“Червона королева” серіал

Ч

“Червона королева” серіал 2015 року, який розповість про життя і секрети найпопулярнішої манекенниці 60-х Регіни Збарської. Інша назва серіалу “Красота по-советски”

“Червона королева” скільки серій – в серіалі 12 серій

“Червона королева” опис

“Червона королева” опис серій

Сюжет фільму заснований на фактах біографії відомої радянської манекенниці Регіни Збарської. Її називали “радянською Софі Лорен” і “найкрасивішою зброєю Кремля”. Нею захоплювалися П’єр Карден, Крістіан Діор і Федеріко Фелліні. Але ким була ця горда красуня насправді? Чому вона відмовилася від свого імені? Як прийшла до успіху? І яку ціну за нього заплатила? Життя однієї з найвідоміших манекенниць Радянського Союзу і першої радянської моделі, що стала відомою на Заході, сповнена таємниць…

“Червона королева” актори

У ролях: Ксенія Лук’янчикова, Анатолій Руденко, Артем Ткаченко, Ада Роговцева, Олена Морозова, Тетяна Орлова, Валерій Баринов, Анна Здор, Наталія Височанська, Анастасія Євграфова, Анна Сагайдачна та інші.

“Червона королева” інформація

Жанр: мелодрама
Кількість серій: 12
Рік: 2015
Виробництво: FILM.UA і Shpil
Режисер: Олена Семенова
Продюсер: Віктор Мирський, Максим Асадчий
Оператор: Олександр Смирнов

“Червона королева” цікаві факти

Спеціально для ролі Збарської Ксенія Лук’янчикова схудла на 14 кілограмів і обрізала довге волосся. Але, як зізнається молода актриса, заради настільки яскравої ролі вона була готова на будь-які експерименти.

Зйомки картини проходили в Мінську, Бресті, Москві, Санкт-Петербурзі, Самарканді, а сцени паризького показу знімали у Львові. Для подіумних зйомок художник по костюмах Гала Отенко та її команда розробили і створили 24 колекції одягу, а всього для фільму створено понад тисячі убрань.

“Тільки у головної героїні більше 160 комплектів, у кожної з її подруг – не менше 30, – розповідає Гала Отенко. – Ми повністю реконструювали одяг французьких манекенниць, в якому вони прогулювалися московським ринком під час приїзду Крістіана Діора в 1959 році. Для цих дівчат ми зробили повну реконструкцію аж до головних уборів, взуття, тканини. Ми старалися, щоб у фахівців, що розуміються на моді того періоду, не виникло до нас ніяких питань”.

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар