“Королева бандитів” серіал

К

Королева бандитів – серіал 2013 року, розповідає про важке і заплутане життя простої дівчини.

Скільки серій «Королева бандитів» – в серіалі 16 серій (у другій частині також 16 серій)

«Королева бандитів» актори

Актори: Катерина Кузнєцова (IV), Володимир Жеребцов, Леонід Громов, Катерина Васильєва, Олександр Самойленко, Наталія Хорохоріна, Борис Галкін, Петро Томашевський, Микола Мачульський, Павло Кузьмін, Ян Цапнік, Наталі Старинкевіч, Вадим Андрєєв, Вікторія Адельфіна, Антоніна Коміссарова, Олег Алмазов, Ганна Якуніна, Олег Каменярів, Єгор Лучішкін, Тетяна Бібікова, Юрій Беркун, Дмитро Межевич, Ігор Фурманюк, Олексій Кірсанов, Василь Білокопитов, Юріс Лауціньш, Олексій Медведєв, Анжеліка Вольська, Олена Грехова, Денис Варенов, Олег Новіков (IV), Євген Рябов, Єлизавета Водолазська, Володимир Яковлєв (II), Ольга Штиркова

«Королева бандитів» опис

Поліна, красива і чиста сільська дівчина, чекає з армії свого люблячого нареченого Сергія. До нещастя, Сергій не єдиний, кому потрібна Поліна: господар ринку, незаперечний авторитет Буров, теж поклав око на квітучу сусідку.
Ймовірно, ця історія могла б вирішитися, якби матері Поліни не знадобилася термінова дорога операція. Опинившись перед важким вибором, героїня виходить заміж за Бурова, який їй ненависний ..

«Королева бандитів» інформація про серіал

Режисер: Валерій Девятілов

Сценарист: Анастасія Касумова

Оператор: Геннадій Німих

Композитор: Юрій Прідачін

Художник: Ольга Циба

Продюсери: Олександр Кушаев, Ірина Смирнова

Рік: 2013

Прем’єра: 18 березня 2013 (Росія 1)

Cерій: 16

Жанр: кримінальний фільм, мелодрама

«Королева бандитів» де знімали

Серіал знімали переважно в місті Кимри Тверської області (деякі сцени також були зняті в Дубні та Москві). Знайти натуру для зйомок було непросто: Валерій Девятілов хотів, щоб це було типове провінційне місто, в якому зупинився час і неясно, який рік надворі. Переглянувши десятки міст, знімальна група вибрала Кимри, якей, крім усього іншого, ще й дуже мальовниче, так як стоїть на березі Волги.

Місцеві жителі, прості покупці і продавці, охоче погоджувалися зніматися в епізодах, і деколи навіть вишиковувалися черги з охочих потрапити в кадр.

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар