«Два Івана» серіал

Д

«Два Івана» – 4-серійна мелодрама, зі щасливим фіналом.

«Два Івана» актори

Актори: Глафіра Тарханова, Анатолій Руденко, Михайло Химичев, Валентина Іщенко, Михайло Пшеничний, Артем Алексєєв, Ольга Радчук, Валерія Гуляєва, Ольга Матешко, Яна Соболевська, Станіслав Боклан, Анастасія Сердюк, Дмитро Суржиков, Федір Гуринець, Денис Толяренко, Андрій Кронглевскій, Ніна Антонова, Юрій Горбунов, Валерій Астахов

«Два Івана» дивитись всі серії

«Два Івана» опис серій

Після повернення з армії Іван Захаров проводить ніч із закоханою в нього Танею, донькою дільничного. На ранок батько Тані бачить їх удвох і вимагає, щоб Іван одружився на дівчині. Іван змушений погодитися, хоча в іншому місті його чекає вагітна наречена Оля. В день весілля Івана і Тані в село приїжджає Оля, бачить, що її коханий обдурив її. У неї починаються передчасні пологи.

Пройшло 20 років. Ольга заміжня за Федором, шляхетною людиною, що одружився з нею і усиновив її дитину. Вони ростять двох дітей: старшого Івана (сина Ольги) і молодшу Риту (спільну доньку). На заняттях з карате у Івана є друг-тезка, чарівний сільський хлопець, якого одного разу він приводить додому познайомити з родиною. З’ясовується, що це син Тані та Івана Захарова, загиблого незабаром після весілля.

«Два Івана» інформація про серіал

Режисер: Олександр Ітигілов (молодший)
Сценарист: Олена Жукова (VI)
Оператор: Анатолій Сахно
Композитор: Роман Дудчик
Художник: Марина Пшеничникова
Продюсери: Ірина Заря, Ірина Чемерис (іcп.)
Країна: Україна
Виробництво: кінокомпанія УПС
Рік: 2013
Прем’єра: 7 вересня 2013 (Росія-1)
Cерій: 4
Жанр: мелодрама

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар