“Кохання проти долі” серіал

“Кохання проти долі” – турецький драматичний серіал. Інша назва – «День, коли написана моя доля» (Kaderimin Yazildigi Gün)

“Кохання проти долі” скільки серій – в турецькій версії 50 серій

“Кохання проти долі” актори

У головних ролях: Озджан Деніз, Хатидже Шенділь, Бегюм Кютюк, Ділан Чічек Деніз, Гюрбей Ілери, Метін Чекмез, Гюл Онат, Хакан Меричлилер, Гонджагюл Сунар.

“Кохання проти долі”  опис

Сім’я Йорюкхан виглядає вельми благополучно зі сторони: вони володіють успішним бізнесом, процвітають і живуть в багатому домі. Але за дверима будинку все не так просто, як здається зі сторони. Улюблений син старших Йорюкханов одружився з любові на красуні Дефне і радий був би народженню спадкоємця, однак його дружина ніяк не може виносити дитину. Спроби подарувати Кахраману сина закінчуються невдачею, і раз за разом Дефне все більше занурюється в пучину відчаю. Зрештою старша Йорюкхан вирішує, що без її втручання проблема не вирішиться. Саме їй належить ідея скористатися послугами сурогатної матері. І Дефне з Кахраманом погоджуються на цей крок. Незабаром сім’я Йорюкханов знаходить підходящу кандидатуру: це юна дівчина по імені Еліф, якій терміново потрібна велика сума грошей. Еліф погоджується виносити дитину для Йорюкханов і на час стає невід’ємною частиною їх сім’ї.

Режисер: Улас Інан Інач.

Продюсер: Ченгіз Чагатай.

Коментарі:
 1. 1 рік ago
 2. 1 рік ago
  • 1 рік ago
  • 1 рік ago
  • 1 рік ago
  • 11 місяців ago
 3. 1 рік ago
 4. 1 рік ago
 5. 1 рік ago
 6. 12 місяців ago
 7. 12 місяців ago
 8. 11 місяців ago
 9. 11 місяців ago
 10. 11 місяців ago
 11. 11 місяців ago

Додати коментар

Відповісти

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *