«Величне століття» опис серій 101-110

Роксолана

«Величне століття» зміст серій можна перечитати, якщо хочете згадати про події в улюбленому телесеріалі.

Опис серій 91-100 серіалу “Величне століття. Роксолана” читайте в попередній статті.

«Величне століття» опис серій 101-110

101 серія «Величне століття» опис

Сулейман вичитує Мустафу за недозволенні бесіди з послами. Він наказує синові покинути Манісу і переїхати в Амасії. Замість нього Манісі правити буде Мехмед. Мустафа незадоволений таким рішенням батька. Розуміючи, що за цим призначенням стоїть Хюррем, Махідевран відправляється до неї. Хюррем відмовляється говорити з нею, і Махідевран нічого не залишається, окрім як передати свої погрози через Сюмбюля. Сулейман відправляється в похід з Мехмедом, Мустафа залишається в столиці. Від Шехзаде Селіма приходить лист Хюррем Султан, в якому він пише, що дуже хворий і хоче бачити її. Хюррем відправляється до Коньї. Міхрімах дізнається про те, що лист був фальшивим. Хюррем виявляється в пастці. Шах звинувачує Хатідже в події. Дізнавшись про хворобу Селіма, Сулейман вирішує якомога швидше повернутися до столиці. Там його зустрічає Мустафа з звісткою про зникнення Хюррем.

102 серія «Величне століття» опис

Сулейман в люті шукає винуватця. Міхрімах розповідає про лист, що повідомляє про хворобу Селіма. Мехмед звинувачує Мустафу в причетності до викрадення Хюррем. Рустем користується цим, щоб остаточно розсварити братів. Балі Бей допитує сестер султана, а також Мустафу і Махідевран. Рустем в цей час в темниці допитує Мерджан. Мехмед вибачається перед Мустафою. У палаці з’являється слуга, який супроводжував Хюррем. Він розповідає про напад, і Сулейман вирішує негайно відправитися на пошуки дружини. Але в лісі він знаходить тільки перстень. Минає два роки. Сулейман в апатії: йому байдуже все, крім долі його коханої Хюррем. Махідевран замишляє вбивство Мехмеда, що став санджакбеем Маніси. Мустафа ні з ким не хоче спілкуватися, боячись нашкодити їм. Хатідже розповідає Сулейману, що пропажу Хюррем влаштувала вона. Щоб не видати місцезнаходження Хюррем і назавжди позбутися від неї, Хатідже випиває отруту. Зі словами, що у Хюррем НЕ БУДЕ могили, також як немає її і в Ібрагіма, Хатідже помирає на руках у брата.

103 серія «Величне століття» опис

Хюррем вдається вбити перший клин у відносини Лютфі Паші і Шах Кубан. В Діярбакир прибуває особистий лікар Султана Сулеймана для огляду Рустема. Між тим, ставши вільною і розлученою жінкою, Нігяр відправляється за допомогою до Матракчі, благаючи його відвезти її до дочки. Міхрімах дізнається сумні вісті. Коли на життя Рустема роблять замах, Хюррем приходить в лють. Між тим наближається день обрізання Баязида і Джахангира, за яким послідує довгоочікуваний никях. А коли проходять роки, Міхрімах розуміє, що, в юному віці розлучившись з любов’ю і невинністю, ніколи не стане колишньою.

Барбаросса підбадьорює Мустафу. За наказом Махідевран, близький слуга Мехмеда Ільяс робить спробу вбити його, але вона провалюється. Втративши сестру і дружину, Сулейман вирішує піти в похід. Міхрімах, що залишилося за головну в гаремі, забороняє Шах з’являтися в столиці. Ільяс заражає Мехмеда віспою. Мехмед вмирає. Сулейман впадає в глибоку печаль. Рятує його лише чудесне повернення Хюррем. Виконавши бажання Повелителя, Малкочоглу покидає Стамбул.

104 серія «Величне століття» опис

Повернення Хюррем не приносить їй радості: Мехмед мертвий, молодші сини виросли, а сама Хюррем постаріла. Хюррем засмучена. Однак Сулейман дуже радий поверненню коханої. Сулейман скликає Шехзаде в столицю, щоб вирішити, хто стане керувати Манісі. Мустафа прибуває до столиці разом з матір’ю, вагітною Румейсой і дочкою Нергісшах. По дорозі його зустрічають яничари і з султанськими почестями проводжають в палац. Рустем користується цим фактом і все розказує. Джихангір проходить церемонію вручення меча. Махідевран говорить Хюррем, що Джихангір – це розплата за всі її гріхи. Рустем і Міхрімах роблять все, щоб в Манісу поїхав Баязид. Хюррем наказує Сюмбюлю підібрати дівчат для Шехзаде. В гарем потрапляє венецианка Сессіль. Міхрімах дізнається, що Баязид вліз в борги. Сессіль, згорьована по колишньому житті, розкриває вени. Селім рятує дівчину. Між Селімом і Баязидом знову відбувається сутичка. Рустем повідомляє, що з волі Повелителя Манісі управлятиме Селім.

105 серія «Величне століття» опис

Баязид в гніві вимагає у матері пояснення, що в підсумку призводить до ще більш напружених відносин між братами. Мустафа знову розчарований. Тим часом Сессіль, дізнавшись про призначення Селіма на високий пост, приступає до здійснення небезпечного плану. Вона просить Сюмбюля ввести її в гарем Шехзаде. Хюррем, щоб помститися своїм ворогам, готує пастку для Мустафи. Атмаджа і Явуз, таємні захисники Мустафи, намагаються врятувати Шехзаде. З волі долі план зривається, і вбивають не Мустафу, а вагітну Румейсу. Сулейман, дізнавшись про це, впадає в лють. Валерія зраджує колишню господиню і замість неї виявляється в гаремі Селіма. Мустафа оголошує війну Хюррем. Сессіль вирішується на відчайдушний крок: дівчина просить допомоги у Хюррем. Хюррем приймає її прохання і дарує їй нове ім’я – Нурбану. Селім і його гарем відправляються в Манісу. Прокидаючись вранці, Хюррем знаходить у себе на ліжку шкатулку. Вирішивши, що це подарунок від повелителя, Хюррем відкриває шкатулку і бачить в ній скорпіона.

106 серія «Величне століття» опис

У Стамбул прибуває четверта сестра Сулеймана – Фатьма Султан. Разом з нею приїжджає подорослішавша Хуріджіхан. Селім терпить велику невдачу в Манісі: захищаючи переодягненого Шехзаде, його варта вбиває торговця. Хуріджіхан закохується в Баязида. Фатьма посилає наложницю брату, однак та так і не потрапляє в покої Повелителя. Міхрюнніса, дочка Барбаросси, прибуває до Мустафи в Амасії. Фатьма розповідає Хуріджіхан істинну причину їх прибуття в палац. Нурбану усіма силами намагається потрапити в покої Шехзаде Селіма. Фатьма дізнається справжню причину нездужань Хюррем і вирішує влаштувати їй пастку, проте Хюррем робить те, чого ніхто від неї не очікує – вона посилає султанові наложницю.

107 серія «Величне століття» опис

На прийомі у Алі-аги Рустема оточують яничари, віддані Мустафі. Побоюючись отруєння, Рустем закочує скандал. Хуріджіхан і Фатьма приводять свій підступний план в дію. Селім, знову згадавши випадок на ринку, проганяє Нурбану. Фатьма ламає скрипку Хуріджіхан. Баязид вирішує допомогти їй і відправляється з нею на ринок за новою скрипкою, де майже стикається з Сюмбюлем. Хуріджіхан цілує Баязида, але потім, злякавшись, тікає. Нурбану переїжджає в кімнату для фавориток, однак, жити їй доведеться з Дільшах. Фатьма обіцяє Валерії свою допомогу і дарує їй нове ім’я – Назенін. Хюррем намагається напоумити Баязида, але він не хоче нічого чути. Сюмбюль на ринку знайомиться з Джевхер – торговкою тканинами. Міхрюнніса зізнається Мустафі в своїх почуттях. Баязид їде в Кютахьї. Хюррем доводиться зіткнутися з найстрашнішим своїм кошмаром.

108 серія «Величне століття» опис

Сулейман схвильований в очікуванні ще однієї дитини, тоді як Хюррем вельми засмучена цим фактом. Селім знову потрапляє в неприємності. Нурбану намагається вирішити проблему, однак це псує її відносини з Шехзаде. Баязид усіма силами намагається видворити Селіма з Маніси. Махідевран збирається розлучити Мустафу з Міхрюннісой. Сулейман дізнається про подію в гарнізоні яничар і приймає жорстке рішення щодо Рустема – він відправляє його на заслання в Герцеговину. Мірюнніса опиняється в руках ворогів. Щоб затримати чоловіка в столиці, Міхрімах робить вигляд, що хвора.

109 серія «Величне століття» опис

Баязид збирається покинути свій санджак всупереч правилам, щоб дізнатися, що накоїв у Манісі Селім. Загрожуючи життю Міхрюнніси, Хюррем змушує Барбароссу просити відставки. Хюррем вирішує позбутися від Назенін і наказує підмішати в її ліки отруту. Соколлу виявляє дуже неприємний факт з минулого шейх-уль-ісламу, і той залишає свій пост. Розуміючи, що можливість знову стати батьком через багато років для Сулеймана велика радість, Хюррем поспішає врятувати Назенін. Джихангір думає, що Хуріджіхан закохана в нього. Мустафа, не повідомивши нікому, приїздить до столиці біля ліжка хворого Барбаросси стикається з батьком. Селім дізнається, що Нурбану вагітна.

110 серія «Величне століття» опис

Ворожка передрікає Хюррем, що «буде новий Шехзаде в палаці. І він сяде на трон ». Сулейман вимагає відповіді у Мустафи. Баязид вирішує повідомити батька про справи Селіма. Хюррем переконана, що Мустафа замишляє переворот. Султан вирішує стратити Алі-агу і зробити це повинен Мустафа. Рустем повертається до столиці. На ранок після весілля Фатьми Султан Мустафу-пашу знаходять мертвим. Нурбану наживає ворога в особі Дільшах. Сулейман призначає на посаду нового головнокомандувача яничарським корпусом Ферхата-агу. Новий глава яничар пропонує Мустафі вчинити переворот. Джихангір і Хуріджіхан відправляються в Кютахьї до Баязиду. У Назенін починаються пологи, які руйнують плани Хюррем. В Кютахье Джихангір розуміє, що він помилявся з приводу почуттів Хуріджіхан. Мустафа робить Міхрюннісе пропозицію.

«Величне століття» зміст серій 111-120

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар

  1. Ксюша

    А в якій серії одружуються Сулейман і Гюррем?

    Відповіcти