«Під куполом» серіал

«Під куполом» (англ. Under the Dome) — американський науково-фантастичний драматичний телесеріал, прем’єра якого відбулася на каналі CBS 24 червня 2013 року. Серіал розроблений Брайаном К. Воганом за одноіменним романом Стівена Кінга.

“Під куполом” скільки серій – в серіалі 3 сезони, 39 серій

«Під куполом» опис

Серіал розповідає історію жителів невеликого містечка Честерс-Мілл в штаті Мен. В один момент містечко виявляється відрізане від решти світу таємничим бар’єром. Незабаром з’ясовується, що діаметр куполу близько 16 км (10 миль) і висота близько 6 км (20 тис футів). Купол прозорий у видимому діапазоні, але малопроникний для радіохвиль і звуку. Спроби влади впливати на нього лазерами, агресивними хімічними речовинами і неядерними боєприпасами марні. Жителям доводиться виживати без електрики, без поставок бензину, продовольства і ліків.

Під куполом залишаються мешканці Честерс-Мілл і проїжджі випадкові гості міста. Серед них виявляється Дейл Барбара, на прізвисько «Барбі». Прямо перед виникненням бар’єру Барбі убив і закопав у лісі одного з жителів Честерс-Мілл. Пізніше з’ясовується, що загиблим був чоловік місцевого репортера Джулії Шамвей.

Поступово ситуація під куполом все більше загострюється. Жителям доводиться спочатку боротися з пожежею і потім з несподіваною епідемією. Деяких людей час від часу охоплюють дивні напади, під час яких вони повторюють невиразну фразу про рожеві зірки. Через відмову кардіостимулятора гине шериф місцевої поліції Дюк Перкінс і зберігати порядок в місті стає все складніше.

«Під куполом» актори

Актор Персонаж
Майк Фогель Дейл «Барбі» Барбара
Рашель Лефевр Джулія Шамуей
Наталі Мартінес Лінда Есківель
Брітт Робертсон Енджи Макалістер
Александр Кох Джеймс «Джуніор» Ренні
Николас Стронг Філ Буши
Колін Форд Джо Макалистер
Джолін Парді Доди Уивер
Айша Хіндс Керолін Хілл
Дін Норріс Джеймс «Большой Джим» Ренні
Маккензи Лінтц Елінор «Норрі» Калверт-Хілл
Едді Кахілл Сем Вердро
Карла Кром Ребекка Пайн
Кайли Банбері Ева Сінклер

Додати коментар

Відповісти

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *