“Ластівчине гніздо” серіал

Л

“Ластівчине гніздо” серіал – історія життя, кохання однієї родини.

“Ластівчине гніздо” скільки серій – в серіалі 12 серій

“Ластівчине гніздо” актори

У ролях: Тетяна Арнтгольц, Юрій Стоянов, Наталія Вдовіна, Іван Жидков, Катерина Шпіца, Костянтин Крюков, Світлана Немоляєва, Надія Маркіна

“Ластівчине гніздо” опис

Для шістнадцятирічної випускниці школи Іди не було нікого рідніше і ближче, ніж її мама Світлана. Але раптово все життя Іди руйується: її мама раптово помирає і залишає доньку на піклування своєї недалекої і жорстокої сестри. Після смерті матері Іда твердо вирішує стати лікарем, щоб рятувати людей.

Незабаром у житті Іди з’являється батько – відомий дитячий письменник Денис Корнілов, який забирає дівчинку в розкішний будинок в підмосковному Передєлкіно. Але і в новій сім’ї дівчинка почуває себе зайвою. Батько повністю зосереджений на своїй роботі і не помічає, як мачуха та зведена сестра утискають її. Єдиною спорідненою душею Іди стає її зведений брат Ромка. Між ними виникають серйозні почуття, але закоханим доводиться розлучитися.

Минають роки, на долю Іди випадає безліч випробувань, але вона не дозволяє долі зламати себе, вона проявляє залізний характер і домагається успіху. Іда стає відомим лікарем, виходить заміж за сина академіка, у неї з’являються діти. Однак втрачену колись у молодості велику любов Іда не може забути, незважаючи ні на що.

“Ластівчине гніздо” інформація про серіал

Режисер: Дмитро Тюрін
Сценаристи: Тетяна Арцеулова, Анна Суворова
Оператор: Іван Поморін
Композитор: Дарін Сисоєв
Художник: Олександр Кудрявов
Продюсери: Юрій Сапронов, Андрій Смирнов (IV), Дмитро Месхієв
Виробництво: компанія «Всесвітні Російські Студії»
Рік: 2011

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар