“Чорна троянда” опис серій 71-80

Чорна троянда

Чорна троянда” опис серій турецького серіалу 2013 (Karagul) на нашому сайті.

“Чорна троянда” опис серій 61-70

“Чорна троянда” зміст серій 71-80

71 серія “Чорна троянда” опис

Баран переживає за матір, а коли знаходить в її речах обручку має намір з’ясувати хто їй подарував.

Ебру прийшла до тями, але лікарі до неї нікого не пускають. Нарин залишається у в’язниці, її будуть судити. Кадріє важко сприймає цю новину.
Огуз допитує Кендала через знахідки біля будинку Фирата, а Кендал звалює всю провину на Нарин, каже, що вона сама кинула ножа в річку. Огуз не знає як йому бути, адже збирати докази проти коханої йому нелегко.
Нарин у в’язниці намагаються підтримати і співкамерниці розповідають свої історії. Але вона все одно страждає.
Баран дізнавшись, що Огуз подарував кільце матері виходить з себе, але Кадріє просить Кендала все йому пояснити. А Кендал тільки погіршує ситуацію звинувачуючи Огуза в наполегливості та своїх рахунках з їх родиною.
Баран потребує чиєїсь підтримки, але Айше постійно на навчанні або на роботі і він її відштовхує. Айше просить Аду підтримати брата, але Ада ображена на Нарин і не має наміру витрачати час на Барана. kino-svit.com
Ада і Майя ненадовго побачили Ебру. Увечері всі збираються в кафе – Сердар і Ада, Емре і Майя, Деніз, Рузгяр і Еліф і весело проводять час.
Баран бере пістолет з сейфу Кендала і йде до Огуза, але того вдома немає.
Баран йде на побачення до матері, і хоче отримати відповідь – чому вона прийняла кільце від Огуза, але Нарін не може дати відповіді.
Ебру виписують з лікарні, Кадріє просить вибачення, що не вберегла її і дізнається, що це Нарин поранила її.
Баран і Огуз б’ються на пустирі, Баран бере пістолет, щоб убити його …
Нарин не в силах витримати звинувачення сина, вирішує повіситися.

72 серія “Чорна троянда” опис

Нарин встигають врятувати, але вона все одно спустошена. Співкамерниці говорять, що самогубство тільки б принесло біль її сину.
Баран наставляє пістолет на Огуза, коли приїжджає Ебру з Сердаром. Ебру вдається вмовити Барана не ставати вбивцею, але Баран вирішує вбити себе. На щастя патронів в пістолеті не виявилося.
Ебру підтримує Барана і йде з ним додому. Ада і Майя ображені на матір, адже вона тільки з лікарні, а вже пішла рятувати Барана.
Гюльсум (свідок смерті Фирата) дзвонить Кендалу, і той наказує Касиму знайти її. А батько Гюльсум дізнавшись про її дзвінки – б’є дочку, і каже, що якщо Кендал все дізнається, то вб’є її.
Сабрі йде за хлібом, його починає переслідувати Огуз. Сховавшись від Огуза він зустрічає Касима, вони починають битися в занедбаній хатині, але прихід Мелек зупинив Касима, який був готовий вбити Сабрі. Касим зрозумів, що Мелек і Сабрі закохалися, адже вона приносить йому їжу, а він через обіцянку дану їй не вбив Озлем. kino-svit.com Касим йде залишивши Сабрі у своєму укритті.
Озлем йде до матері і та радить забути Касима, адже в будинку Кендала, вона буде всім забезпечена. Озлем й сама це розуміє і починає уникати Касима.
Баран відчуває себе кинутим, а поділиться своїми переживаннями може тільки з Ебру, він вибачається за вчинок матері. Ада побачивши це знову виходить з себе, і не розмовляє з Ебру. Ада вважає, що мати не повинна спілкуватися з ним. Майя теж ображена на матір, але все одно знаходиться поруч.
Емре шукає привід, щоб зустрітися з Майєю і приїжджає з Еліф провідати Ебру.
Огуз приходить у в’язницю до Нарин, вона просить залишити її і повертає йому каблучку. Не витримавши його питань, вона зізнається, що Баран не її син. Огуз приголомшений цим відкриттям …
Ебру стає перед важким вибором – з одного боку дочки, які вимагають покарання Нарин, а з іншого боку Баран, після її свідчень втратить матір на довгі роки …
Гюльсум пише анонімний лист в поліцію, в якому повідомляє, що Кендал винен у смерті Фирата. Тепер в руках Огуза є зачіпка, яку він давно шукав …

73 серія “Чорна троянда” опис

На суді Кендал свідчить проти Нарин, а Ебру дивлячись на Барана, вирішує не розлучати його з матір’ю і говорить, що це був нещасний випадок. Нарин звільняють, Кадріє вдячна Ебру.
Ада сподівається, що Нарин посадять, але дізнавшись, що мати не давала свідчень проти неї вона виходить з себе.
Беріл повідомляє Аді, що її колишній хлопець Сельчук і його друг (який намагався зґвалтувати Аду в перших серіях) в лікарні, їх побив Мурат. Тепер Сельчук прагне помститися Аді.
Гюльсум через батька відмовляється визнавати, що це вона написала лист в поліцію. Огуз все одно продовжує розслідування.
Ада влаштовує скандал, вона не розуміє матір і йде з Конака жити в старий будинок, який залишився від батька. Ебру йде за нею, але вона замикається в будинку.
Баран зустрічається з Айше, і вмовляє помиритися з матір’ю. Для Барана розмова з матір’ю неминуча, але вона не може дати відповіді на його питання.
Майя і Рузгяр теж йдуть з Конака в старий будинок.
Кендал знаходить Гюльсум з батьком і погрожує, щоб домогтися їх мовчання.
Кадріє йде з Еміне і Мелек ночувати в старий будинок, щоб хоч якось підтримати Ебру. Дочки пустили матір в будинок, тільки з гостями, але прощати і розуміти її не мають наміру.
Вранці Кадріє відвозить Ебру і Нарин в будинок на острові і залишає там одних. Нарин і Ебру розмовляють і намагаються зрозуміти одна одну. kino-svit.com
Сельчук стежить за Адою, щоб викрасти і помститися.
Кадріє відправила Барана, щоб той забрав Ебру і Нарин, але його прихід завадив Нарин розповісти правду Ебру, що Баран її син. Вони змушені швидко покинути острів через наближення шторму.
Ада і Майя дізнаються, де мати і звинувачують Кадріє, адже в таку погоду вони можуть не вибратися живим. Поліція ні пошукову, ні рятувальну операцію почати не може через погану погоду. Ада і Майя не знаходять собі місця.
Айше лається в гуртожитку з сусідкою по кімнаті, і зізнається, що Сібель її мати. Айше виганяють з гуртожитку.
Баран, Ебру і Нарин знаходяться посеред річки в шторм …

74 серія “Чорна троянда” опис

Через шторм човен затонув. Врятувавшись в холодних водах Євфрату Ебру, Нарин і Баран знаходять притулок в старій покинутій хатині. Тільки їм доведеться боротися вночі з холодом. Вони обнявшись переживають ніч разом. Кадріє, яка не одержала від них звістки чекає дуже важка ніч, як і дітей Ебру.
Найбільша боротьба Нарин тривала в її душі. Не знаючи про те, що насправді відбувається, Ебру і Баран, знайшовши привід, біжать один до одного. З одного боку каяття, з іншого боку, побоювання, що правда розкриється – будуть великим випробуванням для Нарин.
Огуз, який знає про те, що Кендал сам собі зробив пастку, вирішує дотримуватися правильного шляху. Але Гюльсуюм несподівано скаржиться на Огуза. kino-svit.com Огуз програє в нечесній боротьбі з Кендалом. Він йде у відставку, але ця ситуація для Огуза тільки початок того, що зробить Кендал.
Ада, яка поводиться зарозуміло по відношенню до матері і Нарин вирішує не повертатися в особняк. Вона вирішує їхати до Айше, але навіть не знає, що її вигнали з гуртожитку. Щоб розрахуватися з Адою підступний Шахін в найнебезпечніший момент для дівчат виявляється біля їх дверей.

75 серія “Чорна троянда” опис

Ада і Айше, яких вкрали Шахін і його друзі, в останній момент побачили Барана. Поки Баран не міг зрозуміти що сталося машина викрадачів швидко зникла. Баран починає за ними стежити, трохи пізніше з Емре, який прийшов на допомогу Барану, вони відшукують Шахіна і його друзів. Але, навіть не уявляють, яка небезпека підстерігає дівчат і їх самих. Баран і Емре опиняються в заручниках у Шахіна і Сельчука, Емре поранений, а Барана сильно б’ють. kino-svit.com

Ебру, яка ще не знає про пропажу дітей йде до Фікріє. Ебру знаходить її в спробі вбити себе, вона розповідає про це Кадріє. Дізнавшись про це, Кадріє йде до Фікріє. Але Фікріє, яка прийняла рішення померти покидає особняк і ніхто не знає куди вона пішла.
Огуз розкрив Сердару, що втратив роботи через Кендала. Втомлений від вчинків Кендала Сердар йде до нього на зустріч. Це рішення Сердара як для нього самого так і для Кендала принесе проблеми. Люди Кендала б’ють Сердара.
Шахін і Сельчук вирішують убити заручників.

76 серія “Чорна троянда” опис

Дізнавшись про зникнення хлопців, Ебру, Нарин і Сібель за допомогою Еліф йдуть на їх пошуки. Баран зумівши звільнитися бореться з Сельчуком, але програє, і Ада щоб врятувати брата стріляє в Сельчука. Шахін довідався про те, що в Сельчука стріляли, кличе інших викрадачів назад щоб розквитатися – вони ведуть їх до лісу, щоб всіх убити.
Тільки Шахіна і його хлопців чекав несподіваний кінець – Ебру, Нарин, Сібель і Еліф знайшли їх і змогли врятувати своїх дітей.
Переживши небезпеку довга образа між Сібель і Айше знаходить свій кінець, і всі дізнаюся що вони мати і дочка. Айше голосно вигукнула “Мама”, побачивши посеред особняка Сібель. kino-svit.com
Кадріє побачивши свою сестру немов мертву у власноруч нею виритій могилі, переживає найбільший жаль у своєму житті. Навіть якщо вона на руках донесе її до дороги, то Фахріє це все одно може не врятувати. Кадріє шкодує, що сестра через почуття провини перед нею довела себе до такого стану, і не відходить він неї в лікарні.
Кадріє на прохання Факріє зустрічається з Кенаном і веде його на могилу батька.
Ада не може пережити те, що вбила Сельчука, хоча Баран узяв всю провину на себе. Сердар намагається підтримати Аду, але вона не відповідає на його дзвінки. Нарин переживає, що Баран може отримати покарання за вбивство Сельчука.

Огуз побачивши як до смерті побили Сердара люди Кендала, йде в офіс Кендала. Кендал не відступає і кидається на Огуза.
Кендал навіть і не підозрює, що Кенан вже на шляху до нього.

Барана і Аду забирають в поліцію. Поки всі переживають Кендал винить у всьому розпусну Аду. Ебру з Кендалом лається, на захист Ебру стають всі в Конаку. Але Кендал хоче вигнати її з дітьми з Конака. Він викидає їх речі і виштовхує з Конака коли на порозі з’являється Кадріє з Кенаном.

77 серія “Чорна троянда” опис

Кендал скориставшись відсутністю Кадріє виганяє з дому дівчат. Ебру виводить з себе те як Кендал вчинив з її дітьми. Прихід Кадріє і Кенана заважає планам Кендала, до того ж Нарин теж заступається за Ебру. Кенан знайомиться з домашніми.
Кенан дізнавшись про проблеми Ади і Барана наказує своїм людям знайти Сельчука і Шахіна, і змусити дати потрібні показання (що вони самі стріляли один в одного).
Ада відчуває провину через проблеми Барана. Айше вдячна Барану за підтримку.
Огуз навіть якщо і пішов у відставку з професії, від Кендала він все ж не відстане. Він знайшов ланцюжок послідовності, починаючи від смерті Фирата. Ця атака Огуза притисне Кендала до стіни. kino-svit.com Кендал придумує план, який навіть дияволу в голову б не прийшов, щоб покінчити з Огузом. Кендал наказує своїм людям побити себе і подає скаргу на Огуза. Огуза заарештовують, Деніз страждає і переживає за батька.

Нарін не вірить, що Огуз міг таке зробити і йде у в’язницю щоб підтримати його.
Майя йде провідати Емре після події, вони відчувають симпатію один до одного. Кенан купує величезний будинок, щоб мати могла прожити останні роки гідно.
Мелек приходить до Сабрі, готують їсти, разом проводять час.
Кенан увійшовши в довіру до Кендала запрошує всіх на велике сімейне свято. Щоб з усіма познайомитися і подружитися. Ебру після вчинків Кендала відмовляється йти на вечерю.
Ебру бачачи страждання Ади через розлуку з Сердаром, розповідає Майї справжню причину їх розставання. Тепер сестри зможуть разом пройти всі переживання.
З приходом на звану вечерю Ебру, Кендал розуміє, що вона не збирається здаватися. Кендал ще не знає про велике нещастя, яке його чекає.

78 серія “Чорна троянда” опис

Деніз страждаючи через арешт батька вривається в ресторан і влаштовує скандал, звинувачуючи Кендала у всіх їхніх бідах.
Після неприємно закінченого вечора Кенан і Кендал вирішують поїхати в Анкару працювати. Кендал навіть не знає що його чекає.

Огуза відпустили, він розуміє, що в Гізантепі його крім проблем нічого не чекає і він вирішує повернутися в Ізмір. Деніз і Сердар починають готуватися до від’їзду. Дізнавшись про це Ада розуміє, що не може втратити коханого. І хоча вона не знає чи зможе зупинити його їде за ним.
До того моменту як Айше закривала своє кафе Барану приходить ідея і він вирішує зібрати всю сім’ю. Разом з Ебру вони внось збирають разом всіх жінок особняка.
Кенан вирішує вбити Кенадал і підлаштовує аварію.

79 серія “Чорна троянда” опис

Кендал потрапляє в лікарню через важкі поранення в аварії. Новина про нього доходить до співробітників фабрики. Починається паніка. Кредитори тут як тут біля дверей. Навіть якщо Кадріє і Кенан займуться цією ситуацією, то вийти з неї буде не так просто.

Деніз і Сердара, які передумали їхати, чекало нове обнадійливі починання. kino-svit.com Сердар і Ада намагаються помиритися.
У той час як Мелек ходила провідати Сабрі, хтось бачив його і доніс на нього в поліцію. Сабрі намагається втекти.
Ця ситуація для Озлем, яка була там, погано закінчиться. З іншого боку Касим наполегливо продовжував пошуки. І Озлем не знаючи про зміни у долі швидкими кроками йшла до кінця.

80 серія “Чорна троянда” опис

Піймавши в підвалі Озлем і Касима, Кадріє озвіріла, і хотіла навіть убити Озлем. Всі двері, в які стукає Озлем тепер закриті перед нею. Кендал, перебуває між життям і смертю, в особняку відчувається його відсутність.

Співробітники фабрики вірячи в те, що їх начальник помирає залишають свої робочі місця. Навіть якщо Баран продемонструє всі старання, нічого не вийде.

Ада і Сердар знову разом.

Після того як Гюльсум дасть свої свідчення в поліції, Огуза випустять з в’язниці і друзі влаштують для нього сюрприз. Деніз була щаслива від того, що підготувала грунт для зближення Еліф і Огуза. Дізнавшись про це Нарин збирається перешкодити цьому.

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар

 1. марта

  Коли опис наступних серій?

  Відповіcти
  1. yulianna автор

   21.10 – опис наступних серій

   Відповіcти