Скільки серій “Сила повернення додому”

Сила

“Сила повернення додому” – цікавий турецькй серіал, який має дуже багато прихильників. Скільки серій в серіалі “Сила” знає дуже мало глядачів. Давайте дізнаємось “Сила” скільки серій нам доведеться переглянути, щоб дізнатися фінал цієї цікавої історії.

Скільки серій “Сила повернення додому”

Кількість серій в серіалі “Сила повернення додому” – 79.

Але при показі в Україні кожну серію поділили на 2 частини, тому вишло, що в серіалі – 158 серій.

Головну роль у ньому грає актриса Джансу Дере, добре відома глядачам за роллю головної суперниці Роксолани, Фірузе, в серіалі “Величне століття. Роксолана”.

Про що серіал “Сила повернення додому”

Серіал розповість про драматичну долю турецької дівчини Сили (Джансу Дере), яку в дитинстві бідні батьки віддали на виховання парі багатіїв у Стамбул. До повноліття у дівчини було все найкраще, але в один момент все змінилося …

Рідний батько Сили приїжджає у Стамбул і під приводом хвороби матері забирає дівчину додому. Сила намагається звикнути до нового оточення, але не знає, що в тих краях долю дівчат вирішують їхні рідні. Вона навіть не здогадується, що її чекає. Дівчину видають заміж за незнайомого чоловіка – Борана (Мехмет Акіф Алакурт).

Сила стала полонянкою у світі, де закони нічого не значать, а життям людей керують звичаї. Це історія кохання дівчини з сумом у серці та чоловіка, який опинився перед вибором: традиції чи поклик серця …

Тепер ви знаєте скільки серій “Сила повернення додому”, але для палких прихильників цього замало, і їм хочеться цікавого продовження.

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар