“Лінія світла” опис серій

Лінія світла” опис серій серіалу 2017 року в цій статті. Це заплутана історія про сім’ю 18-річної дівчини, яка намагається вирватися з секти, долаючи численні перешкоди на своєму шляху.

“Лінія світла” опис серій

1 серія “Лінія світла” опис

18-річна Варя замкнуто живе з батьками в релігійній секті. З дитинства дівчинку вчать наполегливо працювати, щиро вірити і молитися, а також пыдкорюватися волі глави громади – Світлого. Саме її він намітив на роль своєї четвертої дружини. Її батьки дізнавшись про це вирішують втекти. Але втеча закінчується трагічно – батьків вбивають, а сестер повертають в секту. Варя стала свідком смерті батьків, але Світлійший Данило переконує, що це видіння наслідок травми голови.

Сестра Варі Вася розуміє, що потрібно бігти. Вона пробирається в кабінет Данила, її там застає одна з дружин. Васю замикають в сараї, а за злодійство тепер їй повинні відрубати палець. Варя заступається за сестру, і Данило ламає волю дівчини і гвалтує її. Після цього Варя має намір покінчити життя самогубством. Але Віра, одна з дружин Данила, підказує їй як втекти.

Вона збігає в надії знайти на нього управу в великому світі, хоча нічого не знає про життя поза громадою

2 серія “Лінія світла” опис

Варя йде в поліцію, але бачить там поліцейського, знайомого Данила, і тікає. Варя знайомиться з Глібом, і він допомагає їй шукати її тітку Лору. Варі вдається дізнатися, де дача Лори. Але дістатися до неї непросто, так як її шукає і поліція, куплена Данилом і члени Лінії Світла.

Лора теж намагається знайти племінницю. Вона і сама була колись членом цієї секти. Але дізнавшись, що Данило шахрай, і тільки користується своїми учнями для заробляння грошей і збагачення, втекла. Тепер вона працює в органах правопорядку і має намір довести, що Данило шахрай.

Світлійший, каже Васі, що він її справжній батько. Її бабуся Аглая, підтверджує що у її матері був зв’язок з Данилом.

3 серія “Лінія світла” опис

Глібу і Варі вдається втекти від людей з Лінії Світла. Гліб приводить її в свою квартиру. Але так як він знаходить дівчат для сутенера, то Варя потрапляє в публічний будинок. Одну з дівчат вбиває клієнт, і Гліб дізнавшись про це намагається витягнути Варю. У нього нічого не виходить і він просить допомоги у Лори.

Василиса перший раз потрапляє в місто, щоб допомогти Данилу знайти сестру. Вона в захваті від міста, але Ясновельможний переконує, її що цивілізація це зло.

Лора і Гліб, і ще чоловік з громади Павло звільняють Варю з будинку розпусти. Але вона з Глібом збігає, тому що не знає, що Лора її тітка.

4 серія “Лінія світла” опис

Варю виходжують жінка з донькою, хоча самі вони живуть в покинутому вагоні. Вони хочуть приєднається до громади Лінія Світу, і Варі не вдається їх відмовити.

Варю знаходить Лора, але вона збігає, коли до них приходить Павло. Варя злиться на тітку, так як та сам втекла з громади, а сестру і їх не врятувала. Лора намагається пояснити їй, що вони самі не хотіли тікати.

У громаду заманюють багату жінку, яка страждає через розлучення. Все своє майно вона повинна подарувати громаді.

Віра вагітна від Світлого. Але Дора радить їй покаятися в тому, що це вона допомогла Варі втекти. Дізнавшись про це Ясновельможний виганяє Віру, а вона здійснює самогубство …

5 серія “Лінія світла” опис

Тіло Віри закопують в лісі, а Данило всім каже, що вона пішла з громади. Варя збігає від Лори і живе в будинку священика, який розуміє, що життя її було нелегким.

Павло любить Лору і хоче піти з общини, але Ясновельможний маніпуляціями утримує його.

Лора впевнена, що громада нелегально добуває бурштин і разом з ордером обшукує громаду. Але знайти їй нічого незаконного не вдається. Лора пригнічена, так як її улюблений Павло повернувся в громаду, а проти Світлійшого у неї немає доказів …

Насправді бурштин Світлійший вивіз перед приїздом поліції. Йому допомагає брат Віри Сивий, який отримує хороший відсоток від угод.

6 серія “Лінія світла” опис

Лору усувають від справи через напад на Данила. Вона не може знайти свій пістолет.

Сивий намагається знайти сестру і допитує Романа.

Дора хоче стати законною дружиною або партнером по бізнесу Данила. Але він не має наміру цього робити. Дора виношує план, щоб отримати від Світлого свою частину.

Варя не може зрозуміти де правда, а де брехня. Чи правду говорив Данило, або правдиві тільки слова священика.

7 серія “Лінія світла” опис

Сивий дізнавшись про смерть сестри Віри вирішує вбити Святійшого. Але Сивого вбиває Василиса, з пістолета, який знайшла в кімнаті Дори. У таборі повстання, люди засумнівалися в Данилі. Дора намагається дізнатися у нього де гроші. Але Святіший виплутується з цієї історії. Провину за смерть Віри і батьків Васі і Варі бере на себе псих Роман, а за смерть поліцейського заарештовують Аглаю.

Священик розповідає Варі про життя і вона розуміє, що громада була для неї в’язницею. Вона розповідає про життя в громаді прокурору.

8 серія “Лінія світла” опис

Варя чекає зустрічі з сестрою Васею. Але та разом зі Святішим повертають її в секту. Гліб і Лора намагаються повернути Варю.

Варя не має наміру залишатися в громаді, але Світлійший магічним чином впливає на неї і вона залишається в громаді, забуваючи що була знайома з Лорою.

Лору хочуть звільнити з роботи, і вона випадково дізнається, що її начальник отримував гроші від громади, тому її розслідування і не мало успіху.

Дора збирається піти з общини …

Додати коментар

Відповісти

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *