“Не було б щастя 2” серіал 2014

Н

Не було б щастя-2 – продовження цікавого серіалу щодо вибору кохання, про те чи варто зберігати сім’ю, якщо любов пішла …

“Не було б щастя-2” актори

Актори: Наталія Антонова, Андрій Кузнецов, Олексій Барабаш, Анна Лутцева, Сергій Малюга, Олена Купрашевіч, Єгор Бакулін, Гліб Степан Каллісто

“Не було б щастя-2” опис

Альона – зразкова мати і дружина успішного промисловця і бізнесмена Олега. Вадим і раніше – улюбленець мільйонів, чоловік вірної Ліки. Чи так все благополучно, насправді, в житті улюблених глядачеві героїв? У сім’ї Олени та Олега накопичилося роздратування, нерозуміння: Альона занурилася в турботи про дитину, віддалившись від чоловіка. Олег зайнятий бізнесом і не відчуває себе вдома комфортно.

До Москви приїжджає представник зарубіжних партнерів: красива, енергійна і готова до пригод Бригіта, яка закохується в Олега. Альона намагається повернутися до активного життя, але її чекають інтриги і небезпеки. Вадим відчуває, що його час на сцені пішов, переживає професійна криза. До того ж з’ясовує, що Ліка зрадила його, фактично позбавивши доходів і майна – помстилася за всі минулі образи. В епіцентрі цих життєвих криз героїв з’ясовується, що біологічний батько сина Альони – все ж Вадим.
Чим стане для героїв ця звістка? Шансом почати нове життя або тільки приводом зруйнувати те, є? Хто виявиться опорою, а хто – зрадником? З ким залишиться Альона? Хто захоче і хто зможе стати справжнім батьком синові? Чи зможуть герої знову знайти любов? І хто ж з них виявиться здатним зрозуміти, пробачити і любити?

«Не було б щастя-2″ інформація про серіал

Режисер: Олексій Свят

Сценарист: Наталія Павловська

Композитори: Анатолій Зубков, Валерій Царьков

Продюсери: Родіон Павлючик, Ігор Марін (креатив.), Євген Григор’єв (III) (іcп.)

Виробництво: ТОВ «Грін Фільм» на замовлення ТОВ «ПРІОР Продакшн»

Рік: 2014

Cерій: 4

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар