«Величне століття» опис серій 31-40

Роксолана

«Величне століття» зміст серій можна перечитати, якщо хочете згадати про події в улюбленому телесеріалі.

Опис серій 21-30 серіалу “Величне століття. Роксолана” читайте в попередній статті.

«Величне століття» опис серій 31-40

31 серія «Величне століття» опис

Побачена сцена збиває Хюррем з пантелику. Ібрагім не може забути образливих слів дружини. Принижена відмовою султана, Ізабелла вирішує покінчити з собою і влаштовує пожежу. Дізнавшись, що його дочка таємно зустрічається з Малкочоглу, батько відвозить Армін зі Стамбула. Ізабеллу рятують, і Сулейман наказує відправити її в палац Хатідже. Валіде пропонує синові взяти Ізабеллу в гарем, але Сулейман каже матері, що Ізабелла політична пешка, і їй в гаремі не місце. Махідевран і Хюррем приїжджають провідати Хатідже і стикаються з Ізабеллою. Ібрагім встановлює мир в Анатолії і повертається в Стамбул. Махідевран говорить Хюррем, що вона в будь-який момент може зробити помилку, тим самим кинувши Сулеймана в обійми Ізабелли. Сулейман розпускає чутки про смерть Ізабелли і відпускає принца Фердинанда. Хатідже хоче позбутися статуй. Ібрагім розгніваний і говорить дружині, що в їх палаці буде все так, як хоче він. Хюррем наказує Нігяр стежити за Ізабеллою.

32 серія «Величне століття» опис

Ізабелла розуміє, що почала закохуватися в султана. Малкочоглу викрадає Армін і ховає її у Матракчі. Армін, що збиралася втекти, розуміє, що любить Балі-бея. Під час прогулянки в саду з дітьми Гюль-ага бачить змію, і у Хюррем народжується план позбавлення від суперниці. Хюррем загрожує Ізабеллі і велить їй виїхати. Ізабелла починає фліртувати з Ібрагімом, чим викликає ревнощі Хатідже. Батько Армін скаржиться Ібрагіму на Балі-бея, і той велить Малкочоглу повернути дівчину батькові. Під приводом сповідування Ізабелла відправляється до церкви, де передає звісточку рідним. Між Ібрагімом і Сулейманом виникає напруга через принцесу. Такі ж проблеми чекають Ібрагіма вдома. Хюррем розуміє, що султан байдужіє до неї. За наказом султана Ізабеллу перевозять в мисливський будиночок. Хюррем приїжджає в мисливський будиночок і бачить на шиї Ізабелли намисто, яке султан робив для неї. Вона розуміє, що пора позбутися суперниці. Ібрагіму стає погано. Отруєний зошит починає діяти.

33 серія «Величне століття» опис

Хюррем відправляє Ізабеллі отруйний подарунок, принцесу рятує поштовий голуб, що приніс вісті від рідних. Сулейман забороняє Хюррем спілкуватися з Ізабеллою. Щоб насолити Хюррем, Валіде влаштовує свято, на яке запрошена Ізабелла. Засмучена Армін повертається додому. Під час хвороби Ібрагіма Нігяр доглядає за ним. Бачачи це, Хатідже відправляє Нігяр назад в Топкапи. У Стамбулі з’являється людина, яка пояснювала б догми християнської віри. Сулейман наказує Ібрагіму викликати філософа на раду Дивана. Сулейман зізнається Ізабеллі, що дуже любить Хюррем. Хюррем страждає все сильніше і збирається відіслати лошадь, подаровану султаном назад, але Сулейман переконує Хюррем, що Ізабелла лише пішак у його політичній грі. Валіде вимагає, щоб Сулейман переселив Ізабеллу в гарем. Сулейман радить матері не втягувати принцесу в гаремні інтриги. На раді Дивана Ібрагім непритомніє. Хюррем і Нігяр приїжджають відвідати його. Під час візиту Сулеймана в мисливський будиночок Ізабеллу кусає змія.

34 серія «Величне століття» опис

Сулейман рятує Ізабеллу. На прохання принцеси він залишається з нею в мисливському будиночку. Хюррем збирається покінчити з Ібрагімом, але прибуття Нігяр і лекаря руйнує її плани. Лекарь говорить, що великого візира отруїли. Ібрагім збирається приховати свій діагноз від всіх і просить сказати, що у нього запалення легенів. Валіде наказує переселити Мустафу в колишні покої Хатідже, на які претендує Хюррем. Прокинувшись вранці, Хатідже виявляє на руках мертвого сина. Збожеволівши від горя, вона замикається у себе в покоях і відмовляється віддавати дитину для похорону. Ізабелла дізнається, що її наречений підготовляє для неї втечу, але вона розуміє, що не хоче залишати султана. Ібрагім звинувачує Хюррем у смерті дитини і показує їй щоденник Луки, за допомогою якого збирається знищити її. Хатідже зізнається в тому, що вона сама стала причиною смерті малюка. Ізабелла знову відправляється до церкви в супроводі Малкочоглу. За допомогою Нігяр Ібрагім дізнається причину свого отруєння: його зошит просочений отрутою. Ібрагім вирішує помститися і йде до султана з щоденником Луки, де просить Хюррем перевести його зміст. Хатідже наважується на спробу самогубства.

35 серія «Величне століття» опис

Хатідже розтинає вени. Ібрагім примушує Хюррем прочитати щоденник Луки султану, але звістка про подію з Хатідже руйнує його плани. Пошкодувавши, що викинула щоденник, Хюррем відправляє Нилюфер на його пошуки в сад. Гюльшах випереджає служницю Хюррем і повертає щоденник Махідевран. Ізабелла приїжджає відвідати Хатідже і стикається з погрозами Хюррем. Малкочоглу провідує Армін і дізнається від лікаря, що у неї чума. Епідемія чуми в столиці набирає обертів і добирається до палацу. Валіде вирішує виїхати з дочкою в Едірне. Хюррем організовує втечу для Ізабелли. Ібрагім доручає Нігяр знайти щоденник Луки. Ізабелла влаштовує Сулейману сцену ревнощів. Ібрагім, убитий чарами Нігяр, в відсутність дружини робить її своєю коханкою, але на ранок проганяє геть. Ізабелла відправляється на корабель, де її вже чекає Ібрагім, котрий дізнався про втечу.

36 серія «Величне століття» опис

Ібрагім розуміє, що втечу принцеси влаштувала Хюррем. Армін стає гірше, і вона вирішує порвати з Малкочоглу. Незгідний з таким рішення, Малкчоглу одружується на Армін. Ібрагім доповідає повелителя про невдалу втечу Ізабелли. Султан вирушає до принцеси і каже їй, що не бажає її більше бачити. Нігяр повертається в гарем. Хюррем влаштовує свято з приводу позбавлення від Ізабелли. Балі-бей вранці прокидається з мертвою дружиною. Прокинувшись від свого горя, Хатідже вирішує повернутися в Стамбул. Валіде повертається в гарем і, побачивши свято Хюррем, приходить в лють. Нігяр заходить в свою кімнату і виявляє, що Гюльшах оглядала її речі. Між ними спалахує сварка, що перейшла в бійку. У Стамбулі Хатідже переслідують галюцинації: вона чує плач мертвого сина. Щоб позбутися цього, Хатідже спалює колиску сина і їй стає легше. Вона вирішує влаштувати в своєму палаці прийом, запросивши Ізабеллу. Ібрагіма переслідують спогади про ніч з Нігяр. Валіде приймає рішення видати Нігяр заміж. Хюррем, зіткнувшись з Ізабеллою в палаці Хатідже, вимагає у неї пояснень. Ізабелла говорить їй, що буде боротися за любов султана. Їх розмову підслуховує Сулейман і вирішує взяти Ізабеллу в гарем. Після умовлянь Дайе Валіде вирішує не висилати Нігяр.

37 серія «Величне століття» опис

Ізабелла переїжджає в гарем, викликаючи тим самим лють Хюррем. Хюррем поспішає за поясненням до Сулеймана, але той радить їй не лізти в його справи. В Семендіре Малкочоглу розуміє, що крім Армін йому ніхто не потрібен. Валіде викликає Хюррем до себе, а в цей час Ізабелла відправляється на хальвет до султана. Хюррем розуміє, що позбавитися від суперниці буде не так-то просто. За наказом Хюррем Нилюфер підлаштовує нещасний випадок під час кінної прогулянки. За наказом Ібрагіма Нігяр пропонує Хюррем позбутися Ізабелли, скориставшись ситуацією в столиці. Хюррем погоджується, але недовіра до калфа пересилює, і вона приставляє до Нігяр Гюля-агу і Нилюфер. Ібрагім дає Нігяр капсулу з отрутою, щоб у смерті Ізабелли звинуватили Хюррем. Хюррем відправляється до Ізабелли і радить їй самостійно покинути гарем, але принцеса проганяє султаншу і розповідає про все Сулейману. У самий розпал виконання плану Гюль-ага розуміє, що Нігяр зрадила їх і отруїла їжу принцеси. Він розповідає про це Хюррем, і та поспішає в покої Ізабелли, де виявляє мертву Карміну. Хюррем накидається на Нігяр, але та виправдовується. Вони замикають мертву служницю і принцесу в пральні.

38 серія «Величне століття» опис

Хюррем наказує Гюлю-аги і Нігяр позбутися Ізабелли і її мертвої служниці. Хюррем говорить Ізабеллі, що знову перемогла. Гюль-ага і Нігяр обговорюють, як краще виконати наказ Хюррем. Їх розмову чує Гюльшах. Весь гарем розшукує принцесу, але від неї ні залишилося і сліду. Махідевран, дізнавшись про розмову слуг Хюррем, відправляється в пральню, але Ізабелли і там немає. Сулейман обіцяє покарати винних. Валіде чує розмову Хюррем і Міхрімах про те, що Хюррем зможе позбутися і від Ібрагіма, Валіде, Махідевран і Мустафи також, як позбулася Ізабелли. Балі-бей просить Сулеймана дозволити йому повернутися додому, але султан відмовляє і призначає його хранителем покоїв, чим викликає невдоволення Ібрагіма. Валіде розповідає синові про розмову Хюррем і Міхрімах. Сулейман обіцяє покарати Хюррем і радить Валіде, щоб уникнути в подальшому подібних ситуацій, краще управляти гаремом. Хатідже просить Гюля-агу привести їй провісника. Якуб Ефенді, за наказом Хюррем, пророкує Хатідже швидку смерть близької їй людини. Сулейман викликає до себе Хюррем, але всупереч очікуванням гарему, знову прощає її. Валіде вирішує сама покарати Хюррем і позбавляє її відданих слуг. Відібравши у Нилюфер ніж Хюррем, Валіде будує план позбавлення від ненависної султанші. Сулейман каже Ібрагіму, що Ізабелла вирушила до монастиря замолювати гріхи. Нилюфер повідомляє Хюррем, що її хочуть убити, але вбивають її коня. Засмучена вбивством улюбленого коня, Хюррем відправляється до Валіде з закривавленим ножем у руках.

39 серія «Величне століття» опис

Хюррем вимагає вбити себе. Сулейман призначає Ібрагіма головнокомандувачем османської армією. Хюррем розповідає Сулейману про подію: султан наказує Малкочоглу почати розслідування. Малкочоглу швидко знаходить винного: вбивцею опиняється Нилюфер. Хюррем захищає її, вважаючи, що у всьому винна одна з султанш. Хатідже розповідає чоловікові про пророкування Якуба Ефенді. Розлючений Ібрагім відправляється до віщуна і вбиває його, але перед смертю Якуб пророкує Ібрагіму швидку загибель. Під тиском Малкочоглу Нилюфер зізнається у вбивстві, але стверджує, що їй загрожувала смертю Дайе. Балі-бей докопується до істини, але Валіде наказує йому нічого не говорити султану. Під час зборів Нігяр, яка збирається переїхати до Хатідже на прохання султанші, Гюльшах знаходить щоденник Луки і повертає його Махідевран. Хюррем дізнається, що Нилюфер у всьому зізналася, але все ще вважає, що служницю підставили. Хюррем відправляється в темницю, щоб врятувати Нилюфер, але приходить занадто пізно: Нилюфер задушили за наказом Валіде. Сулейман відправляється в похід на Угорщину, де успішно відвойовує угорську корону і коронує нового угорського правителя. Зближення Малкочоглу з султаном злить Ібрагіма. Махідевран повертає щоденник Луки Валіде і та, прочитавши його, викликає до себе Хюррем і вимагає негайно покинути палац.

40 серія «Величне століття» опис

Валіде говорить Хюррем, що знає про її зраду, і що якщо вона не поїде, стратять не тільки її, але і її дітей. Хюррем розповідає Валіде правду. Валіде непритомніє, і всі тут же починають звинувачувати в цьому Хюррем. Хюррем звинувачує у всьому Нігяр і наказує слугам викрасти щоденник у Валіде. Нігяр радить їй вирішити це питання з Дайе. Дайе вислуховує Хюррем, але нічого їй не відповідає. Вона питає Нігяр, чи була зрада, але калфа відповідає, що Хюррем занадто сильно любить султана. Валіде приходить до тями і вимагає вислати Хюррем з гарему, але Дайе повертає Хюррем щоденник Луки. Хюррем спалює щоденник на очах у Валіде. Сулейман повертається до столиці. Хюррем скаржиться султану, що не може займатися благодійністю, і Сулейман вирішує дати їй свободу. Валіде обурена вчинком сина, Махідевран же приходить в лють через підвищення суперниці. Нігяр зізнається Ібрагіму, що не може забути проведену з ним ніч, але Ібрагіма її почуття не хвилюють. Нігяр вирішує покінчити з собою і залишає прощального листа. Лист знаходить Хатідже. Сулейман кличе на хальвет Хюррем, але та відмовляється і каже, що як правовірна мусульманка не може ділити ложе з чоловіком, який не є її чоловіком.

«Величне століття» зміст серій 41-50

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар