«Поверни моє кохання» серіал 2014

П

Поверни моє кохання – цікава мелодрама про любов, зраду, про те як звичайна дівчина буде боротися за своє щастя, за свою дочку.

«Поверни моє кохання» скільки серій – в серіалі 24 серії.

«Поверни моє кохання» актори

Актори: Олеся Фаттахова, Станіслав Бондаренко, Дмитро Бджола, Настасья Самбурська, Володимир Литвинов, Наталія Васько, Любава Грешнова, Анатолій Лобоцький, Борис Каморзін, Юрій Лахін, Олена Борисова, Олена Яковлєва, Оксана Дорохіна, Михайло Сафронов (II), Олександр Хващинський, Світлана Зельбет

«Поверни моє кохання» опис

Юна і трохи наївна віолончелістка Віра майже одночасно знайомиться з двома, абсолютно різними чоловіками: художником Владом і бізнесменом Антоном. Добродушний нехлюй Влад – син і спадкоємець олігарха Сергія Орлова, на якого Влад з дитинства злий через те, що той покинув його матір. Але, головне, Влад звинувачує батька у самогубстві своєї коханої дівчини Олени. Амбітний і розважливий Антон – зять того ж Орлова, працює у компанії тестя і сподівається очолити її.
Але саме Антону, Віра віддає свою першу любов, навіть не підозрюючи, що він одружений. Віра чекає, коли Антон їй освідчиться, але Антон зізнається Вірі, що одружений. Віра приголомшена, але вона так шалено закохана в Антона, що погоджується бути просто його коханкою. Психічно неврівноважена дружина Антона – Ілона, дізнається про роман чоловіка і б’є Віру так сильно, що калічить їй руку, через що Віра більше ніколи не зможе грати на віолончелі. Віра дізнається, що вагітна від Антона, який кидає її.
…Чи знайде Віра свою дочку Катю, яку вважає померлою під час пологів, чи зможе Антон в жорсткому протистоянні з Владом перемогти і повернути Віру, чи буде покарана жорстока Ілона?

«Поверни моє кохання» інформація про серіал

Режисер: Євген Баранов (II)

Оператор: Віталій Запорожченко

Художник: Олександр Кондратов

Країна: Росія, Україна

Рік: 2014

Прем’єра: 8 грудня 2014 (Інтер, Україна)

Cерій: 24

Жанр: мелодрама

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар

 1. ніна

  Фільм прекрасний, життєвий. І чудово, що зло хоча у фільмі покаране. А добро хай завжди торжествує.

  Відповіcти
 2. Кейт

  Підкажіть будь-ласка які пісні звучали в фульмі або вкажіть виконавця.

  Відповіcти
  1. yulianna
   Відповіcти
 3. ірина

  віра має бути з антоном.це несправедливо що він помре.він ж відказався від віри заради неї ж самої та своєї мами,бо знав що зробоять ці орлови!вірніть антона!сценаристи!поганий фінал!!!

  Відповіcти
 4. Василіса

  Що буде в останній серії?

  Відповіcти
 5. Virna

  Серіал дуже подобається. Несправедливе відношення до Ілони, насправді вона дуже хороша , а Віра просто влізла в іх сім’ю і розбила. (Кожна би так поступила) Дуже шкода Ілони , Антона і іх маленькоі дівчинки;)

  Відповіcти
 6. мар"яна

  Цікаво коли у Влада наступний квиток за кордон…..невже не можна було продумати переконливіший кінець…..одним словом тупе закінчення…..краще б закінчилося,як усі типові серіали…(весіллям,освідченням або вагітністю)…ЦЕ БУЛА Б ГАРАНТІЯ,ЩО ВОНИ БУДУТЬ РАЗОМ…..а так???????????????????

  Відповіcти
 7. Слава

  Скажіть будь ласка,чи 2 сезон??

  Відповіcти
 8. Слава

  Скажіть будь ласка,чи буде 2 сезон…………якщо буде то коли??

  Відповіcти