“Обручка з рубіном” опис серій 41-95

О

Обручка з рубіном” опис серій серіалу 2017-2018 року в цій статті.

“Обручка з рубіном” опис серій 1-40

“Обручка з рубіном” опис серій 41-95

41 серія “Обручка з рубіном” опис

«Яна» навмисне відносить в бюро перекладів папку не з тими питаннями, через що на «Аню» чекає ганебний провал в прямому ефірі шоу. Тимофій звільняє її, преса обурюється. «Аня» дуже важко переживає публічне приниження. Але це не єдина радість для «Яни» – вона успішно закінчила курси маркетингу, тому її беруть на роботу в «СілікатБуд».

42 серія “Обручка з рубіном” опис

У «Ані» відбувається нервовий зрив, який сильно турбує її рідних і сім’ю Добровольських. Тільки «Яну» це дратує, вона не збирається припиняти мстити сестрі, але пізніше. «Яна» починає працювати в «Черкаси-СілікатБуд», але «Ані» не до того – Вітя знову її шантажує. Тому «Ані» терміново потрібно дістати гроші. Петро, ​​нарешті, зібрався робити Любі пропозицію, але не все йде за планом.

43 серія “Обручка з рубіном” опис
«Аня» налякана, вона підозрює, що до «Яни» повернулася пам’ять. «Яна» не підтверджує цього, але поводиться так, щоб тримати сестру в постійній напрузі. Андрій теж підозрює, що «Яна» почала згадувати, хто вона. «Аня» нервує, але намагається переконати домашніх в тому, що з нею все добре.

Але Добровольські в цьому не впевнені, вони вважають, що треба почекати, поки забудеться історія з шоу, вщухнуть плітки, «Ані» зараз не потрібно зайве хвилювання. Вітя продовжує шантажувати «Аню». «Ані» потрібні гроші, їй ніяк не вдається переконати Дениса і Добровольських – вона повертається в офіс.

44 серія “Обручка з рубіном” опис

«Аня», повернувшись в офіс, намагається придумати нову масштабну рекламну акцію, щоб стягнути під неї побільше грошей і заплатити Віті. Її ідеї не схвалює Денис. А маркетинговий проект «Яни» вступає в роботу – над ним працює весь відділ.

Проводиться маркетингове дослідження на вулиці, в якому бере участь і Денис – працюють разом з «Яною». Всі співробітники повертаються в офіс, а Дениса з «Яною» немає – «Аня» дзвонить йому і страшно ревнує. Скандал на грунті ревнощів.

В результаті Денис віддаляється від «Ані», задається питанням про свої почуття до неї. Андрій ревнує «Яну» до Дениса, «Яна» сумує за Денисом, продовжує приховувати від усіх, що згадала минуле.

45 серія “Обручка з рубіном” опис

Люба вражена тим, що Петро приховав від неї існування дорослого сина. Працівники холдингу Добровольських відправляються на виїзний корпоратив.

«Яна» хоче скористатися цим, щоб зблизитися з Денисом, тому організовує все так, що під час проходження квесту вони вдвох губляться в лісі. «Аня», Андрій і Кароліна дуже переживають.

Вадим організовує пошукову операцію, але шансів знайти зниклих до ранку майже немає. «Яна» та Денис ховаються від зливи в печері і залишаються там на ніч. «Яна» має чудову нагоду повернути Дениса, але чи вдасться їй задумане?

46 серія “Обручка з рубіном” опис

Ольга починає підозрювати, що до «Яни» частково повернулася пам’ять. Денис розуміє, що його тягне до «Яни», і приймає рішення покласти цьому зближенню кінець. «Яна» дізнається, що Андрій захворів і їде до нього додому.

Зауважує, що він приховує від неї якусь інформацію на комп’ютері. Петро розповідає Любі про своє минуле. Розлючена Люба йде, так і не простивши Петра. Жанна дізнається про те, що приміщення під її кондитерську їй не належить, дзвонить Гені, який терміново втікає з Черкас.

47 серія “Обручка з рубіном” опис

«Яна» виводить Андрія на чисту воду – він знав все з самого початку про сестер і нічого не зробив. Вона вимагає у Андрія записати на флешку компромат на «Аню». Тим часом Жанна не може зв’язатися з Геною, починає підозрювати, що її обдурили. «Аня» знову знаходить шпильку «Яни» і влаштовує Денису грандіозний скандал. На наступний день в бізнес-центр приходить Вітя з метою шантажувати «Аню».

48 серія “Обручка з рубіном” опис

«Ані» вдається обдурити Дениса. Жанна важко переживає вчинок Гени і марно його шукає. Добровольські припускають, що вона смертельно хвора. Між Кароліною та Вадимом виникають романтичні стосунки. Кароліна пропонує «Яні» працювати ведучою шоу «Своя Фортеця».

49 серія “Обручка з рубіном” опис

Вадим свариться з Кароліною. «Яна» вирішує повернути собі те, що у неї забрала «Аня». Жанна зізнається Катерині, що Гена зник, а приміщення кондитерської їм не належить. «Яна» дізнається, що «Аня» вкрала гроші компанії і повідомляє про це Андрію.

50 серія “Обручка з рубіном” опис

Вітя шантажує «Аню». Петро має намір віддати Добровольським і Жанні гроші, які вони втратили через Гену. Денис не відразу погоджується підписати проекти «Ані» без кошторису на витрати. «Яна» готує компромат на «Аню». Денис і Кароліна застають «Аню» і Вітю в момент передачі грошей.

51 серія “Обручка з рубіном” опис

«Аня» бреше Денису, що рятувала подругу Галю. Денис підозрює, що «Аня» продовжує обманювати його, не знає, як вчинити. Денис тимчасово усуває «Аню» від роботи. Він намагається розібратися в ситуації, але Галю знайти не може.

Виконати «Аніну» роботу доручає «Яні». «Яна» думає, що їй вдалося відкрити Денису очі на те, що за людина «Аня». «Аня» намагається зрозуміти, хто її підставив, і приходить до думки, що це міг бути Андрій. «Яна» дізнається, що сестрі вдалося викрутитися.

52 серія “Обручка з рубіном” опис

«Яна» розчарована тим, що «Ані» майже вдалося викрутитися. «Яна» напружено чекає, чим обернеться для «Ані» історія з розтратою. «Аня» приходить до висновку, що Андрій її підставляв.

За обіцянку солідної роботи на телебаченні Галя погоджується на пропозицію «Ані» обдурити Дениса. Денис вважає, що їм з «Анею» треба розлучитися. «Аня» в розпачі, вона прибігає додому і звинувачує «Яну» у всіх своїх бідах. Ольга і «Яна» дізнаються, що Денис планує розлучення з «Анею».

53 серія “Обручка з рубіном” опис

Григорію і Денису вдалося з’ясувати, що «Аня» викрала аж три мільйони гривень. Добровольського обурені, намагаються зрозуміти, куди вона поділа гроші. «Аня» просить маму збрехати, що гроші пішли на вареничну, але Ольга відмовляється.

На «СілікатБуді» починається фінансове розслідування розтрати бюджетних коштів. «Яна» зловтішається – скоро «Аню» виведуть на чисту воду. «Аня» розуміє, що справа йде до розлучення, а в цьому випадку вона залишиться ні з чим. Вона не може цього допустити!

54 серія “Обручка з рубіном” опис

Ніхто не розуміє, куди «Аня» справи викрадені мільйони. «Аня» намагається щось придумати, але Добровольські їй не вірять. Денис збирається все з’ясувати самостійно. За його дорученням Вадим вистежує Вітю, але нічого нового не дізнається. Денис вимагає, щоб «Аня» виїхала з дому – їх шлюбу кінець. «Яна» радіє проблемам сестри. «Аня» втрачає свідомість, бреше Добровольським, що вагітна, і ця брехня стає її порятунком.

55 серія “Обручка з рубіном” опис

Добровольськы оточують «Аню» турботою. «Аня» в жаху: що буде, коли всі дізнаються, що насправді вона не вагітна? Андрій розповідає Денису, що Яна втратила їх дитину через ДТП, але Денис навіть не здогадується, що той розповідає про його дружину.

Гена дізнається, що пограбував не багачку, а звичайну хатню робітницю, та ще й Петра підставив. Йому дуже соромно. «Яна» вражена новиною про вагітність «Ані», але відмовлятися від помсти не готова. Вона робить відчайдушну спробу спокусити Дениса.

56 серія “Обручка з рубіном” опис

«Яна» починає підозрювати, що «Аня» збрехала про вагітність, щоб уникнути розлучення. Добровольськы наполягають на відвідуванні гінеколога. «Аня» відчайдушно намагається викрутитися, але їй доводиться піти з Валерією та Катериною до лікарні.

Тим часом Кароліна не залишає надії умовити «Яну» стати телеведучою на каналі «Мрія ТБ» і організовує спільний обід. Вадим продовжує розшук Гени, який ховається в Черкасах і стикається з Жанною. Ольга просить Петра спекти його фірмовий пиріг і відправляється в гості до Добровольських.

57 серія “Обручка з рубіном” опис

«Аня», дізнавшись про те, що дійсно вагітна, переконана в тому, що тепер у неї все буде прекрасно. У неї поступово теплішають відносини з Денисом і сім’єю Добровольських, які не хочуть конфліктувати з вагітною невісткою через вкрадені мільйони.

Вадим вистежує і затримує Гену в вареничній. Це провокує новий конфлікт між Любою та Петром, який після скандалу йде з установи. «Яна» переживає через вагітність «Ані», але готова відмовитися від помсти.

Тим часом Вітя дізнається від Галі про те, що «Аня» помирилася з Денисом, і вмовляє дівчину домовитися з «Анею» про зустріч.

58 серія “Обручка з рубіном” опис

Вітя замість Галі приходить на зустріч з «Анею», шантажує її відеокомпроматом. «Аня» намагається піти від Віті і зустрічає в цей момент «Яну» і Андрія. Вони стають свідками того, як у «Ані» відбувається викидень.

Вона не наважується розповісти про це Денису, благає Андрія і «Яну» також мовчати. Петро через конфлікт з Любою сильно напивається, Гена приходить до вареничної, щоб розказати справжню історію Петра. Зоряна дізнається таємницю, яку від Данила приховав Петро.

59 серія “Обручка з рубіном” опис

Петро важко переживає неприємності на роботі і в особистому житті. Добровольськы – в радісному очікуванні дитини. «Аня» не наважується зізнатися, що у неї стався викидень. «Яна» вирішує викрити «Аню»

60 серія “Обручка з рубіном” опис

«Аня» шукає можливість швидко завагітніти, навіть організує романтичну вечерю. Але Денис відмовляється від близькості. Він боїться нашкодити майбутній дитині. «Яна» намагається спровокувати «Аню» розповісти Добровольським правду. Зоряна приходить в квартиру Петра. Хоче умовити його повернутися на роботу. Там вона знайомиться з Данилом. Данило дізнається, що його мати жива.

61 серія “Обручка з рубіном” опис

«Аня» продовжує обман з вагітністю, ледь не попадається на брехні, коли Денис вирішує скасувати заплановану нараду і піти з нею на огляд до лікаря.

Катерина починає придивлятися до «Ані» – турбується, що у «Ані» живіт зовсім не росте. «Аня» приймає рішення пожити у матері: таким чином, не бути постійно під наглядом Добровольських.

«Аня» бере тиждень відпустки, готується до ЕКЗ (штучного запліднення), замовляє собі накладний живіт – після тижневої відсутності зміни у фігурі всі сприймуть природно – її задумка: потягнути час, завагітніти і повернутися до Добровольських вагітною. «Яна» стежить за «Анею», дізнається про план по ЕКО, зриває його.

62 серія “Обручка з рубіном” опис

«Яна» змушує «Аню» повернуться в будинок Добровольських. «Аня» повертається, але планує поїхати в спеціалізований санаторій для вагітних в Ізраїль. Там вона збирається здійснити свій план по штучному заплідненню.

В останній момент перед її від’їздом обман розкривається. Катерині стає погано, вона потрапляє в лікарню. «Яна» дзвонить Денису, щоб попередити про плани «Ані», але розуміє, що в будинку у Добровольських щось трапилося, вважає, що брехня «Ані» про її вагітність відкрилася.

63 серія “Обручка з рубіном” опис

Розлючений Денис змушує «Аню» переїхати до Ольги. «Яна» розповідає Ользі і Любі про те, що у «Ані» був викидень, і вона це приховала від Добровольських. «Аня» свариться з Ольгою. Данило вирішує почати пошуки біологічної матері. Люба просить Ольгу дозволити Петру повернутися в вареничну. «Яна» зустрічається з Денисом для серйозної розмови.

64 серія “Кільце з рубіном” опис

«Яна» готова сказати Денису правду. Денис звинувачує Андрія в тому, що той не сказав йому нічого про викидень, хоча знав про це. У «Ані», яка посварилася з Ольгою і пішла з дому, закінчується паливо в машині, потім вона виявляє, що всі її банківські картки заблоковані.

Жанна дізнається, що Гена тяжко працює на будівництві. «Яна» проводить перший ефір шоу «Своя Фортеця». Під час рекламної паузи Андрій чує провокаційну розмову «Яни» з гостем програми про любов.

65 серія “Обручка з рубіном” опис

Люба і Петро через фінансові проблеми не можуть дозволити собі таке весілля, яку хочуть. Ольга їм не допоможе – її зараз турбує тільки «Аня», яка так і не повернулася додому.

«Аня» усвідомлює, що Андрій більше її не любить, і відмовляється приймати допомогу від нього. Врешті-решт вона поселяється у Галі. Кароліна не хоче знайомити Вадима з рідними, закохані сваряться.

Данило, незважаючи на заперечення Петра, вирушає до Києва на пошуки своєї матері. Любу це турбує: що буде, якщо Клавдія повернеться в життя Петра?

66 серія “Кільце з рубіном” опис

Галя ставить «Аню» перед фактом: до вечора вона повинна забратися з її квартири. Але перш, ніж «Аня» встигає виїхати, її знаходять «Яна» та Андрій.

«Аня» вражена тим, що сестра, виявляється, давно згадала своє минуле, а Андрій діє з нею заодно. Люба ревнує Петра до Клавдії, так як вважає, що він і досі має почуття до своєї колишньої.

Назріває конфлікт, але Зоряна вчасно втручається і рятує відносини Петра і Люби. Тим часом, Данилу вдається знайти адресу Клавдії в Києві.

67 серія “Кільце з рубіном” опис

Петро і Люба раді, що Данилу так і не вдалося знайти Клавдію, і він залишив пошуки. «Яна» намагається втішити Ольгу, яка дуже переживає через зникнення «Ані».

«Аня», яка залишилася без грошей і даху над головою, краде їжу в магазині і намагається «розкрутити» на гроші хлопців в клубі, як робила колись, будучи Яною. «Аня» усвідомлює, що втратила все, вона нікому не потрібна. Доведена до відчаю дівчина вирішує покінчити життя самогубством.

68 серія “Обручка з рубіном” опис

Рідні шукають «Аню». «Аня» вирішує скористатися справою Софії, щоб повернути свій авторитет. Всы з’їжджаються до будівельного майданчика. «Аня» рятує Софію. «Аня» мириться з Денисом, просить у всіх прощення. «Яна» повідомляє, що до неї повернулася пам’ять.

69 серія “Обручка з рубіном” опис

«Яна» ставить «Ані» жорсткі умови, але «Аня» ігнорує «Яну». Хвалять «Аню» за порятунок Софії. Денис вирішує купити квартиру для себе і «Ані». Петро і Люба готуються до весілля. Вони не можуть розраховувати на допомогу Ольги. Тому вирішують просто розписатися. «Яна» дізнається, що в Черкаси приїхав Михайло.

70 серія “Обручка з рубіном” опис

Ольга пропонує допомогу Петру і Любі з підготовкою і проведенням весілля. «Яна» дарує Любі свою весільну сукню. Михайла вирішують запросити на шоу «Серед зірок».

Денис дарує на час весілля Петра і Люби оренду яхти та бази відпочинку. Між Данилом і Зоряною зароджуються відносини. Люба проти. Лада дізнається, де буде проходити весілля Петра і Люби. На базі відпочинку Люба зустрічає старосту свого класу. Весілля під загрозою зриву.

71 серія “Обручка з рубіном” опис

«Яна» та «Аня» на весіллі Люби продовжують конфліктувати. Ольга стає свідком їх сварки. Перед святковим застіллям Денис їде до Канева, він хоче побувати в знаковому для нього і Ані місці, але наштовхується там на «Яну» – він дивується, що саме «Яна» приїхала одночасно з ним в це місце.

Денис і «Яна» проводять разом кілька годин, «Яна” не стримується і пристрасно обіймає Дениса, він теж на мить піддається емоціям. Потім Денис говорить з «Яною» про «Аню». «Яна» радить Денису розібратися в своїх почуттях.

Андрій остаточно розуміє, що «Яна» ніколи не буде з ним, напивається і приходить п’яний в будинок до Дениса і «Ані» з наміром розповісти всю правду.

72 серія “Обручка з рубіном” опис

«Аня» продовжує ревнувати Дениса, бачить, що поступово втрачає його – він закохується в «Яну». Денис бореться зі своїми почуттями до «Яни». Ольга зауважує все більше нюансів в поведінці «Яни», які поступово приводять до висновку, що «Яна» поводиться абсолютно, як Аня. У неї з’являється підозра, що «Аня» з «Яною» помінялися місцями. Ольга не може повірити в таке, йде в офіс, щоб поговорити з дочками.

73 серія “Обручка з рубіном” опис

Михайло приїжджає до Черкас, щоб взяти участь в шоу «Серед зірок» з «Анною» і «Яною». Після невдалого обіду у Добровольських Кароліна переживає через стосунки з Вадимом і забуває попередити «Аню» про приїзд пластичного хірурга.

Ольга підозрює, що її дочки помінялися обличчями і йде на телеканал «Мрія ТБ», щоб поговорити з ними. Данило запрошує Зоряну на пленер до Лади. Петро і Люба повертаються до Черкас.

74 серія “Обручка з рубіном” опис

День народження сестер Матвієнко. Ольга дізналася про те, що її дочки помінялися і тепер не наважується спілкуватися з «Яною». Ольга йде з дому, нікому не повідомивши, куди саме. Петро проводить першу ніч в кімнаті Люби.

Денис призначає Гені зустріч в бізнес-центрі. Кароліна їде з Вадимом в село до його матері. «Аня» з’ясовує, що Денис забув про її Дні народження. Тимофій пропонує «Ані» знову стати телеведучою шоу «Краса на природі».

75 серія “Обручка з рубіном” опис

Ольга залишається в лікарні з ангіною і незначними травмами після падіння. Вона вирішує нікому не розповідати правду про те, що «Аня» і «Яна» помінялися обличчями. Тимофій запрошує «Аню» стати ведучою масштабного шоу, але виявляється, що на цю роль він запросив і «Яну».

«Аня» кипить від обурення і відмовляє Тимофія. У Віті величезні фінансові проблеми. Він вирішує продати Денису інформацію про пригоди його дружини, зокрема про зв’язок «Ані» та Андрія. Денис готовий заплатити, але вимагає доказів, яких у Віті немає. Але Вітя здаватися не готовий – він вирішує блефувати.

76 серія “Обручка з рубіном” опис

Вітя блефує і шантажує «Аню», їй знову доводиться шукати гроші, щоб змусити його мовчати. Вона погоджується вести шоу разом з «Яною», чим дуже дивує сестру. «Яна» пропонує знімати оновлене шоу «Краса на природі» на силикатному комбінаті.

Денис, Тимофій та інші в захваті від цієї ідеї. Починається промо-кампанія шоу. «Аня» віддає Віті гроші, але розуміє, що він не відстане від неї ніколи. Тоді «Аня» вирішується на відчайдушний крок …

77 серія “Обручка з рубіном” опис

«Аня» після вбивства Віті відчуває полегшення. Денис робить висновок, що Вітя водив його за ніс, і йому залишається тільки повірити у версію «Ані» про ревнощі до сестри. Зйомка першого шоу за участю «Ані» і «Яни».

«Яна» залякує сестру тим, що викриє її прямо посеред зйомок, і «Аня» ніяковіє під час шоу, проявляє себе гірше, ніж «Яна». Тимофій нею незадоволений. День народження Дениса, домашні накривають стіл, але Денис зустрічається з «Яною» і затримується, приходить додому з запізненням.

«Яна» дарує Денису точно такий шарф, як за часів їх студентства. Денис вражений. «Аня» бачить шарф, вона розгублена, приховуючи це, влаштовує Денису скандал.

78 серія “Обручка з рубіном” опис

Ольга звинувачує себе в тому, що обидві її дочки нещасливі, напивається з горя, але згодом бере себе в руки. Щоб заспокоїти «Аню», Денис погоджується позбутися шарфа.

«Яна» розчарована стриманою реакцією Дениса на подарунок, а коли ще й «Аня» повертає їй шарф, «Яна» розуміє, що втратила коханого назавжди. «Аня» вирішує почати політичну кар’єру.

Петро приходить до Лади і вимагає, щоб вона залишила в спокої його сина. Андрій сильно напивається, Кароліна везе його додому. Вадим біситься від ревнощів і б’є Андрія. «Аня» виявляє, що втратила рубін з обручки.

79 серія “Обручка з рубіном” опис

«Аня» здає кільце в ремонт. Денис пропонує «Ані» розлучитися. «Аня» просить його відкласти все до закінчення передвиборної компанії – вона приймає пропозицію Вітовського йти на вибори від його партії. Добровольський і Матвієнко проти. «Яна» розміщує в інтернеті відеокомпромат на «Аню».

80 серія “Обручка з рубіном” опис

Думки розділилися: одні вважають, що відео з «Анею» фальшиве, а хтось – що справжнє. Репутація «Ані» під великою загрозою. Вона шукає того, хто залив відео в Інтернет, і намагається видалити його з численних інтернет-сторінок. Данило дізнається, що Лада його мати. «Яна» дізнається, що Ольга знає, хто є хто з її дочок.

81 серія “Обручка з рубіном” опис

«Яна» вражена тим, що мати досі мовчала про те, що знає про злочин «Ані». Поширюється скандал після оприлюднення компрометуючого відео з «Анею». «Аня» намагається тримати марку, заявляючи, що відео – фальшивка.

«Аня» спілкується з переляканим Вітовським, запевняє, що все буде добре – родичі її підтримають. Тим часом вона намагається зрозуміти, хто злив відео і як їй викрутитися.

Денис відмовляє «Ані» в підтримці на шляху до виборів, і щоб резонанс по відео не завадив концерну Добровольських, йому необхідно припинити жовтий скандал. «Аня» вирішує прибрати свідків: Андрія і «Яну».

82 серія “Обручка з рубіном” опис

«Аня» замовляє вбивство «Яни» і Андрія. Пізніше розуміє, що без зізнання «Яни» в тому, що це вона «залила» відео в Інтернет, не зможе виплутатися зі скандалу, тому скасовує вбивство.

«Аня» намагається переконати «Яну» публічно визнати, що це вона залила сфабриковане відео. Але ні «Яна», ні Андрій не збираються допомагати «Ані». За «Анею» стежать за дорученням Григорія і аналізують відео на предмет його достовірності.

«Аня» в розпачі, вирішує діяти через Ольгу. Та відмовляється допомагати, повідомляє «Ані», що знає про те, що вона Яна. «Аня» шантажує Ольгу самогубством.

83 серія “Обручка з рубіном” опис

Ольга рішуче налаштована розкрити правду про підміну «Ані» і «Яни» і взяти провину за це на себе, але «Яна» не дає Ользі цього зробити – вона виступає перед журналістами і заявляє, що підробила скандальне відео про сестру і розповсюдила його в Інтернеті через заздрощі.

Не всі вірять в визнання «Яни», але скандал для «Ані» вичерпаний, її кар’єра врятована. Ольга розкриває «Яні» правду: вона – не рідна дочка Ольги.

84 серія “Обручка з рубіном” опис

Всі вражені визнанням «Яни» в тому, що вона сфальсифікувала відео з «Анею». «Яна» мужньо витримує нападки і закиди, але настільки пригнічена останніми подіями і відкриттями, що не хоче більше залишатися в Черкасах, вона прагне почати життя спочатку.

Андрій пропонує їй поїхати до Кракова, де він уже знайшов роботу, і «Яна» погоджується. Данило дізнається, що його мама захворіла і залишилася в Черкасах, вирішується відвідати її. Лада зізнається Данилу, що невиліковно хвора. «Аня» радіє від’їзду сестри. Вона ще не знає, що було знайдено тіло вбитого нею Віті.

85 серія “Кільце з рубіном” опис

Денис вирішує зізнатися «Яні» в своїх почуттях, але не встигає – вона звільняється і збирається їхати до Польщі разом з Андрієм. Щоб подякувати колегам перед від’їздом, Андрій організовує вечірку. Данило самовіддано дбає про хвору Ладу, відносини матері і сина теплішають.

Слідчий приходить до висновку, що Вітю вбили. Григорій тим часом веде власне розслідування і з’ясовує, що «Аніна» перша вагітність була не від Дениса. Сам не свій від люті, Григорій вимагає від невістки пояснень. Але коли вона розкриває всю правду, серце Григорія не витримує.

86 серія “Обручка з рубіном” опис

Григорій вмирає. На похорон приходить Вадим, щоб підтримати Кароліну. Денис приймає рішення взяти управління холдингом Добровольських на себе. Бандити розповідають Олегу, що Вітя в день загибелі мав отримати велику суму грошей.

Петро і Гена підозрюють Данила в наркоманії, вирішують слідкувати за ним. Андрій дізнається від Марини про загибель Віті, вирішує відкласти їх з «Яною» від’їзд до Польщі на один день.

87 серія “Обручка з рубіном” опис

«Аня» задоволена тим, як все складається: скоро «Яни» і Андрія не стане, а вона відвоює свої позиції в сім’ї Добровольських. Андрій тим часом їде до Києва, обманом забирає п’яного Михайла і везе в Черкаси.

«Аня», дізнавшись про це, дає відмашку найнятим нею бандитам, і вони влаштовують Андрію автокатастрофу. «Яна» відвідує могили батьків і випадково зустрічає на кладовищі Дениса. Розуміючи, що це його останній шанс, Денис каже їй про свої почуття. Що ж відповість «Яна»?

88 серія “Обручка з рубіном” опис

Андрій виживає в аварії. Михайло гине. Аня вимагає від бандитів, щоб вони завершили свою справу. Бандити роблять другу спробу вбити Андрія. Петро дізнається, що Люба вагітна. Олег продовжує розслідування справи загибелі Віті. Денис дізнається, що на рубіні кров загиблого Віті. Денис з Кароліною розуміють, що Аня – вбивця.

89 серія “Обручка з рубіном” опис

Олег пропонує «Ані» тікати. «Аня» замовляє фальшиві документи і ховається в будинку Ольги, щоб перечекати час. Відкривається кримінальна справа. Денис починає підозрювати, що сестри помінялися зовнішністю. Вадим знаходить відео з місця аварії, і здогад Дениса отримує підтвердження.

90 серія “Обручка з рубіном” опис

Ольга поводиться дивно, і «Яна» здогадується, що Ольга допомагає «Ані» ховатися. Вона заходить в підвал. Між сестрами починається бійка. Чи переможе «Яна» сестру – і свою фобію? На допомогу «Яні» приходить Денис, який також про все здогадався.

«Аню» заарештовують. «Аня» вдало зображує безумство. На суді показують відеощоденник Михайла, і всі дізнаються, що «Яна» – це Аня, а «Аня» – це Яна. «Аню» за вироком суду поміщають в психіатричну лікарню.

91 серія “Обручка з рубіном” опис

Після останніх подій пройшло три роки, життя героїв змінилося. «Яна» працює і живе в Кракові, Денис за допомогою Микити керує холдингом в Києві і часто їздить у закордонні відрядження.

Андрій досі прикутий до інвалідного візка і знаходиться в депресії. За ним доглядає Марина, але її турбота тільки дратує Андрія. «Ані» вдалося закохати в себе доктора з психіатричної лікарні, де вона проходить примусове лікування. У Люби і Кароліни народилися діти. Жанна і Гена заснували кондитерську фірму.

Данило і Зоряна навчаються у ВНЗ в різних містах, але постійно підтримують зв’язок. Картини Лади користуються успіхом. Кароліна готує урочисте відкриття спорткомплексу, побудованого під її керівництвом. Але напередодні святкування відбувається біда.

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар

 1. Sonya

  Цікаво, яким же буде закінчення нашого «Персня з рубіном». У корейському варіанті, до речі він має 93 серії, фінал доволі неоднозначний. Jung Runa (Яна) потрапляє у психіатричну клініку. Jung Ruby (Анна) та Bae Kyung Min (Денис) не залишаться разом наприкінці серіалу, хоча продовжують працювати в одній компанії (хто зна, може їхня історія почнеться знову???). Na In Soo (Андрій) наче продовжує кохати Jung Ruby (Анну), однак вона не відповідає взаємністю; водночас у нього складаються дуже добрі та довірливі відносини із співробітницею (чи значить це, що він забуде Анну???).
  Що ж до моєї думки, хочеться не вгадувати як далі складеться доля героїв, а у фіналі нашої 95 серії отримати всі крапки над «і».

  Відповіcти
 2. Анна

  А как называется корейская версия сериала??????

  Відповіcти
  1. Sonya

   Дорама Ruby Ring

   Відповіcти
 3. Лілія

  Продовження буде??

  Відповіcти