“Сила кохання Феріхи” опис серій 11-20

Сила кохання Феріхі

“Сила кохання Феріхи” опис серій 11-20 ви можете прочитати в цій статті, також можете згадати опис попередніх серій.

“Сила кохання Феріхи” опис серій 11-20

11 серія “Сила кохання Феріхи” опис

Під час несподіваного візиту Гюндже Емір вражений тим, що з нею сталося, і відчуває докори сумління у зв’язку з відкрившоюся правдою. Ханде перетворює на нову гру ніч, коли вона залишилася у Еміра, але правда приголомшує і її.

Ханде просить вибачення в Корая, але він поки не готовий вибачити її. Корай і Джансу починають спілкуватися по інтернету. Мехмет, що стоїть на краю прірви, нарешті пом’якшує відносини з батьком, але з Феріхой знаходиться на точці розриву. Напруга між дітьми дуже турбує Зехру.

12 серія “Сила кохання Феріхи” опис

Гнів Ризи, який побачив фотографії в журналі, руйнівний. Маленьку квартиру консьєржа стрясає справжня буря. Зехра вперше не знає, що робити. Риза, переконаний у тому, що дочка зійшла зі шляху істинного, дає зелене світло Халілю, який хоче одружитися на Ферісі. Зехра всіма силами шукає спосіб переконати Ризу. Після раптового візиту Феріхи Емір змушений позбутися від жалю; він не може відмовитися від Феріхи. Феріха схиляє голову перед батьком, щоб мати можливість ходити на навчання. Вона повинна заглушити голос серця і повернутися до Еміра спиною.

13 серія “Сила кохання Феріхи” опис

Феріха переживає складні моменти через сутичку Еміра і Халіля. Вона продовжує триматися далеко від коханого, але Емір не здається. Намагаючись перешкодити заручинам, Зехра йде до Шерифе. Слова Зехри зачіпають гордість Шерифе, що підвищує напругу між Ризой і Зехрою. Дружба Корая і Джансу стає ближче, а відносини Ханде з Еміром – напруженіше, і вона шукає підтримки у Корая.

14 серія “Сила кохання Феріхи” опис

Зехра дізнається про обмани Феріхи. Вона шокована. Матір і дочку чекає важка розмова. Феріха втрачає підтримку матері, яка досі завжди їй допомагала. Зехра убита відкрившоюся брехнею і вирішується на непростий, але великий крок, щоб вирвати дочку з павутини брехні: погоджується на заручини. Феріха важко переживає те, що образила матір, і не сперечається з цим рішенням.

15 серія “Сила кохання Феріхи” опис

Поки Феріха заручається з Халілем, Емір стикається з правдою про пастку і закликає Ханде до відповіді. Ханде, яка повністю втратила Еміра, буде нелегко оговтатися. Після побаченого Емір всім серцем хоче принести вибачення Ферісі. Про його сюрприз буде говорити весь університет. Але Феріха тепер носить на пальці обручку, і для неї вже не залишилося сенсу ні в старих бідах, ні у великій любові, яку вона відчуває до Еміра.

16 серія “Сила любові Феріхи” опис

Феріха змушена приховувати обручку. Вона каже Халілю, що загубила його, – це дуже турбує Халіля і стає причиною напруги в будинку. Зехра розуміє, що Феріха сказала неправду про кільце, і матері дуже неспокійно і за майбутнє заручин, і за доньку. Порив Еміра, рішуче налаштованого подолати опір Феріхи, знову зводить молодих людей обличчям до обличчя. Але на цей раз пережите поміняє поведінку Еміра по відношенню до Феріхи.

17 серія “Сила любові Феріхи” опис

Стан Еміра і Ханде, що потрапили в аварію, важкий. Всі в хвилюванні біжать до лікарні, а Феріха шокована і розбита в повному розумінні слова. Реакція Ризи і Мехмета наближає день викриття брехні. Зехра дізнається, що машина, в яку в’їхав Мехмет, належить Еміру. Зехра охоплюють змішані почуття. Феріха божеволіє від страху втратити Еміра і вирішує бути поряд з ним в будь-якому випадку.

18 серія “Сила любові Феріхи” опис

Після жахливих моментів, пережитих з Халілем, Ферісі вдається врятуватися від заручин. Халіль відчуває докори сумління через те, що зробив. Він оголошує про розірвання заручин, називаючи в якості причини розриву те, що вони не змогли знайти спільну мову. Для Феріхи та Еміра прийшов час залікувати рани і захистити любов. Корай знаходиться поруч з Ханде, яка після пережитого замкнулася в собі. У цей час Емір і Феріха теж роблять крок назустріч Ханде, яка потребує підтримки. Але під час візиту до Ханде вони зустрічаються з Зехрою, і зустріч виявляється дуже болючою і для матері, і для дочки.

19 серія “Сила любові Феріхи” опис

Феріха переживає складні моменти на дефіле і під впливом різниці їх з Еміром світів поступово втрачає сміливість – вона не може позбутися від брехні, яка їх світи об’єднує. Після розмови з Зехрою Халіль робить новий крок для того, щоб повернути Феріху. Але цей крок стане здійсненням одного з найстрашніших кошмарів Феріхи. Халіль і Емір неминуче зіткнуться …

20 серія “Сила любові Феріхи” опис

Корай і Феріха, повіривши у гру зі зрадою, приголомшені. Феріха покидає заміський будинок, ні з ким не поговоривши. Реакція Корая більш жорстка, день народження перетворюється на справжню битву. Після кошмару, пережитого в заміському будинку, Емір повертається в Стамбул, щоб отримати відповідь Феріхи, але її реакція його бентежить, він просто не знає, що робити.

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар

 1. natala

  Чого відображає тільки 15 серій. Де опис 16-20??

  Відповіcти
 2. наталя

  Напишіть ,будь-ласка ,опис 16-30серію.

  Відповіcти
 3. Haluna

  Дуже гарний серіал,переживаю за Еміра і Феріху,вони будуть разом?

  Відповіcти
  1. yulianna автор

   Будуть, але не довго(

   Відповіcти
 4. Наталія

  А буде опис ще інших серій після 20-і? Дякую за описи.

  Відповіcти
  1. yulianna автор

   Опис нових серій “Сила кохання Феріхи” – кожну середу!

   Відповіcти
 5. Julia

  Чому немає опис серій? Говорили що в середу…

  Відповіcти
 6. Julia

  Напишіть будь ласка опис серій…

  Відповіcти
  1. yulianna автор

   По можливості опис серій “Сила кохання Феріхи” буде зявлятися на сайті

   Відповіcти