Скільки серій в серіалі “Сашка”

Телесеріал ” Сашка”, прем’єра якого відбулася на телеканалі Україна, зацікавив багатьох глядачів. І всі цікавляться скільки серій в серіалі ” Сашка” .

Скільки серій в серіалі “Сашка”

Всього в телесеріалі 100 серій , тривалістю 44 хвилини. Так що глядачі довго зможуть спостерігати за зворушливою історією простої дівчини з дитбудинку.

Актори ” Сашка” : Анна Кошмал , Олександр Давидов , Дмитро Лаленков , Сергій Романюк , Оксана Сташенко , Олександр Лобанов , Ірина Мельник , Олександр Суворов , Федір Гуринець , Костя Чернокрилюк , Вікторія Білан , Наталія Денисенко , Михайло Федорченко , Марина Дьяконенко , Наталія Корецька .

Режисер фільму : Антон Гойда , Володимир Дяченко

Про серіал ” Сашка”

Головна героїня серіалу одна з тих дівчат , які не соромляться робити те , що їм подобається , а навіть хваляться цим. Саша звичайна дівчина , яка знає практично все про автомобілі і з цим вродженим талантом вона вирішує піти на роботу в авто -салон , де і зустріне свою першу , справжню любов. Багато хто їй дивуються , адже дівчатам більше подобається ходити по магазинах , гуляти з подружками , а не самостійно заробляти собі на життя. Саша виросла в дитячому будинку , де виховують і займаються дітьми індивідуально , тому характер вона сформувала собі сама. Тепер їй належить дізнатися все про життя , її плюси і мінуси .

Тепер ви знаєте скільки серій в серіалі ” Сашка” і зможете з нетерпінням чекати виходу улюбленого телесеріалу .

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар