“Лист очікування” серіал

Л

“Лист очікування” серіал – мелодрама про життя медичних працівників. фільм «Лист очікування» змусить поплакати будь-яку жінку, фільм наповнений любов’ю і почуттями, він захопить вас у свій вир з головою.

Скільки серій в серіалі “Лист очікування” – 12 серій.

“Лист очікування” актори

Микита Салопін, Данило Співаковський, Дар’я Волга, Леся Самаєва, Федір Черних, Юрій Бєляєв, Олесь Каціон, Андрій Самінін, Анастасія Сердюк, Владислав Чумак, Володимир Кузнєцов та ін.

“Лист очікування” опис

Кожен день хтось помирає, і кожен раз є вибір – чи стане смерть однієї людини надією на життя для іншої…

Для лікарів клініки трансплантології кожен день без перебільшень стає битвою за чиєсь життя, а їх особисті хвилювання можуть стати смертельним вироком для пацієнта, їх відточені рухи стають вирішальними і тут немає місця особистим емоціям. Бюрократія і постійні підозри правоохоронних органів, особисті трагедії і хвилювання, сумніви і страхи повинні залишитися за дверима операційної, щоб лікарі могли врятувати ще одне життя.

Кожна серія – це окрема розповідь про події в житті медперсоналу клініки трансплатналогіі Грохольського. Серіал порушує дуже важливу соціально-медичну тему, але в той же час, не перевантажений професійною інформацією і розповідає в першу чергу про непрості людські долі.

“Лист очікування” інформація про серіал

Режисер: Андрій Черних

Сценарист: Алла Криницина

Оператор: Михайло Марков

Композитори: Ігор Мельничук, Павло Крахмальов

Художник: Влад Одуденко

Продюсери: Максим Уханов, Віктор Мирський

Країна: Росія, Україна

Виробництво: Шпиль, Film.ua

Рік: 2012

Прем’єра: 24 июня 2012 (канал Ізраїль +), 24 червня 2013 (1 канал)

Cерій: 12

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар