“Поки станиця спить” скільки серій

2014

Серіал «Поки станиця спить» – це історія про любов вільну, що не терпить ніяких обмежень. Про любов пристрасну і нестримну, як дика стихія, яка не зупиниться перед усуненням перешкод.
Марися, красива молода козачка, виросла в атмосфері шаленого кохання батька – будь-який каприз, будь-яка примха Марисі тут же беззаперечно виконувалися. І ось одного разу Марися зустрічає Степана , бідного дворянина , що втік зі своєю нареченою Оленою , щоб таємно повінчатися.
Марися вирішує , що Степан повинен стати її чоловіком і робить все , щоб одружити його на собі. Степан любить Олену , яку він видає за свою сестру, і не збирається брати в дружини нікого , крім неї … Але на карту поставлено життя коханої …
Щоб бути разом, закоханим доведеться пережити розлуку , обман , прокляття рідних і навіть смерть.

Скільки серій «Поки станиця спить»

У серіалі «Поки станиця спить » всього 270 серій.

Де знімали «Поки станиця спить»

Зйомки серіалу «Поки станиця спить» проходили під Києвом , де спеціально для цього було побудоване справжня село – з вулицями , церквою і безліччю різноманітних господарських будівель. Все це сприяє якісним натуральним зйомокам – адже процес не зупиняється ні вдень, ні вночі. Виробництвом серіалу займається кіностудія Мостелефільм.

Інформація про серіал “Поки станиця спить”

Режисери: Бата Недич , Елена Циплакова

Сценаристи: Наталія Козловська , Тетяна Павлович
Оператори : Костянтин Чумаков , Денис Чернишов
Композитор: Андрій Кравченко
Художники : Геннадій Махонін , Володимир Павлюх
Продюсери: Валентин Опалєв , Владислав Ряшин
Країна: Росія , Україна
Виробництво : Мостелефільм , « КіноПродакшн »
Рік: 2014
Жанр: мелодрама

Актори «Поки станиця спить»

Актори «Поки станиця спить»: Зоряна Марченка, В’ячеслав Дробинками, Дар’я Єгорова, Катерина Олькіна, Олександр Мохов , Анатолій Хостікоєв, Дмитро Назаров, Артем Алексєєв ( II), Дмитро Арбенин, Олеся Жураковська, Володимир Горянський, Станіслав Боклан, Єва Авєєва, Галина Безрук, Наталія Сумська, Дар’я Пітерова, Надія Костюк, Олена Турбал, Анна Саліванчук, Сергій Дерев’янко, Олександр Кобзар, Костя Чернокрилюк.

Тепер ви знаєте скільки серій в серіалі «Поки станиця спить» , де знімали серіал, і основну інформацію про серіал.

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар