“Курт Сеіт і Шура” актори

Курт Сеїт i Шура (тур. Kurt Seyit ve Şura) — турецький історико-драматичний серіал за однойменним романом Нермін Безмін.

“Курт Сеіт і Шура” актори

Актор Роль
Киванч Татлитуг Курт Сеїт Емінов
Фарах Зейнеп Абдулла Олександра «Шура» Юліанівна Верженская
Фахрiе Эвджен Мюрвет
Джем Бендер Біллі
Єва Дєдова Тетяна Чупілкіна
Усха Чакир Джеліл Камилов
Біркан Сокуллу Петро Боринський
Ельчин Сангу Гюзіде
Зеррін Текіндор Еміне
Седа Гювен Валентина Верженская
Орал Озер Махмут Емінов
Догу Альпан Володимир
Сюмейра Коч Хавва Емінова
Тугче Карабаджак Ніна Верженская
Демет Оздемір Алья
Меліса Асли Памук Айше
Толга Савадж Ахмет Яхья
Емре Йетім Вільям
Саджіда Ташанер Бінназ
Осман Алькаш Алі Дайи
Дурукан Челіккая Сабрі
Едіп Тепелена Галіп

Курт Сеїт Емінов (актор Киванч Татлитуг)

Офіцер Кримського кавалерійського полку, гордість своєї сім’ї, приклад у всьому для друзів, об’єкт зацікавленості для всіх без винятку жінок і один з найбільш наближених до царя військових. Любить сім’ю і шанує сімейні цінності, батько для нього беззаперечний авторитет і зразок для наслідування.

Олександра (Шура) Верженська (актриса Фарах Зейнеп Абдуллах)

Молодша дочка російського аристократа Верженского. Розумна і освічена, але юна, а тому надмірно відкрита і вразлива. З часом любов до Курту перетворює її з маленької і наївної дівчини в пристрасну, впевнену в собі і готову до труднощів жінку.

Петро Боринський (актор Біркан Сокуллу)

Військовий друг Курта Сеїта. Таємно заздрить Курту, а після свого вимушеного (причин дізнається тільки Сеїт) звільнення з армії починає по-справжньому ненавидіти його. Сім’ї Петра та Олександри давно дружать, і Петро вже не перший рік намагається привернути її увагу. Він готовий на все, щоб розлучити Олександру і Курта, навіть пожертвувати життям друга.

Джеліль Камилов (актор усха Чакир)

Друг дитинства і військовий товариш Сеита. Щиро захоплюється Куртом і любить його як брата. Джеліль мріє одружитися на балерині Великого театру Татьї, але весілля доводиться відкласти через війну, що почалася і заворушення.

Валентина Верженская (актриса Седа Гювен)

Старша сестра Олександри і повна її протилежність – владна, серйозна, стримана. Тіна цінує повагу в суспільстві, приймає залицяння молодого барона Костянтина, але не розуміє любові Олександри до Сеїта.

Мірза Махмут Емінов (актор Кричав Озер)

Батько Сеита, голова кримської аристократичної сім’ї Емінов, багатий землевласник, колишній офіцер російської армії. Готовий швидше відректися від улюбленого сина, ніж прийняти те, що той одружується не на кримській татарці.

Баронеса Лола

Колишня кохана Сеїта, вдова. У спадок від покійного чоловіка отримала титул і повагу в суспільстві. За очі її звинувачують у надмірній любвеобільності, але все ж запрошують на звані прийоми. Баронеса не відчуває великих почуттів до Сеїта, але коли дізнається про його любов до Олександри, вважає себе ображеною. Бажання розлучити закоханих об’єднує її з Петром.

Додати коментар

Відповісти

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *