“Обручка з рубіном” опис серій 41-95

Обручка з рубіном” опис серій серіалу 2017-2018 року в цій статті.

“Обручка з рубіном” опис серій 1-40

“Обручка з рубіном” опис серій 41-95

41 серія “Обручка з рубіном” опис

«Яна» навмисне відносить в бюро перекладів папку не з тими питаннями, через що на «Аню» чекає ганебний провал в прямому ефірі шоу. Тимофій звільняє її, преса обурюється. «Аня» дуже важко переживає публічне приниження. Але це не єдина радість для «Яни» – вона успішно закінчила курси маркетингу, тому її беруть на роботу в «СілікатБуд».

42 серія “Обручка з рубіном” опис

У «Ані» відбувається нервовий зрив, який сильно турбує її рідних і сім’ю Добровольських. Тільки «Яну» це дратує, вона не збирається припиняти мстити сестрі, але пізніше. «Яна» починає працювати в «Черкаси-СілікатБуд», але «Ані» не до того – Вітя знову її шантажує. Тому «Ані» терміново потрібно дістати гроші. Петро, ​​нарешті, зібрався робити Любі пропозицію, але не все йде за планом.

43 серія “Обручка з рубіном” опис
«Аня» налякана, вона підозрює, що до «Яни» повернулася пам’ять. «Яна» не підтверджує цього, але поводиться так, щоб тримати сестру в постійній напрузі. Андрій теж підозрює, що «Яна» почала згадувати, хто вона. «Аня» нервує, але намагається переконати домашніх в тому, що з нею все добре.

Але Добровольські в цьому не впевнені, вони вважають, що треба почекати, поки забудеться історія з шоу, вщухнуть плітки, «Ані» зараз не потрібно зайве хвилювання. Вітя продовжує шантажувати «Аню». «Ані» потрібні гроші, їй ніяк не вдається переконати Дениса і Добровольських – вона повертається в офіс.

44 серія “Обручка з рубіном” опис

«Аня», повернувшись в офіс, намагається придумати нову масштабну рекламну акцію, щоб стягнути під неї побільше грошей і заплатити Віті. Її ідеї не схвалює Денис. А маркетинговий проект «Яни» вступає в роботу – над ним працює весь відділ.

Проводиться маркетингове дослідження на вулиці, в якому бере участь і Денис – працюють разом з «Яною». Всі співробітники повертаються в офіс, а Дениса з «Яною» немає – «Аня» дзвонить йому і страшно ревнує. Скандал на грунті ревнощів.

В результаті Денис віддаляється від «Ані», задається питанням про свої почуття до неї. Андрій ревнує «Яну» до Дениса, «Яна» сумує за Денисом, продовжує приховувати від усіх, що згадала минуле.

45 серія “Обручка з рубіном” опис

Люба вражена тим, що Петро приховав від неї існування дорослого сина. Працівники холдингу Добровольських відправляються на виїзний корпоратив.

«Яна» хоче скористатися цим, щоб зблизитися з Денисом, тому організовує все так, що під час проходження квесту вони вдвох губляться в лісі. «Аня», Андрій і Кароліна дуже переживають.

Вадим організовує пошукову операцію, але шансів знайти зниклих до ранку майже немає. «Яна» та Денис ховаються від зливи в печері і залишаються там на ніч. «Яна» має чудову нагоду повернути Дениса, але чи вдасться їй задумане?

46 серія “Обручка з рубіном” опис

Ольга починає підозрювати, що до «Яни» частково повернулася пам’ять. Денис розуміє, що його тягне до «Яни», і приймає рішення покласти цьому зближенню кінець. «Яна» дізнається, що Андрій захворів і їде до нього додому.

Зауважує, що він приховує від неї якусь інформацію на комп’ютері. Петро розповідає Любі про своє минуле. Розлючена Люба йде, так і не простивши Петра. Жанна дізнається про те, що приміщення під її кондитерську їй не належить, дзвонить Гені, який терміново втікає з Черкас.

47 серія “Обручка з рубіном” опис

«Яна» виводить Андрія на чисту воду – він знав все з самого початку про сестер і нічого не зробив. Вона вимагає у Андрія записати на флешку компромат на «Аню». Тим часом Жанна не може зв’язатися з Геною, починає підозрювати, що її обдурили. «Аня» знову знаходить шпильку «Яни» і влаштовує Денису грандіозний скандал. На наступний день в бізнес-центр приходить Вітя з метою шантажувати «Аню».

48 серія “Обручка з рубіном” опис

«Ані» вдається обдурити Дениса. Жанна важко переживає вчинок Гени і марно його шукає. Добровольські припускають, що вона смертельно хвора. Між Кароліною та Вадимом виникають романтичні стосунки. Кароліна пропонує «Яні» працювати ведучою шоу «Своя Фортеця».

Коментарі:
  1. 6 днів ago

Додати коментар

Відповісти

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *