“Хороші руки” серіал

Х

“Хороші руки” серіал – з цікавим та незвичним сюжетом, про те як скоївши помилку та заплативши за це, знайти сили та виправити все.

“Хороші руки” скільки серій – в серіалі 12 серій.

“Хороші руки” опис

Ольга Савельєва – головлікар пологового будинку, у якому народжують не тільки прості, а й вельми заможні високопоставлені жінки. Окрім того, вона курує Центр “Щаслива мама”, до якого надходить інформація з поліклінік про неблагополучних вагітних, що мають наміри відмовитися від дитини. Як правило, з такими жінками проводять профілактичні бесіди і направляють народжувати до Савельєвої. Завдяки Ользі небажані  малюки потрапляють в “хороші руки”, тобто до заможних, благополучних, але бездітних людей. Звичайно, Ользі “дякують” за таке сприяння, але вона вважає, що не торгує дітьми, а робить добру справу! А що: в сирітському будинку їм було би краще?

Розлучена Ольга має 18-річного сина, якому допомогла уникнути армії і посприяла його вступові до престижного західного університету. Перед від’їздом за кордон юнак влаштував прощальний вечір на заміській дачі. Ольга хвилювалася, чому Микита їй не дзвонить, а незабаром дізналася, що сина вбито.

За розслідування злочину взявся колишній чоловік -слідчий, який виявив, що Микита поплатився життям через діяльність Ольги…

“Хороші руки” актори

Актори: Олена Ксенофонтова, Микита Салопін, Кирило Сафонов, Ольга Шувалова (II), Олександра Лупашко, Ксенія Хаїрова, Олексій Колган, Микола Чиндяйкин, Антоніна Коміссарова, Юлія Полинская, Володимир Капустін, Кирило Мугайських, Олена Івченко, Олена Ковальова, Михайло Хмуров, Ольга Хохлова (II), Раїса Рязанова, Владислав Вєтров, Анатолій Гущин, Юлія Тельпухова, Наталія Лоскутова, Максим Горяїнов, Сергій Галахов, Іван Рижиков, Михайло Владимиров, Інга Сметаніна, Дмитро Кошелев, Олександр Алексєєв (V), Луїза Мосендз, Олександр Печенін , Сергій Афанасьєв, Олексій Потапкин, Дмитро Собачкін, Андрій Сорокін (II), Дмитро Панфілов, Катерина Жаркова (II), Тетяна Полосина, Сергій Грищенко, Дмитро Мальцев (III), Катерина Прісмотрова-Бєлова, Дар’я Недоступ, Юлія Сулес, Світлана Тормахова , Костянтин Тополага, Артем Манукян, Євгенія Преснікова, Іван Миколаїв, Наталія Гаранина

“Хороші руки” інформація про кіно

Режисер: Юрій Кузьменко
Сценарист: Алла Криницина
Оператор: Дмитро Савінов
Композитор: Костянтин Шевельов
Художник: Володимир Єфімов (II)
Продюсери: Костянтин Ернст (ген.), Денис Євстигнєєв (ген.), Тетяна Голинська
Рік: 2014
Прем’єра: 8 вересня 2014 (Перший канал, Росія)
Cерій: 12
Жанр: кримінальна драма

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар