“Обручка з рубіном” опис серій

“Обручка з рубіном” опис серій серіалу 2017-2018 року в цій статті.

“Обручка з рубіном” скільки серій – в серіалі 95 серій

“Обручка з рубіном” опис серій

1 серія “Обручка з рубіном” опис

Сестри Аня та Яна рано втрачають батька. Ольга виховує їх разом з зовицею Любою. Проходять роки. Аня успішно працює маркетологом на силікатному комбінаті «Черкаси-СілікатБуд». Яна працює репортером, але марно мріє про кар’єру телеведучої: їй відмовляють в вакансії на ранкове шоу. Яна знайомиться з Вітею, намагається розвести його на гроші. Яна дізнається, що вагітна від Андрія. Аня дізнається, що новий власник «Черкаси-СілікатБуду» – її колишній хлопець Денис.

2 серія “Обручка з рубіном” опис

Денис марно намагається помиритися з Анею. Яна приховує від всіх свою вагітність, але Андрій здогадується і наполягає на одруженні і народженні дитини. Григорій приїжджає на «Черкаси-СілікатБуд» з інспекцією. Він дізнається, що Аня працює в департаменті розвитку бізнесу комбінату, і йому стає погано.

3 серія “Обручка з рубіном” опис

Аня рятує Григорія і привозить до лікарні. Вражений добротою і благородством дівчини, він докорінно змінює своє ставлення до неї і розповідає синові правду: рік тому він переконав Аню в тому, що у Дениса є інша. Аня і Денис з’ясовують, що тоді розійшлися через безглузде непорозуміння, і вирішують відновити відносини. Яна хоче зробити аборт, але дізнається, що в результаті цього швидше за все стане безплідною.

4 серія “Обручка з рубіном” опис

Добровольські хочуть познайомитися з сім’єю Ані, запрошують їх на вечерю, але Люба і Яна на зустріч не приходять: Любу разом з Петром затримує поліція, а Яна розважається і пиячить в нічному клубі. Яна дуже заздрить Ані, яка щаслива в стосунках з Денисом. Яна свариться з Андрієм, повідомляє, що ні він, ні їхня дитина їй не потрібні. Денис вирішує зробити Ані пропозицію.

5 серія “Обручка з рубіном” опис

Підготовка до весілля Ані та Дениса. Яна шалено заздрить сестрі. З’ясовується, що на прохання Андрія Яну не беруть ведучою на телешоу. Вона злиться, сварить Андрія, але незабаром їй надходить нова пропозиція з Києва. Яна, збираючись на кастинг, вмовляє Аню помінятися сукнями. Сестри, на новій машині Ані, мчать до Києва, потрапляють в аварію … Аня їхала на репетицію власного весілля, а Яна поспішала на кастинг телешоу.

6 серія “Обручка з рубіном” опис

Всупереч невтішним прогнозам лікарів, після автокатастрофи обидві дівчини вижили, але впали в кому. Через серйозні ушкодження їх обличчя розірвало склом – ні лікарі, ні родичі не змогли впізнати, хто з сестер Яна, а хто Аня. Вирішальну роль зіграло кільце з рубіном Ані, яке за фатальним збігом обставин в момент ДТП було на безіменному пальці Яни. Сестер переплутали. Дівчатам доведеться пройти довгий шлях, щоб повернути собі самих себе і своє життя.

Додати коментар

Відповісти

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *