«Купрін» серіал 2014

К

«Купрін» серіал 2014 – знятий за мотивами повістей та оповідань класика російської літератури Олександра Купріна. У картині три частини – «Яма», «В темряві» і «Поєдинок».

Скільки серій в серіалі «Купрін»16 серій, в яких переплітаються долі героїв з різних творів Купріна. Всі три частини телесеріалу об’єднує сам письменник, який не тільки виконує роль оповідача, а й особисто зустрічається з героями власних оповідань і повістей.

«Купрін» актори

У ролях: Михайло Пореченков, Леонід Бичевин, Євген Циганов, Єлизавета Боярська, Катерина Тарасова, Максим Суханов, Марія Смольнікова, Дмитро Лисенков, Віталій Кіщенко, Сергій Дрейден і ін

«Купрін» опис

У картині три частини – «Яма», «В темряві» і «Поєдинок». Головна ідея фільму – переплести долі героїв з різних повістей і оповідань Олександра Купріна. Так, в «Ямі» з’являються закоханий Георгій Степанович Жовтків, Віра Миколаївна Шеїна та інші герої з твору «Гранатовий браслет». У героя повісті «В темряві» Аларіна закохується дресирувальниця тигрів Зеніда з оповідання «Люція». У розповідь активно включений і сам Олександр Купрін (Михайло Пореченков), який не просто виконує роль оповідача, а й особисто зустрічається з героями …

«Купрін» цікаві факти

  • Спочатку планувалося, що телесеріал «Купрін» складатиметься з 4-х частин, але для екранізації повісті «Олеся» так і не змогли підшукати гідного режисера, і в результаті частин вийшло тільки три.
  • Серіал знімали в Підмосков’ї та Санкт-Петербурзі.
  • На роль Купріна Михайла Пореченкова затвердив режисер Андрій Малюков.
  • Заради ролі Купріна актор Михайло Пореченков за 2 місяці схуд на 20 кілограмів, а також ходив у кінно-спортивний клуб для навчання верхової їзди.
  • У сценах з хижаками актрису Єлизавету Боярську дублює відома дресирувальниця Карина Багдасарова.

«Купрін» інформація про серіал

Режисери: Влад Фурман, Андрій Ешпай (II), Андрій Малюков, Сергій Кешиша

Сценарист: Микола Лирчіков

Оператори: Олексій Федоров, Кирило Мошкович

Композитор: Денис Пекарів

Художники: Елліна Бурдо, Олександр Толкачов, Ігор Топілін, Олена Жукова

Продюсери: Денис Євстигнєєв, Костянтин Ернст

Виробництво: ТОВ «Студія Російський Проект» на замовлення Першого каналу

Рік: 2014

Прем’єра: 2 червня 2014 (Перший канал)

Cерій: 16

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар