«У чому вина Фатмагюль» опис серій 11 – 20

Опис серій "Фатмагюль"

«У чому вина Фатмагюль» цікавий турецький серіал, хоча і трохи затягнутий, тому іноді необхідний зміст серій “У чому вина Фатмагюль”

«У чому вина Фатмагюль» опис серій 1 – 10

«У чому вина Фатмагюль» опис серій 11 – 20

«У чому вина Фатмагюль» 11, 12 серія опис

Прийшовши в поліцію, щоб отримати паспорт, Керім зустрічається там з Мустафою, але той не пізнає його. Фатмагюль помалу починає відповідати на спроби Ебе Ніні зблизитися, розуміючи, що її наміри чисті і їй можна довіряти. З іншого боку слух про Мер’єм розноситься по окрузі і до неї приходить перший клієнт. Їх дружба зводить Мукаддес з розуму. Недовге перебування у в’язниці справляє сильне враження і на Вурала, і на Ердоан. Вурала вирішує більше ніколи туди не повертатися, а Ердоан ще більше озлоблюється на Решата. Керіму потрібно зникнути з життя Фатмагюль, але він не знає , куди податися. Навіть Австралія здається занадто близькою

«У чому вина Фатмагюль» 13 , 14 серія опис

Дізнавшись, що Керім отримав візу, Фатмагюль приймається терпляче чекати дня його від’їзду. Раптова смерть Рифата Яшарана валить у шок всю сім’ю, Ердоан звинувачує у смерті батька свого дядька, його гнів виходить з-під контролю. Асу знаходить спосіб зустрітися з Фатмагюль. Знаючи, що Керім ось-ось поїде, Фатмагюль скоряється необхідності проводити з ним час і напоказ зображати зразкову сім’ю. Ебе мовчазно приймає рішення Керима виїхати.

«У чому вина Фатмагюль» 15, 16 серія опис

Світло надії запалюється для Керима, адже Фатмагюль зберегла його прощальний лист. Невідома жінка, яка переслідує Фатмагюль, турбує Ебе Ніні , і вона розповідає про це Керіму. Війна в клані Яшаранов триває. Щоб знешкодити і Ердоан , і Мустафу, Решат з Мюніром будують план, метою якого стає Керім . Новорічна ніч обертається для всієї родини незапланованим святом. Зібравши всі мужність, Керім робить крок назустріч дружині, але знову втручається Мукаддес . Роздавлена ​​її нової витівкою, Фатмагюль вирішує змінити своє життя, на яке вона досі поглядала лише як безмовний свідок.

«У чому вина Фатмагюль» 17 , 18 серія опис

Фатмагюль приходить в будинок Асу, який повний небезпек для неї. Перша з них – Мустафа. День і ніч Керім розшукує дружину і дізнається, ким насправді є Еніс і, вважаючи, що сам загнав її в пастку Яшаранов, нападає на них. Фатмагюль нарешті дізнається, хто та жінка, яку вона вважала Еніс і в будинку якої вирішила сховатися, чим вона заробляє на життя і з ким заодно. З великими труднощами їй вдається втекти. Коли Керім дізнається адресу Асу, Фатмагюль вже пішла. Відшукати її у величезному місті буде ще складніше.

«У чому вина Фатмагюль» 19, 20 серія опис

Правда, розказана Фатмагюль, виробляє у весільному салоні ефект вибуху бомби. Мельті належить прийняти найважче в її житті рішення. Керім розуміє, як сильно зміняться після цього їх життя. Думаючи, що Яшарани обов’язково помстяться , він намагається умовити Фатмагюль покинути будинок. Але вона втомилася боятися своїх ворогів і всі ігри з приховування правди підходять до кінця. Стається те, чого боявся Керім – Ердоан вночі вривається в їх будинок. Продавши свій будинок у селищі, Ебе Ніні в останній момент розуміє, що потрапила з пастку Мюніра, і схопившись за нитку правди, розмотує весь клубок подій.

»У чому вина Фатмагюль» опис серій 21 – 30

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар