“Навесні розквітає любов” опис серій

Н

Навесні розцвітає любов” зміст серій цікавої мелодрами 2015 року – про те як щасливе життя може зруйнується за кілька днів.

“Навесні розцвітає любов” опис серій

1 серія “Навесні розцвітає любов” опис
Квітуча красуня з рідкісним ім’ям Весна – щаслива дружина і мама. Її чоловік Ігор займається бізнесом і піклується про благополуччя сім’ї, а маленький син Сергійко обожнює батьків.
Колись Весна вчилася на художника, але потім пішла в сімейне життя і кинула інститут. Але в неї золоті руки – Весна талановито реставрує старі речі.
Подруга Весни Марина – гламурна яскрава дівчина, у якої ніяк не складається особисте життя.
Несподівано налагоджене життя Весни дає тріщину …

2 серія “Навесні розцвітає любов” опис
Весну, поранену і без ознак життя, підбирають пастухи, і дівчина потрапляє в місцеву лікарню. Її стан вкрай важкий, вона в комі, але лікар і медсестри наполегливо борються за її життя.
Несподівано літня медсестра Ділсуз бачить шрам на плечі Весни і приймає її за свою дочку Бахор, зниклу багато років тому.
Ігор, дізнавшись про зникнення дружини, не знаходить собі місця.

3 серія “Навесні розцвітає любов” опис
Весна зупиняється у родича Аміна – анзур і його дружини Віри. Почувши історію про поневіряння дівчини, їй обіцяють допомогти. Син Віри Рома незадоволений візитом непроханих гостей.
На наступний день з’ясовується, що Ігор з Сергієм зареєстровані в маленькому селі Степурине в Тверській області. Весна дивується, чому вони виїхали з Москви в глухомань. Рома з Весною відправляються за вказаною адресою, але в Степурине Ігоря з Сергійком немає – реєстрація виявляється фіктивною.
Весна їде на Мосфільм і намагається знайти Влада …

4 серія “Навесні розцвітає любов” опис
До жаху Весни, Ігор не впізнає її і не вірить її словам. Героїню силою виставляють з дому, і їй не вдається побачити сина і Марину. Весна не розуміє, що відбувається – чи не зійшла вона з розуму?
Бажаючи з’ясувати все до кінця, героїня знаходить Марину. Але подруга поводиться, ніби бачить Весну вперше – і грубо виганяє її. Піротехнік продовжує стеження.
Весна змушена повернутися в будинок Анзур. Але й тут її чекають неприємності …

5 серія “Навесні розцвітає любов” опис
Анзур визволяє Весну з поліції. Дівчина в розпачі – вона не розуміє, чому Ігор та Марина зрадили її.
Ігор та Марина наполягають на якнайшвидшій депортації Весни в Таджикистан. Очевидно, що її поява в їхньому житті може привести до серйозних проблема, пов’язаним з темним минулим Ігоря.
Весна знаходить свого знайомого з реставраційної майстерні дядька Мішу. Він впізнає дівчину і готовий їй допомогти. Необхідно знайти свідків, які підтвердять, що Бахор Сангаліева насправді Весна Туманова – дружина Ігоря і мати Сергія.

6 серія “Навесні розцвітає любов” опис
Після аварії Рома потрапляє до лікарні з травмами. Весна, відбулися ударами, звинувачує себе в тому, що трапилося. Несподівано з’являється Віра. Жінка в люті проганяє Весну, забороняє з’являтися у них вдома і спілкуватися з Ромою.
Секретарка Ігоря Лена шантажує Марину: якщо та не виплатить їй більшу суму, всі дізнаються, що Весна жива. Однак дівчині доводиться дорого поплатитися за свою зухвалість …
Весна їде в село до своєї тітки Клави в надії, що родичка підтвердить, що перед нею Весна. Але героїню чекає нове розчарування.

7 серія “Навесні розцвітає любов” опис
Пройшовши по каналізації, Весна вилазить на поверхню за межами Москви. Вона знайомиться з учасниками рольової гри, і вони допомагають їй повернутися.
Менти Яковлєв та Харченко під тиском Марини погрожують Вірі, що її родина понесе відповідальність, якщо Весна ще щось накоїть. Перелякана Віра обіцяє по можливості сприяти в депортації Весни в Таджикистан. За наводкою Тетеріна Віра вирішує піти на хитрість: покаятися Ромі, що вона даремно вигнала Весну, а при її появі – здати ментам.

8 серія “Навесні розцвітає любов” опис
Ігор та Марина всерйоз стурбовані загадковим листом. Приходить час з’ясувати, що насправді знає про них Весна.
Марина звертається за допомогою до своєї знайомої – красуні Еріки. Свого часу Марина допомогла їй вибратися з притону і повернутися додому, і дівчина в боргу перед нею. Еріка підлаштовує знайомство з Ромою, і між ними зав’язуються стосунки. Незабаром Марині стає відомо, де шукати Весну.
Денис починає активні пошуки Весни, але його зусилля ні до чого не приводять.

9 серія “Навесні розцвітає любов” опис
Вранці Весна прокидається від несподіваного візиту. У відсутність Дениса в квартирі з’являється його дівчина Маша. Весна, розуміючи, що вона тут зайва, поспішає покинути квартиру.
Марина шукає Весну за адресою, отриманою від Еріки, але з’ясовується, що на ринку дівчина вже не працює.
Подільники Лисого – рейдера, убитого дядьком Михайлом, – шукають Весну, щоб помститися. Дізнавшись про це, дядько Михайло з в’язниці організовує Весні втечу з Москви – з торговцями Ніною і Гришою дівчина їде в глухе село.
У селі Весна селиться у продавця матрьошок Андрія та його дружини Даші.

10 серія “Навесні розцвітає любов” опис
План втечі зривається: Андрій встигає перехопити Весну з Дашею на порозі. Жінкам дивом вдається зв’язати маніяка і втекти з дитиною. Але все найстрашніше чекає їх попереду …
Еріка, почувши від Роми історію Весни і зрозумівши, що Марина обдурила її, зізнається в обмані. Рома в жаху кидає Еріку – його знову зрадили, і він не готовий пробачити брехню.
Денис знайомиться з Ромою, і тепер вони спільно намагаються розшукати Весну і допомогти їй.

11 серія “Навесні розцвітає любов” опис
Весна в жаху тікає з квартири. Піротехнік женеться за дівчиною, але їй вдається сховатися. Однак з однієї пастки героїня потрапляє в іншу – її збиває машина, і підлітки за кермом, побоюючись відповідальності, викидають напівмертву Весну на звалище.
На ранок Весну знаходять місцеві бомжі. Вони допомагають героїні в надії отримати за неї викуп. Прийшовши до тями, Весна направляє їх до Роми.
За збігом обставин замість Роми бомж застає вдома Віру і мента Тетеріна. Ті зраділи, що пропаща знайшлася і більше не буде доставляти їм головний біль. На радощах новиною діляться з Мариною. Але застати Весну поліції не вдається …

12 серія “Навесні розцвітає любов” опис
Весна лежить у лікарні у важкому стані. Маша приховує від Дениса, що та, кого він шукає, знаходиться у них, але совість мучить її все сильніше.
Денис з Ромою та Ерікою розробляють план доступу до комп’ютера Марини. За допомогою нього вони сподіваються знайти ключ до всіх таємниць.
Чоловік убитої секретарки Олени, Юра, нападає на Марину в її кабінеті. Погрожуючи оприлюднити компромат на неї з Ігорем, Юра вимагає грошей. У цей момент поруч випадково опиняється Денис. Він рятує Марину, і Юрі вдається сховатися. Тікаючи, він кидається в першу-ліпшу машину …

13 серія “Навесні розцвітає любов” опис

Денис остаточно рве відносини з Машею після її зради. Подруга Маші Лариса виношує підступний план по поверненню коханого.
Денис влаштовує Весну в приватну клініку. Героїня поволі йде на поправку, але її душевний стан жахливий: дівчина сумує за сином і мається від бездіяльності.
Денис з Ромою вивчають диск, залишений Юрою в машині. На ньому виявляються записи з щоденника секретарки Олени. Стає очевидно, що напад на Весну в поїзді, після якого вона ледь вижила, був підлаштований Мариною та Ігорем. Але жодних доказів на диску немає – їх тільки потрібно знайти …

14 серія “Навесні розцвітає любов” опис
Відбиваючись від Піротехніка, Весна дивом умудряється набрати номер Дениса, але телефон тут же випадає у неї з рук. Денис в жаху чує, як Весна благає когось не вбивати її, і мчить в клініку. Вибивши двері, він в шоці виявляє в палаті свого давнього знайомого по знімальному майданчику – піротехніка Сашу.
Несподівано чудовисько, від якого ховалася Весна, постає зовсім в іншому вигляді. Піротехнік кається в страшному вчинку, який скоїв, колись вони з Весною вчилися в школі, і зізнається, що всі ці роки шукав Весну лише для того, щоб попросити вибачення …

15 серія “Навесні розцвітає любов” опис
Денис з полковником Фірсовим продовжують розслідування. Весна згадує, що напередодні її фатального відрядження в Таджикистан в їх житті відбувалися дивні речі – Ігорю явно погрожували. Але жодних подробиць дівчина не знає – чоловік приховував від неї, що відбувається. Після довгих зусиль Весні вдається згадати, що пограбування їхньої квартири було якось пов’язано з рестораном “Золота куля”.
Марина побоюється, що Зоя видасть їх з Ігорем. Вона інсценує викрадення дорогоцінного кольє, і Зою заарештовують …

16 серія “Навесні розцвітає любов” опис
Поліцейські заарештовують повій, але Весна дивом встигає сховатися. Рейдери засмучені, що знову упустили здобич. Не знаючи, де тепер шукати Весну, вони вступають у змову з поліцейським Яковлєвим і обіцяють гроші за її упіймання.
Еріка, залишившись без даху над головою, звертається за допомогою до Марини, і та бере її в домробітниці замість Зої.
Рома в люті від вчинку своєї матері. Він зізнається, що Еріка вагітна, звинувачує Віру в підлості і їде з дому …

17 серія “Навесні розцвітає любов” опис
Фірсов з Денисом безуспішно чекають з Таджикистану документи у справі про смерть Весни.
Піротехнік з Дашею дають дозвіл на використання історії про маніяка Андрія для сценарію фільму. Отримані гроші вони планують віддати Весні.
Рома хитрістю виманює Еріку на її квартиру. Після душевної розмови закохані знову разом. На радощах Рома прощає матір, яка тепер кається у своєму вчинку.
Рейдери намагаються вийти на слід Весни. Вони зламують квартиру Дениса і, дізнавшись адресу дачі, відправляються на пошуки. Денису з Весною дивом вдається врятуватися від бандитів …

18 серія “Навесні розцвітає любов” опис
Під тиском Марини Весні ставлять діагноз “шизофренія”. Героїня терпить приниження, персонал ставиться до неї, як до душевно хворої, і, що найстрашніше, вона повністю позбавляється зв’язку із зовнішнім світом.
Розуміючи, що довго тримати здорову жінку в столичній психлікарні не вдасться, головлікар Піругін готується відправити її в глуху провінційну клініку.
Фірсов намагається з’ясувати у свого друга, слідчого Чижова, куди забрали Весну. Чижов каже, що Сангаліева вже не раз фігурувала в справах, які він розслідував, і просить розповісти всю правду …

19 серія “Навесні розцвітає любов” опис
Денис, Рома і Піротехнік за допомогою агентства розіграшів майстерно інсценують приїзд комісії з МОЗ. І хоча Піругіну вдається з’ясувати, що перед ним не чиновники, а самозванці, у метушні Денис визволяє полонянку – Весну.
Ігор приїжджає на зустріч з “месником”, але марно чекає його в призначеному місці.
Денис ховає Весну в селі у травниці Марфи. Цілителька обіцяє вилікувати хвору від впливу психотропних ліків. Про Весну дбає і її стара знайома – медсестра із клініки Наталія Семенівна …

20 серія “Навесні розцвітає любов” опис
На місці злочину Ігоря заарештовують. Він зізнається у вбивстві, але всіма правдами і неправдами намагається відбілити себе і перекласти вину на Марину. Яке ж його здивування, коли він бачить Весну, живу і неушкоджену! Ігор розуміє, що стріляв у муляж, а все, що сталося, віртуозна пастка, в яку він попався.
Заарештувати Марину виявляється не так-то просто. Її впливовий батько змушує Ігоря відмовитися від своєї заяви про причетність Марини до смерті Весни. Але слідчі знаходять інших свідків …

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар