“Гюльчатай” серіал

Гюльчатай

«Гюльчатай» – цікавий серіал, з незвичайним інтригуючим сюжетом, який обов’язково варто подивитися. У цій статті ви знайдете інформацію про серіал і про акторів “Гюльчатай”, його опис.

«Гюльчатай» актори

Актори: Сайора СафаріЄвген ПронінІван ЖидковНаталя Рудова, Тамара Сьоміна, Ірина Розанова, Карім Мирхадиев, Марина Яковлєва, Наталія Солдатова, Дильбар Икрамова, Шахриер Иззатуллаев, Геннадій Венгеров, Саїд Дашук-Нігматулін, Марія Буравльова, Володимир Сичов, Карина Карпухіна, Костянтин Самоуков, Валерій Афанасьєв, Катерина Шишкова, Ділором Игамбердиева, Іван Сигорских, Юлія Ковальова

«Гюльчатай» опис

У невеликому азіатському селі живе прекрасна, як у казці, добра і скромна Гюльчатай. Дівчині всього 17 років, вона мріє стати медсестрою і допомагати людям.
Одного разу героїня знайомиться з привабливим Павлом – російським солдатом з військової частини – і між ними спалахує кохання.
Але як раз в цей час з міста повертається Рустам – син «господаря села», впливового Алішера. Запримітивши красуню Гюльчатай, розпещений «синок» вирішує взяти дівчину в дружини. Підозрюючи, що Гуля може не піти за нього, Рустам хитрістю підводить батька дівчини, бідного пастуха, під величезний борг. Єдиний спосіб розплатитися – віддати Гюльчатай…

«Гюльчатай» інформація про серіал

«Гюльчатай» скільки серій? – історія буде показана в 8 серіях, але це тільки 1 частина.
Режисер: Роман Просвірнін
Сценаристи: Олена Соловйова (III), Ольга Кузнєцова-Тарасова (III)
Оператор: Кирило Зоткін
Композитори: Діна Мігдал, Євген Скрипкін
Художник: Микола Копанев
Продюсери: Олександр Кушаев, Ірина Смирнова
Рік: 2011
Прем’єра: 3 березня 2012 (канал 1+1 Україна), 21 квітня 2012 (Росія-1)
Жанр: мелодрама

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар