Подвійне життя серіал 2014

П

Серіал Подвійне життя – досить цікавий, про зраду, кохання та прощення.

Подвійне життя 2013 – опис серіалу

Шлюб Марка та Каті тривав уже 18 років. За ці роки Катерина відмовилася від свого покликання і повністю присвятила себе турботі про сім’ю і чоловіка , перетворившись на домогосподарку . Нинішнє життя героїню серіалу «Подвійне життя » , цілком влаштовувало, жінка почувалася щасливою , поки одного разу її звичний світ не впав : відправившись в чергову своє відрядження , Марк загинув. І тут відкрилася гірка правда – виявляється , її благовірний вів подвійне життя , і протягом останніх двох років у нього була інша сім’я.

Ніні також нічого не було відомо про другу сторону життя Марка . Вона вірила йому і хотіла народити від нього дитину. Звістка про те , що у коханого була інша сім’я , прозвучало як грім серед ясного неба. Повернувшись після довгої відсутності брат Марка , Роман , спробував примирити жінок , проте спроба ця виявилася безуспішною.

Зате він дуже зближується з Ніною . Тій вже важко було любити після такої зради . А от бажання скористатися Романом для народження дитини , у Ніни виникло. Катя теж намагається виправити стан справ на «особистому фронті» , зближуючись з людиною, яка до неї давно « не рівно дихає». Також вона намагається налагодити стосунки з сином підліткового віку і повернутися до роботи. Ніна і Катя поступово перестають вважати один одного ворогами. Вони вже , здається , готові забути минуле і жити своїм життям.

Брехня , обман , зрада близької людини – все це важким каменем легко як на серце Каті , так і Ніни . Чи зможуть героїні телесеріалу «Подвійне життя » переступити через особисті образи , відпустити минуле і знов знайти своє щастя ?

Ось такий от сюжет серіалу Подвійне життя 2013 випуску , виробництва України .

Скільки серій в серіалі Подвійне життя ?

У серіалі Подвійне життя всього 10 серій, так що намагайтеся не пропустити не одну з них.

Актори серіалу Подвійне життя

Актори: Катерина Волкова, Валерій Ніколаєв, Катерина Олькіна, Федір Лавров , Володимир Симонов , Костянтин Мілованов

Режисер: Дмитро Лактіонов

Дата виходу: 2013

Тепер ви знаєте про що серіал Подвійне життя і зможете подивитися його по місцевому телебаченню або в мережі Інтернет.

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар