“Сучі війни” серіал

С

Сучі війни серіал 2014 року – про тяжке життя за часів Радянської влади, коли в звичайних жителів села відбирали останній хліб…

“Сучі війни” скільки серій – в серіалі 8 серій

“Сучі війни” актори

Актори: Олексій Демидов, Карина Андоленко, Михайло Пшеничний, Костянтин Юшкевич, Агрипина Стеклова, Андрій Іванов (VI), Поліна Уварова, Василиса Нємцова, Алеся Гузько, Яніна Ісаічкіна, Анастасія Привалова, Аліка Котова

“Сучі війни” опис

“Сучою війною” називають безжальне протистояння між тюремними ув’язненими, яке тривало десять років – з середини сорокових до середини п’ятдесятих років минулого століття.
Засуджені за кримінальні злочини розділилися на два протиборчі табори. По один бік барикад перебували “злодії у законі”, які звикли жити “за поняттями” і за жодних обставин не вступати у переговори з представниками влади.
А з іншого боку були “суки” – ув’язнені, які зізнались у скоєнні злочину, щиро прагнули виправитися. Більшість “сук” у часи Великої Вітчизняної війни воювали на фронті. З часом до “сук” приєдналися злодії, які з тих чи інших причин не бажали жити “за блатними” законами.

“Сучі війни” інформація про серіал

Інша назва: Суча війна

Режисер: Микола Борц

Сценаристи: Ігор Агєєв, Антон Зінченко

Оператор: Олександр Демидов (II)

Композитор: Вячеслав Одаховский

Художник: Ілля Амурський

Продюсери: Ольга Манеева (ген.), Олена Метлікіна, Ілля Макаров

Виробництво: кінокомпанія «Фенікс Фільм»

Рік: 2014

Прем’єра: 6 жовтня 2014 (Інтер, Україна)

Cерій: 8

Жанр: драма, історичний фільм

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар