“Дурна кров” серіал

Д

«Дурна кров» серіал 2013 про непросту долю дівчини з провінційного міста.

Скільки серій в серіалі «Дурна кров» – 14 серій

«Дурна кров» опис

У невеликому провінційному місті живе прекрасна дівчина Маша. Вона улюблениця всіх і вся і здається, що в її житті ніколи не було і не буде проблем. Але Маша приїжджає до Москви і потрапляє в історію, яка перевертає її життя з ніг на голову: дівчину жорстоко гвалтує син багатої людини – власника заводу. Машу насилу врятують після цього випадку, але найцікавіше попереду: героїня дізнається, що чекає дитину від гвалтівника, а пізніше і те, що дитина стала єдиним спадкоємцем індустріальної імперії свого діда і мішенню для мисливців за спадком.

«Дурна кров» актори

Актори: Марія Козакова, Павло Прилучний, Роман Курцин, Ольга Шувалова (II), Вадим Дорофєєв, Андрій Ільїн, Ада Роговцева, Олександр Галібін, Кирило Сафонов, Ганна Казючиц, Олександра Урсуляк, Фархад Махмудов, Сергій Давидов ( III) , Володимир Стержаков , Олександра Рівненських , Йола Санько, Іван Соловйов ( III), Дмитро Варшавський, Ольга Аксьонова, Євген Антропов, Олена Валюшкина, Наталя Позднякова, Наталя Гріншпун, Юрій Лопарев, В’ячеслав Гасай, Євген Данчевський, Анатолій Єгоров, Вадим Ракітін, Роман Ладного, Олег Чевель, Олег Зима, Юрій Тузов

«Дурна кров» інформація про серіал

Режисери: Алексендр Цабадзе , Сергій Бобров

Сценаристи: Тетяна Арцеулова , Анна Суворова

Оператор: Юрій Щиренко

Композитор: Юрій Прідачін

Художник: Марія Утробина

Продюсери: Юрій Сапронов , Наталя Лазарєва , Авдей Кір’янов

Виробництво : Всесвітні Російські Студії

Прем’єра: 30 вересня 2013 (Інтер , Україна ) , 11 березня 2014 ( Перший канал)

Жанр: кримінальний фільм , мелодрама

«Дурна кров» цікаві факти

«Сценарій серіалу написали талановиті автори – Тетяна Арцеулова і Алла Суворова («І все-таки я люблю» , «Ластівчине гніздо» ), – розповідає продюсер проекту Наталія Лазарєва. – У фільмі багато любові, пристрасті, нескінченних з’ясувань відносин. Загалом, буде жарко!»

Головну роль у серіалі зіграла Марія Козакова («Будинок зразкового утримання») – внучка акторів Михайла Козакова та Юрія Яковлєва, донька акторів Кирила Козакова і Олени Яковлєвої. У фільмі знімалися Андрій Ільїн, Олександр Галібін, Ксенія Алфьорова, Кирило Сафонов, а також молоді зірки Павло Прилучний ( «Закрита школа») , Роман Курцин ( « Спрага» ) , Вадим Дорофєєв та інші.

«У серіалі «Дурна кров» є все необхідне для хорошої історії – героїня, події, мораль. Цей фільм про вічне – про любов, зрада», – розповідає Павло Прилучний.

«Я граю людину, що складається з повного негативу, але яка отримує по заслугах. Сенс картини в тому, що потрібно звертати увагу на саме життя, вона складається не тільки розваг. У долі Руслана так багато переворотів, що я навіть не встигаю розуміти, що відбувається. А покарання буде все одно, адже з цим не так легко жити. Так що мій герой буде викликати дуже неоднозначні емоції».

Де знімали «Дурна кров»

«Рідне місто Маші ми знімали в Серпухові – там досить різних об’єктів: і старі сільські будинки, та індустріальні будівлі, і красиві натурні майданчики. А основні події розгортаються в Москві», – говорить режисер Сергій Бобров.

У Тульській області зйомки проходили в жіночому Веньов-Нікольському монастирі. Перша згадка про цей монастир відноситься до 16 століття. Тут похований Смоленський князь Юрій Святославович, а в 1570 році цар Іван Грозний засланий до цього монастиря новгородського архієпископа Пімена Чорного, який був заточений у кам’яному мішку, де помер через рік. Його келія збереглася в монастирі до цих пір.

«У день, коли ми знімали в церкві, все це спадщина століть так чи інакше відчувалась і передавалася: через стіни, повітря, предмети церковного побуту, що допомагало ще більше прожити той стан , в якому знаходиться моя героїня , – говорить виконавиця головної ролі актриса Марія Козакова . – Вона приходить до настоятельки храму отримати важливу для неї пораду та напуття».

За словами продюсера Юрія Сапронова, серіал «Дурна кров» про те, що жоден злочин не залишається безкарним, навіть якщо його здійснюють багаті і впливові люди. «Герой Павла Прилучному буде сильно здивований, коли дізнається, що його батько вирішив залишити у спадок всю своє імперію незаконнонародженій дитині головної героїні Маші » , – розповідає продюсер фільму.

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар