Бегюм Кютюк біографія, фільмографія

Турецькі актори

Актриса Бегюм Кютюк – не тільки знімається в кіно і рекламах, але і працює моделлю. Біографія Бегюм Кютюк, фільми з її участтю розглянуті в цій статті.

Бегюм Кютюк біографія

Народилася Бегюм Кютюк 27 серпня 1980 в Ізмірі. Початкову школу закінчила в школі Намік Кемаль, а середню освіту отримала в приватному ліцеї Ізміра. Після закінчення школи навчалася в Анатолійському університеті в Ескішехірі на факультеті ділового адміністрування, де грала за університетську волейбольну команду. Також навчалася в Університеті Нансі II на факультеті ЗМІ у Франції.

У 2001 році Бегюм бере участь у конкурсі «Best Model Of Turkey», де займає друге місці. Після цього дівчина починає працювати професійною моделлю.

Акторська кар’єра Бегюм Кютюк почалася в 2002 році з ролі Мелек в серіалі «Мелек». Далі послідували зйомки в багатьох фільмах і серіалах. У 2013 році Бегюм отримала пропозиції знятися в ролі Неріман в серіалі «Корольок – пташка співоча».

В 2010-2011 роках актриса грала в театрі «Звичайні дива». За роль Джой вона була удостоєна премії «Найкраща актриса». У 2011 році фільм «Март» («Mar») з участю Бегюм в головній ролі отримав нагороду «Кращий фільм» на кінофестивалі в Малатье.

Також Бегюм брала участь в рекламі таких відомих брендів як Bosch, Sarelle, Samsung, знялася в декількох короткометражних фільмах, брала участь в телевізійних програмах, входила до складу журі деяких кінофестивалів.

Бегюм Кютюк особисте життя

бегюм кютюк свадьбаУ вересні 2010 Бегюм Кютюк вийшла заміж за турецького художника-карикатуриста Ерділя Яшароглу.

Бегюм Кютюк фільмографія

2014 – День, коли написана моя доля

2013 – «Корольок – пташка співоча»,

2012 – «Mar»,

2011 – «Квітка темряви»,

2010 – «Між двома послідовними», «Романтична комедія»,

2009 – «Крила в ночі»,

2003-2005 – «Долина вовків»,

2002 – «Melek».

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар