“Мама” (турецький серіал) опис серій

“Мама” опис серій допоможе дізнатися про те, що було або буде в житті героїв.

“Мама” скільки серій – 33 серії (в турецькій версії). В україномовній версії серію ділять на 2 частини, тому варто очікувати більше 60 серій.

Актори: Джансу Дере, Вахід перчин, Берен Гёкйилдиз, Джан Нергіс.

1 серія “Мама” опис

Мелек – маленька дівчинка в неблагополучній турецькій родині. Мати байдужа до дівчинки, а її коханець агресивний, його дратує чужа дитина. Однак Мелек не піддається оточенню, вона життєрадісна і з задоволенням займається в школі, де працює молода вчителька і фотограф Зейнеп. Дівчина сама виросла в родині, де відчувала себе зайвою, тому вона швидко знаходить спільну мову з Мелек.

2 серія “Мама” опис

Колега Зейнеп намагається умовити соціальні служби, щоб ті провели розслідування щодо сім’ї Мелек, вона бачила синці на тілі дівчинки. На жаль, ні соціальні служби, ні директор школи не хочуть допомагати дитині.

В один з вечорів Зейнеп знову знаходить Мелек на вулиці, годує і приводить додому. Однак їй не вистачає сміливості залишити дівчинку у себе. Мелек повертається в родину, де її готові вбити, щоб вона не заважала розважатися.

3 серія “Мама” опис

Зейнеп наважується викрасти Мелек і стати їй матір’ю. Вона пропонує дівчинці поїхати. Мелек згодна тікати з дому та брехати про те, хто вона насправді, щоб вирватися з пекла, в якому живе. Зейнеп знімає всі гроші з банківського рахунку і продає машину. Вона дає вказівки Мелек, що зробити, щоб всі подумали, що дівчинка потонула. Вони їдуть в Стамбул, але всі гроші в них крадуть.

4 серія “Мама” опис

Рідна мати Зейнеп, яка вийшла з в’язниці, випадково зустрічає дочку на вулиці. Вона знайомиться з Турла (так тепер звати Мелек), боячись відразу зустрічатися з Зейнеп. Багато років тому Гюнюль пообіцяла не виходити на зв’язок з дочкою, щоб її удочерила забезпечена родина. Шула чекає, що Мелек повернеться додому. Журналісти все ще намагаються взяти у неї інтерв’ю. Серед них – знайомий Зейнеп, який підозрює, що дівчинка жива і намагається дізнатися правду.

5 серія “Мама” опис

Сестри Зейнеп несподівано відвідують її в готелі, де вона живе з Турла. Зейнеп доводиться зізнатися, що у неї є дочка. Коханець Шуле загрожує їй, щоб жінка влаштувала похорон дитини з порожньою труною і припинила поліцейські пошуки. Інакше він сам розповість поліції, що Шуле викинула дочку з дому в сміттєвому пакеті.

6 серія “Мама” опис

Прийомна мати Зейнеп бачить на вулиці Гюнюль з дочкою. Вона принижує і залякує жінку, щоб та не сміла повідомляти Зейнеп, хто її рідна мати. Перший час материнства виявляється складним для Зейнеп, вона боїться за здоров’я Турла і відвозить її в особняк своєї сім’ї. Журналіст теж знаходить адресу матері Зейнеп, він готовий на все, лише б знайти зниклу дитину і зробити гучний репортаж.

7 серія “Мама” опис

Гамза знайомить майбутнього чоловіка з Зейнеп, але боїться зізнатися, що сестра заміжня. Вона обманює нареченого. Однак прийомна мати щиро приймає Турла як рідну. Зейнеп погоджується поговорити з журналістом Алі. Йому також вдається допитати Турла, що вибиває дитину з рівноваги. Дівчинка тікає.

8 серія “Мама” опис

Турла розповідає Зейнеп про допит, який їй влаштував Алі. Дівчина вважає, що журналіст познущався над дитиною, зануривши Турла в болісні спогади. Але Алі вже розплутав таємницю Зейнеп, він погрожує опублікувати репортаж, після якого Турла повернуть додому, а Зейнеп виявиться за гратами.

Алі дізнається всю правду про секрет Мелек і Зейнеп, але він не розповість це нікому, якщо Зайнеп погодиться на його умови.

9 серія “Мама” опис

Шула прочитала щоденник з секретами Мелек, вона хоче зрозуміти, що такого зробила шкільна вчителька, її дочка записала ім’я Зейнеп в особистий щоденник. Гюнюль дізнається, що журналіст шантажує Зейнеп. Вона не стримується і сама загрожує Алі вбивством, якщо той зважиться на публікацію статті.

10 серія “Мама” опис

Зейнеп погоджується на умови Алі, вона приїжджає до нього, щоб виконати свою частину обіцянки, проте вечір закінчується несподівано для неї. Гюнюль намагається влаштувати Турлу в школу без документів, для цього Зейнеп треба надати факти насильства в сім’ї. Сама Гюнюль продовжує приховувати те, що вона відбула термін за вбивство, і свою хворобу.

11 серія “Мама” опис

Гюнюль і Зейнеп знову намагаються влаштувати дівчинку в школу, для цього Зейнеп сама себе б’є. Так вона може довести насильство, яке загрожує їй та дитині. Шуле починає переживати втрату дочки. Вона вирішується влаштувати зустріч з Зейнеп, підозрюючи, що колишня вчителька багато спілкувалася з Мелек. Вперше Зейнеп бачить переживання рідної матері дівчинки, яку вона викрала.

12 серія “Мама” опис

Мати Турла розуміє, що дочка жива, але вона боїться говорити про це своєму запальному коханцеві. Прийомна мати і сім’я Зейнеп теж дізнаються правду про дитину. Родичі бояться, якщо Зейнеп виявиться в поліції за крадіжку дитини, їх засудять як співучасників. Мати вмовляє Зейнеп повернути Турла.

13 серія “Мама” опис

Турла йде з дому Зейнеп, сподіваючись повернутися назад до рідного міста. Зейнеп намагається знайти дівчинку, вона просить допомоги у Алі. Гамза відправляється в лікарню, щоб зробити аборт, але в останню хвилину не витримує, вони з матір’ю вирішують залишити дитину, незважаючи на те, що наречений проти.

14 серія “Мама” опис

Прийомна мати Зейнеп відрікається від неї, щоб не наражати на небезпеку себе та рідних дочок, які вперше дізнаються, що прожили все життя з прийомною дитиною. Шула через журналіста дізнається, де живе Зейнеп. Вона прагне побачити Мелек, поки її коханець знаходиться у в’язниці.

15 серія “Мама” опис

Алі вдає, ніби не знає, де знаходиться Зейнеп з дитиною, щоб відтягнути час і краще познайомитися з Шуле. Жінка коливається, не знає що робити, вона боїться звертатися в поліцію, і журналіст лякає її ще більше. Зейнеп в цей час переселяється до Гюнюль, яка знаходиться на лікуванні. Лікарі попереджають, що незабаром їй може знадобитися пересадка органу.

16 серія “Мама” опис

Лікар відпускає Гюнюль з лікарні, не дивлячись на її важкий стан. Шуле залишається одна в квартирі журналіста і обшукує кімнати, сподіваючись знайти заховану інформацію про Зейнеп. Алі в даний час зустрічається зі старими знайомими Шуле, які розповідають йому несподівану історію про жінку.

17 серія “Мама” опис

Зустріч з рідною матір’ю викликала у Турла масу спогадів з минулого життя, коли Шуле перетворювалася з турботливої одинокої матері в байдужу до своєї дитини жінку. Дівчинка, як колись в Бандирмі, сховалася в шафі, щоб її не били.

18 серія “Мама” опис

Шуле остаточно відмовляється від дочки, вона хоче забути своє минуле і почати нове життя в іншому місті. У цей час її коханець звільняється з в’язниці і хоче помститися за зраду. Зейнеп готова почати нове життя з Турла, шукає роботу і новий будинок.

19 серія “Мама” опис

Зейнеп починає підозрювати, що Гюнюль не випадкова людина в її житті. Вона розповідає про свої підозри названій матері. Шуле намагається втекти зі Стамбула, проте Дженгиз встигає знайти її і залякати, щоб вона не збиралася його кидати.

20 серія “Мама” опис

Зейнеп хоче припинити спілкування з Гюнюль після того, як розуміє, що та не її рідна мати. Це розбиває серце жінці. Прийомна мати також зриває злість на Гюнюль. Дженгиз повертається до звичного життя після в’язниці, він знову шукає роботу для Шуле в Стамбулі, однак чутки про те, що вона побила клієнта вже розповзлися по всьому місту.

21 серія “Мама” опис

Шуле, після довгих коливань, вирішує все ж забрати дочку. Вона знаходить школу, в якій навчається Турла, і відправляється туди. Дженгиз допомагає їй вкрасти дитину з рук Зейнеп. Він сподівається відвести дівчинку поліцейським і утерти ніс комісарові, який підозрював його в убивстві дівчинки.

22 серія “Мама” опис

Дженгиз влаштовує скандали навіть у чужому домі, чим починає дратувати друга, який поселив його і Шуле в Стамбулі. Шуле намагається повернути довіру і любов дочки. Але Мелек сумує і вперто мовчить.

Через деякий час Турлу дістає Дженгиз, а Рифат вимагає грошей з Зейнеп, вирішивши таким чином скористатися моментом і обернути ситуацію з вигодою для себе. Зейнеп же попадається на цей прийом і волею долі стикається з Генул в барі, де працює мати Турла. Шуле ж виходить з себе і звертається в поліцію, проте її там чекає сюрприз.

23-24 серія “Мама” опис

Турла не хотіла, щоб Зейнеп потрапила в неприємну ситуацію, тому вона погодилася почати грати з Шуле в одну гру під назвою «Щастя».

Директор Шуле оскаженіє, коли дізнається про те, що вона приводила Мелек в клуб, цього не повинно було бути. Коли поліція з’ясувала, що дитина перебуває в клубі, вони вирішують затримати всіх. Керівник захотів отримати грошову компенсацію за заподіяну йому моральну шкоду. Дженгиз зобов’язаний знайти потрібну суму протягом доби і принести її. Скориставшись таким відповідним моментом, він зажадав гроші з Зейнеп. Генул запропонує свою допомогу, щоб вирішити питання з боргом якомога швидше. Зейнеп, дізнавшись звідки взялися гроші, буде в шоковому стані, але їй доводиться змиритися з цим. Прийшовши на зустріч, дівчина нікого не знаходить, тому вона йде додому до Рифату, де її чекає величезний сюрприз.

Додати коментар

Відповісти

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *