 роки ago
 22. 4 роки ago
 23. 4 роки ago
 24. 4 роки ago
  • 4 роки ago
   • 4 роки ago
    • 4 роки ago
 25. 4 роки ago
 26. 4 роки ago
  • 4 роки ago
 27. 4 роки ago
 28. 4 роки ago
  • 4 роки ago
 29. 4 роки ago
 30. 4 роки ago
 31. 4 роки ago
 32. 4 роки ago
 33. 4 роки ago

Додати коментар

Відповісти

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *