“Таємниці” опис серій

Таємниці” опис серій україномновного серіалу допоможе згадати про головні події.

“Таємниці” опис серій

1 серія “Таємниці” опис

Дія фільму відбувається одночасно у трьох часових вимірах — у 1944 році, 1991 та в 2005 роках — вже сучасної України.

З приходом радянської влади після війни до селища Станова на Буковині, активіст Федір Грищук вбиває у родовому замку його власника Ніколу фон Бюсофа. А його дружина, що була при надії, втікає до Австрії, де назабаром народжує доньку Юлію.

З проголошенням незалежності України вже доросла Юлія разом із своїм чоловіком Борисом та сином Миколою їдуть до Станова аби знайти родинні коштовності, що заховав їх батько у лісі під дубом. В селищі вона знайомиться з синами вбивці її татка — Семеном та Іваном. Пошуки в 1991 році розтяглись на декілька місяців. Родина з Австрії зупинилась у будинку старшого з братів Семена. Він сам виховує доньку Катю, бо дружина померла при пологах. Діти Катя та Микола знайомляться і закохуються один в одного. В цей же час, за дивних обставин, десь подівся батько Каті. Також через коштовності родини Фон Бюсоф хтось вбиває матір Миколи. За обвинуваченням у вбивстві дружини батька Миколи саджають за ґрати. Хлопчика забирає до себе бабуся, а рідні дядько (Іван) та тітка відправляють Катю до дитбудинку.

Катю на виховання в будинок сімейного типу взяла Ліля. Але Ліля захворіла на лейкемію і будинок вирішують розформувати. Катя вирішує оформити опіку на себе, але для цього їй потрібно знати житло. Катя вирішує повернутися у Станів, щоб отримати будинок батька у спадщину.

2 серія “Таємниці” опис

Минув час і вже дорослий Микола, який став слідчим, у 2005 році повертається до Станова, щоб розкрити вбивство матері та знайти справжнього злочинця. Катя у той же час, також, повертається додому в містечко. Вони зустрічаються знов і закохуються одне в одного. Але між героями виникає нова прірва і цього разу це не відстань, а таємниця… і не одна! Антигероєм всіх цих подій стає рідний дядько Каті — Іван.

Микола намагається вивідати у селян деталі вбивства своєї матері, але і мова заходить про те, що власник місцевої корчми Григорій був свідком у цій справі.

Іван займається сімейними справами: відмовляється купувати своїй доньці Лорі квартиру і обіцяє Каті грошову допомогу на купівлю нового будинку для її прийомної сім’ї. Микола вперше приходить до в’язниці на побачення з батьком.

3 серія “Таємниці” опис

Щоб втертися в довіру до Івана Грищука, Микола вирішує видати себе за солідного бізнесмена. Разом з вірним другом Костем вони готуються до цієї авантюри. Лора влаштовує ДТП, тому Івану, щоб вирішити проблему, доведеться витратити обіцяну для Каті суму грошей на майбутній будинок.

Приїхавши за грошима, Катя зустрічає в готелі своє перше кохання – Миколу, який видає себе за зовсім іншу людину.

4 серія “Таємниці” опис

Власниця будинку Зіна і її син Сергій дізнаються, що Григорій винен місцевому бандюгану Толику велику суму грошей. А він, у свою чергу, крутить роман з дочкою Івана – Лорою, і відносини у них розвиваються непросто …

Щоб отримати гроші, Григорій пропонує Івану купити у нього землю. Микола дізнається, що під час розслідування вбивства його матері, Григорій забезпечив Івана фальшивим алібі.

5 серія “Таємниці” опис

Микола обшукує готель, намагаючись знайти схованку Грищука. Іван дізнається, що Григорій винен гроші Толику. Лора конфліктує з дітьми і Асею. Микола, підтримуючи Катю, їде з нею на похорон Лілі. Сергій ревнує Катю і заздрить Дроздовському.

Додати коментар

Відповісти

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *