“Серце не камінь” серіал

С

“Серце не камінь” серіал 2012 року – мелодрама, про сільське життя, про кохання. Зйомки серіалу «Серце не камінь» проходили в Москві і в Білорусії – в одному з селищ Мінської області.

Скільки серій в серіалі “Серце не камінь” – 16 серій

“Серце не камінь” актори

Актори: Анатолій Руденко, Глафіра Тарханова, Володимир Фекленко, Ганна Михайлівська, Олександр Цуркан, Євгенія Кульбачна, Зоя Антонова, Тетяна Чердинцева, Зоя Бєлохвостик, Олександр Кашперов (II), Тамара Миронова, Георгій Сівохін, Руслан Чернецький, Валентина Гарцуева, Олександр Гиренок, Алеся Пухова, Андрій Олиференко, Тетяна Бовкалова, Любов Новикова (II), Олександр Пашкевич, Анатолій Терпіцкій, Дмитро Мухін, Ігор Сігов, Емілія Ларіонова, Олег Гарбуз, Анатолій Гур’єв

“Серце не камінь” опис

Дія серіалу «Серце не камінь» починається в 1987 році.

Уродженець міста Вольська Тульської області Олексій Карпенко (Володимир Фекленко) – студент одного з московських будівельних вузів. Він вдало перейшов на останній курс і збирався разом зі своїми однокурсниками, серед яких і його кохана, москвичка Рита (Тетяна Чердинцева), відправитися в колгосп «на картоплю».

Тим часом у його рідному місті його батька, Дмитра Петровича (Олександр Цуркан), за допущену ним на роботі прикру помилку зняли з посади в обласній адміністрації і призначили директором радгоспу «Первомайський». Цьому передувала сімейна сварка Карпенко-старшого з дружиною Веронікою (Євгенія Кульбачна), яка знайшла листи свого благовірного, написані ним ще в молодості і адресовані одній з його пасій.

Не зважаючи на прохань чоловіка про прощення, Вероніка відмовилася поїхати з ним «в село, в глушину» і залишилася в місті з молодшим сином Федором (Георгій Сівохін). Дмитро Петрович відправився на нове місце роботи і проживання на самоті, супроводжуваний тільки своїм новим особистим шофером Петром (Анатолій Руденко).

Дізнавшись про зміни в сім’ї , Олексій вирішив провідати батька, тим більше що, як виявилося, Рита не поїде з усім курсом допомагати колгоспникам боротися з урожаєм, а разом з батьками проведе цей час на морі.

У радгоспі Олексій знайомиться з місцевою дівчиною Антоніною (Глафіра Тарханова), що працює прибиральницею в правлінні. Мати дівчини тяжкохворих і працювати сама не може, а молодша сестра Лідочка (Ганна Михайлівська) навчається в економічному технікумі. Тоня, крім роботи в радгоспі, догляду за хворою матір’ю і працює по господарству, підробляє шиттям суконь для односельчанок, за що отримала прізвисько «модистка».

Після кількох зустрічей з Антоніною Олексій зрозумів, що закохався в неї, і попросив батька дати йому довідку про проходження практики в його радгоспі, щоб провести місяць разом з Тонею. Однак його намірам завадив візит матері, яка, подумавши, все ж приїхала до чоловіка. Дізнавшись про плани сина, вона відправляє його назад до столиці, звідки той, посварившись з Ритою, через кілька днів знову збігає в радгосп до своєї нової коханки.

Але Олексій – не єдиний, хто претендує на руку і серце Антоніни. Від неї вже кілька років домагається взаємності Петро, у якого, в свою чергу, є своя шанувальниці – продавщиця сільпо Раїса (Алеся Пухова). Пристрасті, які починають кипіти в тихій провінції, не поступаються за своїм напруженням латиноамериканським «мильним операм».

“Серце не камінь” інформація про серіал

Режисер: Дмитро Сорокін
Сценаристи: Анна Берсенєва, Петро Стьопін, Юсуп Разиков, Анастасія Касумова
Оператор: Максим Авлошенко
Композитори: Ігор Щербаков, Дмитро Мосс
Художник: Ігор Хруцький
Продюсери: Юлія Ерешко (іcп.), Євген Арендаревіч (іcп.), Ірина Смирнова, Володимир Ігнатьєв
Виробництво: Кінокомпанія “Медіапрофспілка”

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар