«Поверни моє кохання» серіал 2014

Поверни моє кохання – цікава мелодрама про любов, зраду, про те як звичайна дівчина буде боротися за своє щастя, за свою дочку.

«Поверни моє кохання» скільки серій – в серіалі 24 серії.

«Поверни моє кохання» актори

Актори: Олеся Фаттахова, Станіслав Бондаренко, Дмитро Бджола, Настасья Самбурська, Володимир Литвинов, Наталія Васько, Любава Грешнова, Анатолій Лобоцький, Борис Каморзін, Юрій Лахін, Олена Борисова, Олена Яковлєва, Оксана Дорохіна, Михайло Сафронов (II), Олександр Хващинський, Світлана Зельбет

«Поверни моє кохання» опис

Юна і трохи наївна віолончелістка Віра майже одночасно знайомиться з двома, абсолютно різними чоловіками: художником Владом і бізнесменом Антоном. Добродушний нехлюй Влад – син і спадкоємець олігарха Сергія Орлова, на якого Влад з дитинства злий через те, що той покинув його матір. Але, головне, Влад звинувачує батька у самогубстві своєї коханої дівчини Олени. Амбітний і розважливий Антон – зять того ж Орлова, працює у компанії тестя і сподівається очолити її.
Але саме Антону, Віра віддає свою першу любов, навіть не підозрюючи, що він одружений. Віра чекає, коли Антон їй освідчиться, але Антон зізнається Вірі, що одружений. Віра приголомшена, але вона так шалено закохана в Антона, що погоджується бути просто його коханкою. Психічно неврівноважена дружина Антона – Ілона, дізнається про роман чоловіка і б’є Віру так сильно, що калічить їй руку, через що Віра більше ніколи не зможе грати на віолончелі. Віра дізнається, що вагітна від Антона, який кидає її.
…Чи знайде Віра свою дочку Катю, яку вважає померлою під час пологів, чи зможе Антон в жорсткому протистоянні з Владом перемогти і повернути Віру, чи буде покарана жорстока Ілона?

«Поверни моє кохання» інформація про серіал

Режисер: Євген Баранов (II)

Оператор: Віталій Запорожченко

Художник: Олександр Кондратов

Країна: Росія, Україна

Рік: 2014

Прем’єра: 8 грудня 2014 (Інтер, Україна)

Cерій: 24

Жанр: мелодрама

Please follow and like us:

Коментарі:
  1. 6 років ago
  2. 6 років ago
  3. 6 років ago
  4. 6 років ago
  5. 6 років ago
  6. 6 років ago
  7. 6 років ago
  8. 6 років ago

Додати коментар

Відповісти

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *