“Відьма” опис серій

В

Відьма” опис серій серіалу 2016 року зі Євгенією Лозою в головній ролі.

“Відьма” скільки серій – в серіалі 20 серій

“Відьма” опис серій

1 серія “Відьма” опис
За сюжетом, події в серіалі відбуваються в відірваній від цивілізації провінції. Сільський коваль Роман рятує потопаючу дівчину Надю. Повернути її до життя допомагає місцева знахарка баба Рая, роль якої виконала актриса Олена Стефанська.

«Моя баба Рая неодноразово рятувала жителів села: своїми заговорами зводить бородавки, прибирає шрами, може і пологи прийняти. У неї крута вдача і місцеві жителі її бояться », – розповіла про свою роль актриса Олена Стефанська.

Піклуючись про дівчину, сільський коваль Роман беззастережно в неї закохується. Через залицянь Романа і П’ятака, місцеві панянки стануть бачити в Наді конкурентку, назвуть її Відьмою і всіляко спробують вижити з села.

2 серія “Відьма” опис
Дівчина в шлюбній сукні, яку витягнув з води Роман, поступово приходить до тями. Вона до цих пір не пам’ятає, хто вона і чому намагалася втопитися. А тим часом по селу починають ходити чутки, що коваль ховає в бочці русалку.

Деякі жителі навіть намагаються проникнути в кузню Романа, щоб подивитися на таємничу незнайомку. Закохана в нього Соня, наслухавшись розмов односельців, намагається вивідати у Романа, чи є у нього хтось. Ревнива жінка готова піти на все, щоб закохати в себе коваля.

Рома допомагає незнайомці оговтатися і згадати, що з нею сталося. Він відводить її до знахарки і з’ясовується, що дівчину звуть Надія. Їй необхідно відновити в пам’яті всі події, щоб швидше покинути село.

А в селі в цей час відбувається страшне – у однієї жінки скисає все молоко, а у іншої помирає корова. Мешканки села вважають винною в події незнайомку, яку ховає у себе Роман. Вони думають, що вона – відьма.

3 серія “Відьма” опис
Після візиту ревнивої Соні Надя хоче якомога швидше покинути село. Вона знімає амулет знахарки і їде з села на вантажівці з незнайомцями. Чоловіки намагаються згвалтувати дівчину, але вчасно з’являється Роман. Він рятує Надю і відвозить її назад в село.

Нарешті всі жителі села бачать ту саму русалку, про яку ходило стільки чуток. Із заздрощів місцеві жінки вважають Надію відьмою, адже тільки відьми не тонуть у воді.

У бійці з кривдниками Наді Рома отримує серйозне поранення. Йому стає помітно гірше, і дівчина звертається за допомогою до знахарки. Зусиллями обох жінок Роман йде на поправку.
А тим часом мешканки села всерйоз думають, що Надя – відьма. Вони пробують вдруге розправитися з утопленицею, однак шлях їм перегороджує стара ворожка. Знахарка каже, що Надя – не зла чаклунка, а Маре Мартир, добра ворожка.

4 серія “Відьма” опис
Стара знахарка і Надія доглядають за пораненим Романом і зовсім скоро він встає на ноги. Між ковалем і Надею виникають почуття і вони проводять ніч разом.

А тим часом невдоволення місцевих жінок все зростає – їм не подобається, що Надя живе в селі так довго. Вони бояться, що міська красуня відведе їх наречених і чоловіків. Масла у вогонь підливає і Соня, яка ніяк не може привернути увагу Роми.

Мешканки села вважають, що Надя – відьма, через яку у всіх господинь скисає молоко, а їхні дружини говорять тільки про загадкову утопленицю, яка живе у коваля.

Тільки стара знахарка знає, що Надя – добра ворожка. А всі біди, які трапляються у односельчан вказують лише на те, що в село повернулася справжня зла відьма.

5 серія “Відьма” опис

Надя нарешті відповідає взаємністю на почуття Роми. Вона розуміє, що коваль не заподіє їй шкоди і з кожним днем ​​підпускає його всього ближче. Бачачи це, Соня божеволіє.

Від нерозділеного кохання жінка йде до здичавілої відьмі і просить її зробити заговір на смерть Наді. Прагнення будь-що-будь знищити суперницю заподіює шкоду самій Соні. Від чаклунський свічки загоряється її сарай. Ледве живу Соню витягує з вогню її конкурентка – Надя.

А Надя дізнається все нові і нові подробиці з життя Романа. Коваль розповідає коханій, що у нього є дочка, а знахарка доводиться йому тещею. Надя знайомиться з дівчинкою, а Соня теж не упускає такої можливості.

Жінка намагається використовувати Зою, щоб привернути увагу Романа. Однак, їй це не вдається – дочка коваля відразу ж розкусила задум Соні. Тоді жінка в черговий раз придумує спосіб, як посварити коваля з його коханою.

6 серія “Відьма” опис

Соня продовжує втілювати свій план і пише листи Роману від імені його дочки, щоб посварити Надю і Рому.

А тим часом в селі відбувається надзвичайна подія: у Романа зника велика сума грошей. Соня оговорює Надю, і все село називає її злодійкою, але хто ж насправді викрав гроші?

Знахарка відчула, що має статися щось страшне. Вона не помилилася. Місцева жінка ледь не померла під час складних пологів, але Надя врятувала дитину і породіллю.

Однак стара ворожка Калі каже, що, змінивши долю жінки і дитини, Надія нажила собі ворога ….

7 серія “Відьма” опис

Надія знову знаходить маленьку Зою в лісі у відьми Калі. Однак на цей раз чаклунка і дівчинка не одні – тут виявилася вагітна Галина з села. Галя мучиться і не може народити.

Стара відьма каже, що цій дитині не можна з’являтися на світ, тому що він принесе багато горя. Бачачи, що Галина вмирає, Надя вирішується допомогти. У жінки народжується дівчинка, яку на честь рятівниці називають Надією.

Незважаючи ні загальну радість, Калі в люті – з появою цієї дитини Надя знайде нового небезпечного ворога. А тим часом утопленицю шукають люди з міста. З фотографією вони ходять по селу і, в підсумку, з’ясовують, що Надія живе у коваля.

Однак, коли міські під’їжджають до кузні Романа, вони бачать Соню і залишають село. А Соня направляється до циганського барона в надії, що той допоможе переконати Рому не одружуватися на Наді. Частково її план спрацьовує. Роман сильно свариться з дядьком-циганом.

8 серія “Відьма” опис

Соня продовжує втілювати свій план і пише листи Роману від імені його дочки, щоб посварити Надю і Рому.

А тим часом в селі відбувається надзвичайна подія: у Романа зникає велика сума грошей. Соня обумовлює Надю, і все село називає її злодійкою, але хто ж насправді викрав гроші?

Незважаючи ні загальну радість, Калі в люті – з появою цієї дитини Надя знайде нового небезпечного ворога. А тим часом утопленицю шукають люди з міста. З фотографією вони ходять по селу і, в підсумку, з’ясовують, що Надія живе у коваля.

Однак, коли люди з міста під’їжджають до кузні Романа, вони бачать Соню і залишають село. А Соня направляється до циганського барона в надії, що той допоможе переконати Рому не одружуватися на Наді. Частково її план спрацьовує. Роман сильно свариться з дядьком-циганом.

9 серія “Відьма” опис

Після магічного ритуалу старої ворожки до Наді повертається пам’ять. Дівчина пригадала, що працювала лікарем у міській лікарні та у неї був наречений.

По дорозі на роботу Надя зустріла циганку, і вона її прокляла. Слух про магічний ритуал і про те, що до міської красуні повернулася пам’ять, швидко розповзся по селу. Всі мешканки села думають, що утоплениця нарешті поїде. Однак, у Надії зовсім інші плани.

Міська красуня згадує все більше і більше зі свого життя до падіння з моста. Надя вирішує залишитися в селі, тому що в місті вона загинула, а в селі народилася заново. Дівчина хоче жити з Романом, але спогади з минулого тривожать дівчину.

А закохана в коваля Соня не покидає спроб дістати Романа. Вона знову приходить в будинок Роми, але чоловік її проганяє. Біля воріт Соня зустрічає Беню, брата коваля, і просить його вбити суперницю.

10 серія “Відьма” опис

У момент, коли Роман робить Наді пропозицію, на порозі його будинку з’являється Соня. Жінка повідомляє, що в село повернулася Роза – дружина Роми, яка втекла. Насамперед Роза вирушає до матері і звинувачує всіх, навіть дочку, в зраді. Наступним під її гарячу руку потрапляє вже сам Роман. Спокійне життя в селі закінчується – Роза влаштовує грандіозний скандал. У будинку своєї матері вона бачить Надю, яка повідомляє, що покидає село.

Перед від’їздом Надія йде на обрив, з якого Роман стрибнув у воду, щоб витягнути її з води. Коваль відправляється за нею, і дівчина каже, що їде в місто. Роман вмовляє кохану залишитися, ворожка і маленька Зоя також намагаються залишити Надю в селі. Однак дівчина вже все вирішила. Тим часом Роза йде до відьми Калі і просить вбити Надію.

11 серія “Відьма” опис

Надя остаточно вирішує покинути село. Вона ловить попутку на дорозі – зупиняється людина з її минулого життя і везе дівчину в місто. По дорозі до колишнього нареченого Антона водій збиває жінку. Надя надає їй першу медичну допомогу і їде з нею в лікарню.

Заодно вона вирішує і сама обстежитися. З’ясовується, що Надія смертельно хвора і жити їй залишилося недовго. Однак є і хороша новина – дівчина вагітна. Надя пише лист Ромі, в якому розповідає, що у них буде дитина.

Листоношу, який віз лист коваля, перехопила Роза. Разом з Сонею вони переписали лист і віддали Роману. Він так і не дізнався, що Надя від нього вагітна.

Зате від старої ворожки коваль дізнається, що Надія дуже хвора. В цей час дівчина тікає з лікарні назад у село. Вона приходить до баби Раї, але з Романом їй зустрітися не вдається. Після сутички з Розою Надя повертається в місто.

12 серія “Відьма” опис

У селі гримить радісна подія – Євгенія нарешті вийшла заміж за Борю. Однак наречений зовсім не радіє з весілля. Боря до сих пір не може забути Надю. Міська красуня не покидає і думок Романа. Коваль не отримував від своєї коханої ніяких звісток вже більше півроку. У селі Роза намагається повернути увагу свого чоловіка і варить приворотне зілля. Але її план не спрацьовує. Надя ж, в цей час, лежить в клініці і готується до появи на світ малюка.

Раптово у Надії починаються передчасні пологи. В цей же час стара ворожка приходить до своєї сестри Калі з проханням врятувати Надю і її дитину. Вони проводять магічний ритуал, який допомагає жінці вижити. Доктор Джангіров забирає немовля і віддає на усиновлення бездітній парі. Тільки після здійснення операції він дізнається, що Надя залишилася в живих.

13 серія “Відьма” опис

З міської клініки, де народжувала Надя, в село приїжджає доктор. Він повідомляє Роману, що у нього народився син. Роман відправляється в місто, а повертається в село разом з Надею і дитиною.

Його дружина Роза в люті – вона сама вагітна від коханця, у якого вже є сім’я і діти. Від безвиході Роза йде за допомогою до матері – жінка хоче позбутися дитини. Ворожка їй відмовляє, і вона вирушає до Калі. Стара відьма також не хоче допомагати їй в цій справі.

Роза вирішує зробити все сама і мало не гине. Її вчасно знаходить Зоя, а Надя і баба Рая рятують жінку. Тепер всі знають, що Роза була вагітна, але ніхто не здогадується, що не від Романа. Коли дружина коваля приходить до тями, вона розповідає всьому селу, що Надя вбила її з Романом ненародженого сина.

15 серія “Відьма” опис
Після того, як Калі в черговий раз відмовила допомогти Розі, жінка вирішує все зробити сама. Вона майструє опудало, надягає на нього сорочку Наді і видає його за прокляття відьми Калі.

Роман вірить в вигадку Рози і повертається в будинок до дружини. Не знає про вигадане прокляття тільки Надя, яка не може зрозуміти, чому Рома її кинув. Стара ворожка також не може пояснити, що сталося – вона всерйоз думає, що Калі прокляла Надію і її дитину.

Друг Наді Артур вирішує на деякий час залишитися в селі. Він як може підтримує Надію і пропонує їй виїхати з ним в місто. Надя просить Артура поговорити з Романом і з’ясувати, чому він кинув їх з дитиною.

Про те, що міська красуня тепер вільна, знає все село. Боря вирішує скористатися нагодою і йде до Наді. Але по шляху бачить Артура, який з квітами направляється до Надії. Однак думки жінки зайняті тільки Романом, і вона не бачить обох залицяльників.

16 серія “Відьма” опис
Коли Роман біжить до хати старої ворожки до Наді, коваля ловить невідомий, замикає в сараї і підпалює. Проходячи повз П’ятак бачить пожежу і витягує Рому з вогню. В цей же час до Наді з квітами приходить Артур і робить пропозицію. Жінка каже, що любить Рому, на що доктор відповідає, що буде чекати, скільки буде потрібно. Новина про те, що міський доктор сватається до Наді швидко облетіла все село. Навіть стара ворожка радить жінці вийти заміж за Артура, тому що з Романом їм не судилося бути разом.

За відповідями на всі питання Роман йде до Калі. Він знаходить відьму і просить її зняти з Наді закляття. Калі каже, що не може зняти те, що не наводила. Коли Рома повертається від відьми, він зустрічає Баро і його людей. Племінник навідріз відмовляється платити дядькові, за що Баро обіцяє його покарати. Зневірений Роман просить Зою передати Наді, що любить її і сина. Дочка каже, що не відчуває ніякого закляття.

18 серія “Відьма” опис

Втомившись від усіх негараздів, що випадають на її долю, Надя вирішує кинутися з обриву в річку. За нею біжить Галя з дитиною і, почувши плач малюка, вона повертається в село. Коли пройшла дію приворотного зілля, Артур приходить до Надії просити вибачення.

Жінка просить його поїхати і більше не повертатися. А тим часом П’ятак сурмить по селу, що Романа вбили. Коли все село збігається подивитися на труп коваля, виявляється, що це його брат Беня. А тіло Роми так і не знайшли.

На пошуки трупа коваля відправляються люди Баро. Вони стежать за Надею і знаходять порожню могилу Романа, яку зробили його родичі, щоб кудись носити квіти. Однак Зоя знаходить батька живим, але пораненим

В цей час в селі влаштовують поминки Бені, на які раптово заявляється Роза. Жінку женуть звідусіль за те, що вона забрала Беню з сім’ї і він, в результаті, через неї загинув. Місцеві жінки нападають на Розу, обливають її дьогтем і обсипають пір’ям, як справжню злу відьму.

19 серія “Відьма” опис

Побита Роза вирушає до Калі просити допомоги. Жінка просить зробити заговір на смерть на свою суперницю. Калі не може відмовити своїй дочці і погоджується допомогти. Живий Рома повертається в село і робить Наді пропозицію. Вона з радістю погоджується і тут же падає в непритомність – закляття Калі починає діяти. Роман і Зоя просять бабу Раю зняти порчу, але стара ворожка не може цього зробити. Надя почуває близьку смерть і прощається з усіма дорогими людьми.

Раптово Надії стає гірше і Роман везе її до лікарні. Поки жінку намагаються врятувати, приходять прийомні батьки маленького Роми з юристами. Прийомна сім’я вимагає віддати дитину, оскільки за документами саме вони є опікунами дитини. А в селі всі жителі дізнаються про смертельний заговір і йдуть в ліс шукати відьму Калі і Розу.

20 серія “Відьма” опис

Роза розповідає Роману, що є єдиний спосіб врятувати Надю – віддати своє життя в обмін на її. Коваль погоджується на все, аби врятувати кохану. У лікарні Наді стає гірше і Артур призначає термінову операцію.

Під час операції у жінки зупиняється серце. А в цей час Роман в селі несе зачаровану свічку до каменя на кручі – не можна допустити, щоб вона згасла. На своєму шляху він зустрічає Баро.

Рятувати Надю йде і Боря. Він бере рушницю і відправляється до Калі, думаючи, що якщо вбити відьму, то чаклунство спаде з Надії. Поранену Калі знаходить Зоя. Відунка хоче передати свою силу внучці, але дівчинка відмовляється.

Зоя не хоче шкодити людям і бути схожою на свою бабусю. У місті Надя швидко йде на поправку, а коли повертається в село, то дізнається, що Роман одружується.

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар