«У чому вина Фатмагюль» опис серій 31 – 39

Опис серій "Фатмагюль"

«У чому вина Фатмагюль» цікавий турецький серіал, хоча і трохи затягнутий, тому іноді необхідний зміст серій “У чому вина Фатмагюль”

«У чому вина Фатмагюль» опис серій 21 – 30

«У чому вина Фатмагюль» опис серій 31 – 39

«У чому вина Фатмагюль» 31 , 32 серія опис

Селім і Ердоан арештовані, до суду вони перебуватимуть у в’язниці. Ця звістка приголомшує клан Яшаранов. Тепер навіть найменша помилка може призвести до незворотних для них наслідків. Відтепер можливі свідчення Мустафи стають для них ще більш цінними. Скориставшись нагодою, Мустафа ставить їм умову – повернути зброю, заховану Ердоаном. Для проведення необхідних слідчих дій Керім і Фатмагюль змушені на кілька днів повернутися в селище. Ця поїздка не тільки розбурхає рани Фатмагюль , але і принесе надію на їх з Керімом майбутнє. Дізнавшись про їхній приїзд, Мустафа починає таємне переслідування. Через багато місяців вони зустрічаються на попелищі їхнього будинку, спаленого Мустафою, але це вже дві зовсім інші людини. Не бажаючи прийняти зміни в колишній коханій і винячи у всьому Керима, Мустафа вирішується на незворотний крок. Для Керима, котрий дізнався, що Фатмагюль в руках Мустафи, не залишається нічого іншого, окрім як рятувати її. Вперше Фатмагюль належить самій вирішувати своє майбутнє – Керім або Мустафа.

«У чому вина Фатмагюль» 33 , 34 серія опис

Керім запрошує дружину на вечерю, що влаштовується Крістен. Яшарани продовжують шукати свідків проти Фатмагюль. Кілька днів, проведених Фатмагюль з Асу, коли вона не знала хто вона така, стають для них серйозним козирем. Умови у в’язниці стають все важче, Ердоан намагається тримати себе в руках, думаючи про дні , коли він помститься Керіму і Фатмагюль. Плітки, що розносяться по околицях, змінюють ставлення сусідів до сім’ї Фатмагюль, навіть у Ебе більше ніхто не купує цілющі мазі. Вона вирішує, що прийшов час обзавестися власним бізнесом. У ліцеї випускні іспити, Керім схвильований не менш Фатмагюль, він відвозить її на екзамен. В цей час Рахмі, що допомагає Ебе на базарі, зустрічається з Саліхом, який прийшов в якості покупця, і завдяки Мурату розуміє, хто він такий. Рахмі влаштовує скандал, свідком якого стає Мюнір. Керім готує Фатмагюль сюрприз після іспиту, але головною несподіванкою стає лист з Австралії.

«У чому вина Фатмагюль» 35 , 36 серія опис

Квіти, послані на відкриття ” Кухні Гюль”, стають причиною стресу для всієї родини. Заспокоїти Керима, який хоче навмисного провчити Мустафу, просто неможливо. Вогонь війни між Керімом та Мустафою розгорається знову, із задоволенням за цим спостерігає тільки Мюнір, щоо продовжує потайки зустрічатися з Саліхом. Мукаддес попадається Рахмі. Його реакція стає можливістю, яку Мюнір чекав так довго. Після зустрічі з адвокатом Кадіром Вурала намагається втекти з лікарні. Мельті подає на розлучення. Туранер звинувачує Яшаранов в закінченні своєї політичної кар’єри і починає проти них таємну війну. Напругу у відносинах Керима і Фатмагюль досягає апогею після нападу на їх будинок. Для всіх, крім Фатмагюль, ясно, що це справа рук Мустафи. Її коментарі на рахунок колишнього нареченого додають до гніву Керима ще й ревнощі.

«У чому вина Фатмагюль» 37, 38 серія опис

Думаючи, що Фатмагюль зустрічається з Мустафою, Керім починає таємне переслідування. Підозри Мукаддес про свою вагітність підтверджуються, їй доводиться вирішувати , що робити далі. Фатмагюль зізнається, що почала довіряти Керіму, і для того похмурий ранок перетворюється на день, повний щастя. Але воно триває рівно до того моменту, поки Керім не дізнається, що Мустафа приходив на ” Кухню Гюль “. Решат Яшаран, що переживає глибоку економічну кризу через війну, розв’язану Туранером, не має наміру відступати, що не помстившись. І ось в руки Яшарана потрапляють документи, що доводять правопорушення Туранера в його бутність народним депутатом. Єдиним свідком майбутнього наступу стає Мустафа. Коли сім’я Фатмагюль дізнається, хто така Хаджер Оваджік, яку Яшарани записали у свідки проти Фатмагюль, це породжує серед них нову хвилю люті. Терпіння Керима кінчається, і незважаючи на попередження Фатмагюль та інших, він має намір здійснити задумане. Кадір, який вважає, що прийшов час зупинити Мустафу, йде поговорити з ним іншим тоном. Але втручання в події Керима розпалює обстановку

«У чому вина Фатмагюль » 39 серії опис

Це остання серія «У чому вина Фатмагюль» 1 сезону.

Вперше за багато місяців Фатмагюль так близько до негідників, які поглумився над її життям, над її мріями, вперше вона сильна настільки, щоб поглянути їм в очі і закликати до відповіді … Але ще не всі хмари розвіялися, за підсумками першого слухання Ердоан, Селім і Вурала звільняються до суда. Фатмагюль відчуває що програла і боячись того , що може трапитися, опускає руки. Але Керім не має наміру здаватися. Поразка ще більше зближує його і Фатмагюль. Тієї ж ночі Керім відправляється туди, де життя Фатмагюль змінилося назавжди. Засівши в засідці він чекає коли злочинці, що опинилися на волі повернуться на місце злочину. Чекати йому доводиться недовго. Єдиний свідок події тієї ночі – Мустафа.

«У чому вина Фатмагюль» опис серій 40 – 49

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар