“Красиве життя” серіал

К

“Красиве життя” серіал 2014 року – мелодрама про кохання “довжиною в життя”.

“Красиве життя” скільки серій – всього в серіалі 20 серій.

“Красиве життя” актори

Актори: Марина Митрофанова, Євген Шириков, Кирило Жандаров, Агата Муценієце, Катерина Дубакіна, Любава Грешнова, Наталія Чернявська, Владислав Вєтров, Мартіньш Вілсонс, Валерій Афанасьєв, Олена Циплакова, Володимир Стержаков, Олена Яковлева, Тетяна Орлова, Олексій Фатєєв, Олександр Силаєв, Андрій Лебедєв, Анжеліка Кошова, Альона Галліардт, Андрій Авер’янов, Денис Ткачов, Роман Курцин, Михайло курців, Ігор Скрипко, Дмитро Гудочкін, Анастасія Ісакова

“Красиве життя” опис

Москва, 1988 рік. На дні народження своєї подруги Ірина – “студентка, комсомолка і просто красуня” – знайомиться з Юрою. Молоді люди закохуються одне в одного з першого погляду. Однак на шляху їхнього роману встають колишні друзі: подруга Іри – примхлива дочка впливових батьків Жанна Верхоланцева – відчуває сильні почуття до Юри, а її брат і кращий друг Юри Саша Верхоланцев палає пристрастю до Ірини.

Щоб усунути суперника, Саша просить свого батька вислати Юру з Москви. У підсумку Юра потрапляє в Афганістан. А незабаром Жанна стає винуватицею автомобільної аварії, в якій серйозно страждає мати Ірини.

Єдиний шанс врятувати матір – знайти гроші на складну і небезпечну операцію. Однак зібрати таку величезну суму Ірині та її батькові виявляється не під силу. У Ірини залишається все менше часу, а неприємності, проблеми та борги накопичуються як сніжний ком. Складним становищем дівчини вирішує скористатися ображений відмовою Саша.

Злоба, обман і зрада друзів руйнують звичний світ Ірини та Юри. У безвихідній ситуації Ірина робить важкий вибір і відмовляється не тільки від любові, але і від самої себе. Ставши валютною повією, Ірина заробляє гроші, необхідні для матері. Але вона знає, що тепер уже ніколи не буде колишньою. Її чекає “красиве життя”, повне грошей і розкоші. Тільки чи зможе вона з цим жити? ..

“Красиве життя” інформація про серіал

Режисер: Олександр Замятін

Оператор: Андрій Самарец

Продюсери: Олександр Кушаев, Ірина Смирнова

Рік: 2014

Прем’єра: 1 грудня 2014 (Росія-1)

Cерій: 20

Жанр: мелодрама

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар