“Лабіринти долі” серіал 2014

Л

Лабіринти долі – 4-серійна мелодрама про любов, яку герої пронесли з дитинства.

“Лабіринти долі” актори

Ірина Рахманова, Ганна Васильєва, Іван Добронравов, Софья Хількова, Людмила Нільська, Ігнат Акрачков

“Лабіринти долі” опис

1995 рік. У невеликому містечку в приватних будинках живуть по сусідству родини Нікітіних і Проніних. Вони дуже дружні. Дочка Нікітіних 6-річна Настя завжди ходить хвостиком за 11-річним Пашкою Проніним. Несподівано і Настя, і Пашка залишаються сиротами. І якщо у Пашки є старенька бабуся Дарина Петрівна, то Настя потрапляє в інтернат.

Через деякий час Настю вдочеряє заможна родина. Увага і турбота нових батьків розтопили серце дівчинки. Проте з часом і це щастя руйнується – у мами Олі і тата Гени з’явилася своя дитина, і все змінилося – Настю все частіше змушують займатися домашнім господарством, а тато Гена за будь-яку провину хапається за ремінь. Одного разу побої закінчилися тим, що Настю знову відправили в інтернат. Настя багато плаче і все частіше згадує Пашку.

А Пашка, втративши зв’язок з Настею, після її вдочеріння, так і не може відкрити таємницю – в яку сім’ю потрапила його Настя. Вони побачилися мигцем тільки один раз, і знову лабіринти їх долі розійшлися у різні боки. Пашка потрапляє у в’язницю, там укладає шлюб з Мариною, спочатку ніби як і не по любові, але потім у родині з’являється син Дмитрик, і шлюб триває вже як обов’язок.

А Настя збирається заміж за нелюба Кирила, який наполегливо домагається цього, вважаючи, що його почуття вистачить на двох. Але любов – не математичне рівняння, і на весілля Насті і Кіріла з’являється Пашка…

“Лабіринти долі” дивитись 

“Лабіринти долі” інформація про серіал 

Режисер: Саша Кирієнко

Сценаристи: Олена Арбузова, Євген Арбузов

Країна: Росія, Україна

Виробництво: “Нова студія”, кінокомпанія “УПС”

Рік: 2014

Прем’єра: 22 листопада 2014 (Інтер, Україна)

Cерій: 4

Жанр: мелодрама

 

 

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар