“Кохання Мер’єм” опис серій

“Кохання Мер’єм” опис серій турецького серіалу 2017 року про кохання та зраду, про зруйновані мрії.

“Кохання Мер’єм” опис серій

1 серія

Долі двох молодих пар перетинаються під час трагічної аварії. Амбіційний хлопець Октай, який тільки отримав посаду мрії, збиває на дорозі вагітну дівчину і їде, залишаючи її помирати. Мер’єм, його дівчина, впевнена, що Октай збирається зробити їй пропозицію. Однак той не може набратися сміливості, щоб порвати з Мер’єм, тому що давно у відносинах з коханкою.

2 серія

Октай привозить Мер’єм додому, не кажучи про те, що він збив людину. Дівчина, не підозрюючи про трагедію, відвозить машину з вм’ятинами в майстерню. А Октай просить начальника дати справу в його руки. Саваш, хлопець збитої дівчини, намагається врятувати життя коханої. Лікарі забирають її з місця аварії, але стан дуже важкий.

3 серія

Поліція забирає Мер’єм, і дівчина відразу зізнається, що вона була за кермом. Так вона намагається вберегти Октая, прокурор був п’яним за кермом, але ще не знає, що на дорозі була збита дівчина, яка померла в лікарні. Октай обіцяє допомогти Мер’єм в суді, але одночасно переконує її нікому нічого не розповідати.

4 серія

Незважаючи на обіцянки, Октай вимагає в суді застосувати найсуворіше покарання для Мер’єм. Він боїться втратити своє службове становище через тиск впливових родичів загиблої.

Відразу із залу суду Мер’єм відправляється у в’язницю на 8 років. Однак на цьому родичі не зупиняються, вони платять ув’язненій, щоб вона влаштувала пекло для Мер’єм в камері. У той же час її батько бореться за життя, серце літнього чоловіка не витримало стресу.

5 серія

Октай вмовляє коханку стати новим адвокатом Мер’єм. Друг Саваш намагається розібратися, чому Севінж виявилася одна на дорозі вночі, він веде власне розслідування і знаходить ресторан, в якому Севінж вечеряла перед смертю.

6 серія

Батько Мер’єм вважає, що його дочка не винна і хоче знайти справжнього вбивцю. Октай намагається вбити його в лікарні. Туран наполягає на тому, щоб дівчину звільнили, і батько Саваш організовує напад на Мер’єм в тюрмі. Її рятує подруга, але гине сама.

7 серія

Розлючений Саваш влаштував пожежу в пекарні батька Мер’єм. Саваш з братом довелося витягувати ненависну Мер’єм з пожежі. А ось Октай лише спостерігав за цим. Саваш починає розуміти, що ця дівчина не могла безжально кинути жінку помирати на дорозі.

8 серія

Мер’єм виписалася з лікарні і не може заплатити за лікування. На допомогу приходить інспектор. Після виписки дівчина їде провідати паралізованого батька. Октай дізнається, що його мама продала майно Аріфа. Саваш підслухав, як Мер’єм розповідала батькові про аварію.

9-10 серія “Кохання Мер’єм” опис

Мер’єм трохи віддаляється від Октая, поступово дізнаючись правду про нього. Саваш вважає, що Мер’єм захищає когось, і, щоб докопатися до правди, він попросить у Гюлюмсер відкрити фірму громадського харчування та влаштувати туди Мер’єм. Юрдана попросить допомоги у Октая, щоб переграти Турана. Октай розмістить Аріфа в приватну клініку, щоб підкупити довіру Мер’єм. Цим він ще раз збреше Мер’єм. Гючлю стежить за Мер’єм, він на порозі того, щоб розгадати зв’язок між Мер’єм і Октаєм.

11-12 серія “Кохання Мер’єм” опис

Саваш на межі того, щоб з’ясувати про відносини Октая і Мер’єм. Незважаючи на всі спроби Октая перешкодити цьому, Саваш вривається в номер готелю, де знаходяться вони з Мер’єм. Саваша шокує побачене. Туран Ерсой знову приїжджає в Стамбул через корупційну справу “Саргун Холдингу”. Саваш бачить наскільки наляканий батько, однак він як завжди на боці справедливості. Він зробить все, що в його силах, щоб довести Мер’єм, що Туран Ерсой звільнив її, а Октай взяв гроші у його батька. Мер’єм на межі того, щоб дізнатися про те, що з в’язниці її витягнув не Октай, а Туран.

13-14 серія “Кохання Мер’єм” опис

Юрдана тікає, а Саваш заарештовують. У поліцейській дільниці Саваш дізнається, що Дерін і Октай разом поїхали в дерев’яний будинок, і після цього він починає підозрювати їх в таємній змові. На цей раз Юрдана по-іншому заплатить Октаю за досьє взяте з дому Турана. Все виглядає так, немов план спрацює бездоганно. Однак вони не врахували Саваша. Він на грані того, щоб довести Мер’єм, що Октай взяв хабар. До того ж, в цей раз він представить перед Мер’єм всі докази.

15-16 серія “Кохання Мер’єм” опис

У Мер’єм ліміт довіри до Октая повністю вичерпаний, тому він привертає до справи інших людей. Він переконує Беліз бути ближче до Мер’єм. І Дерін відправляє до Мер’єм, щоб залякати її. А Октай насолоджується багатим життям. Саваш крок за кроком наближається до правди, він вже впевнений, що це не Мер’єм зробила аварію. І рішуче налаштований змусити і Мер’єм побачити правду. Та й Гючлю не сидить склавши руки. Він намагається переконати Бурдж знову відкрити досьє з доказами, стосовно тієї страшної аварії.

17-18 серія “Кохання Мер’єм” опис

Октай на межі того, щоб досягти своїх цілей. Він домовився з Юрдалом. Хоче працювати в “Саргун Холдингу”, але найголовніша його умова – Саваш повинен триматися подалі від Мер’єм. Юрдана погоджується взяти його в компанію, проте утримати Саваша подалі від Мер’єм практично неможливо. Саваш робить так, щоб Аріфа знову взяли в клініку. Мер’єм починає довіряти йому. Гючлю умовив Бурдж і вони увійшли в архів. У пакеті з доказами вони знаходять запонку з буквою “Ш”, і це ще трохи наближає їх до мети. Октай починає нервувати, дізнавшись, що запонка знову фігурує в справі. Саваш зблизився з Мер’єм, він більше не дозволить Октаю обдурювати її.

19-20 серія “Кохання Мер’єм” опис

Мер’єм зловила Октая на місці злочину в резиденції Юрдана Бурдж і Гючлю хоче знайти власника запонки. Однак на них чатує небезпека. Беліз, незважаючи на те, що шалено закохана в Октая, повинна прийняти будь-яке рішення, так, як дізналася, що він убивця. Мер’єм, яка нікому і нічого не розповідала, не витримує і збирається зізнатися Сельмі, що насправді сталося тієї ночі. Саваш і Мер’єм, які повинні триматися подалі один від одного, після події ще більше зближуються. А Аріф готується заговорити, і перше, що він збирається зробити – розкрити витівки Октая …

21-22 серія “Кохання Мер’єм” опис

Отримавши звістку, що Аріф заговорив, Октай і Саваш попрямують в клініку, щоб з’ясувати що саме він сказав. До того ж, Мер’єм теж зайшла в клініку, вона на шляху до батька. А єдина мета Аріфа попередити дочку, щодо Октая і сказати, що це він мало не вбив його. Бурдж починає підозрювати, що це Ертан поранив її і Гючлю. Саваш шукає медсестру, яка зникла після того, як повідомила про те, що Аріф заговорив. Мер’єм, бачачи, що через неї людям завдають шкоди, відчуваючи себе ще більш винною, пише лист, де розповідає всю правду, залишає його на могилі Севинч, і вирішує виїхати в інше місто. А Саваш зробить все, що в його руках, щоб Мер’єм залишилася в Стамбулі і побачила всю правду.

23-24 серія “Кохання Мер’єм” опис

Саваш і Мер’єм поїхали додому до медсестри, яка чула останні слова Аріфа, тепер вони за крок від того, щоб з’ясувати правду. А Октай попросив допомогу у Юрдана. Юрдан тепер він тримає в своїх руках важелі управління Октаєм. До того ж, в цей раз і Дерін розповіла Юрдалу все, що знає. Октая заганяють в кут.  Октай починає підозрювати, що Саваш закохався в Мер’єм. Ревнощі змушують його підвищити свої вимоги до Мер’єм. Ця ситуація всіх піддасть небезпеці.

25-26 серія “Кохання Мер’єм” опис

Саваш розуміє те, що якщо він скаже Мер’єм, що до смерті її батька доклав руку Юрдана, то назавжди втратить дівчину. Однак він дав їй слово, що повідомить ім’я, якщо дізнається. Саваш і самому собі не може зізнатися, чому він так боїться втратити Мер’єм. Октай вирішив піти проти Юрдана Саргуна, він готовий зробити все, щоб тримати Саваш і Мер’єм подалі один від одного.

27-28 серія “Кохання Мер’єм” опис

План Октая спрацював – Мер’єм дізналася про те, що Саваш і Гючлю сини Гюлюмсер. Вона розгромлена цією новиною. Саваш йде до Мер’єм, щоб домогтися її вибачення. Однак в будинку Сельми їх чекає великий сюрприз. Махмут, колишній чоловік Сельми, викрав її. Через ситуацію, що виникла, не дивлячись на всі розбіжності, Мер’єм, Саваш, Гючлю і Бурдж вирішують діяти заодно. Вони разом виходять в шлях, щоб врятувати з рук божевільного Махмут Сельму і їх дитину…

29-30 серія “Кохання Мер’єм” опис

Октай запланував щось жахливе, щоб розлучити Мер’єм і Саваш. Октай, впевнений у своєму рішенні вбити Саваша. Для цього він використовує Махмут. А з іншого боку, він продовжує ускладнювати життя Мер’єм. Мер’єм вже не в силах тягнути весь цей вантаж, і бажає розповісти все Савашу, але з іншого боку вона так боїться всього, на що здатний Октай.

31-32 серія “Кохання Мер’єм” опис

Юрдана зловив Октая. Він дуже радий, що прибрав до рук прокурора, а Октай бажає швидше знайти ключі від сейфа, поки ще хто-небудь не дізнався про його таємницю.

Мер’єм пригнічена. Махмут знаходиться в бігах. Він ховається від поліції і від Октая з Ертаном, які хочуть знайти його раніше і перешкоджати його визнанням поліції. Гючлю шукає Махмут, щоб помститися йому. Бурдж намагається знайти Махмут раніше Гючлю і Октая.

33-34 серія “Кохання Мер’єм” опис

Гючлю зловив Махмут, і зіткнувся з можливістю потрапити до в’язниці. Ця ситуація лише на руку Октаю. Бурдж готова зробити все, щоб захистити Гючлю. І Саваш з Мер’єм також. Все залежить від рішення Гючлю. Берк і Беліз продовжують пошуки ключа. Їм необхідно раніше Юрдана дістатися до його сейфа, щоб з’ясувати, що там. А любов між Саваш і Мер’єм стає все сильніше.

35-36 серія “Кохання Мер’єм” опис

Мер’єм зближується з Саваш! Мер’єм і Саваш приймають рішення відкрити один одному свої серця, усувають всі перешкоди між ними. Після визнання Саваша, молоді люди не приховують свої почуття один від одного. Дерін стала свідком того, як Саваш зізнався в любові Мер’єм, розповість цю новину Октаю. Від цієї новини Октай приходить в сказ, і в ту ж мить стикається віч-на-віч з Саваш.

37-38 серія “Кохання Мер’єм” опис

Саваш і так впевнений в тому, що у Октая є таємниця, але те, що він усвідомив свої почуття до Мер’єм, збило його думки з потрібного напрямку. Саваш хоче дізнатися всю правду. Гючлю, який стільки часу бігає за Бурдж, хоче дізнатися, чого йому чекати. Але темне минуле Бурдж не відпускає її. Мер’єм хоче позбутися від тяжкості таємниці заради любові до Саваша. А Октай хоче лише одне – це роздобути Мер’єм, заради неї він готовий зробити будь-що. Мер’єм знімає відео з визнанням, в якому розповідає правду. Визнання Мер’єм порушить все рівновагу.

39-40 серія “Кохання Мер’єм” опис

Октай підійшов до кінця шляху … Саваш в сказі, а він зіткнувся ніс до носа зі смертю. Мер’єм вирішила позбавитися від своєї таємниці. Саваш ще не знає, що таємниця, за якою він полював побудує між ним і Мер’єм невидиму стіну. А Мер’єм, знаючи що Саваш її не пробачить, бажаючи посадити Октая до в’язниці, розкриє йому правду. Однак вона не хоче, щоб Саваш став вбивцею, убивши Октая. Для Мер’єм насправді тільки після розкриття таємниці починаються складні дні … Октай незадоволений близькістю Мер’єм і Саваш готовий зробити все що завгодно, щоб розлучити їх. Октай став просто одержимий Мер’єм, він не моргнувши оком може зробити підлість. Саваш, бажаючи зустрітися з матір’ю Октая, їде до неї додому. Однак там він зустрічає самого Октая. А Октай, розлючений тим, що той наважився увійти в будинок його матері без дозволу, спробує зупинити Саваш, націливши на нього зброю. Саваша заарештовують за незаконне вторгнення в будинок. А він бажає одного, вийти звідти скоріше і помститися Октаю. Як тільки Саваша звільняють, він знаходить Октая і спробує його вбити. А Мер’єм намагається зупинити Саваша, благаючи його не псувати їх життя через Октая. Чи зможе Мер’єм зупинити Саваша і не дозволити йому стати вбивцею?

Додати коментар

Відповісти

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *