“Сашка” опис серій 91 – 100

"Сашка" опис серій

“Сашка” зміст серій 81 – 90 дуже часто потрібно, коли пропустиш серію улюбленого телесеріалу, а так як прем’єра відбулася тільки на каналі Україна, то прочитати що буде в нових серіях, не вдасться, творці тримають інформацію в секреті.

“Сашка” опис 91 серії

Андрій намагається поговорити з Сашею, але та його виганяє зі скандалом. Володимир і Вікторія вмовляють Андрія виїхати з Пріваловки, так як Саші зараз ні в якому разі не можна хвилюватися. Марина організовує фонд допомоги кинутим жінкам. Кирило заволодіває компроматом на Михайла і Бориса. Реваз ловить Анатолія на гарячому, не давши йому вистрілити в спину Володимира. Але злочинцеві вдається втекти. Кирило підслуховує, як Борис дає завдання Костянтину позбутися від нього. Віктор викладає в інтернет відео спокушання Мариною Руслана. Галя зізнається Микиті, що чекає дитину від іншого. Їх чує Алла. Саша отримує лист від «Тараса».

“Сашка” опис 92 серії

Кирило і Анатолій беруть Сашу в заручники. Микита каже Галі, що готовий прийняти її дитину, зізнається в любові і знову пропонує вийти за нього заміж. Дарина дізнається, що Свєта стежила за мешканцями будинку Привалова і в гніві жене її з дому. Володимир отримує листа з вимогою викупу і шантажем. Руслан, Андрій і співробітники СТО, починають пошуки Сашки. Любов підписує документи про розлучення з Володимиром. Ролик з Мариною і Русланом, викладений Віктором набирає популярність в інтернеті і приносить погану славу Марині. Марина думає, що автор ролика Руслан і вирішує йому помститися. Саша впізнає голос Анатолія, тому викрадачі вирішують її прибрати.

“Сашка” опис 93 серії

Кирило викрадає викуп під носа Реваза і групи захоплення. Михайло відмовляється від ідеї зробити Марину особою партії. Кирило і Анатолій вирішують вбити Сашу, влаштувавши нещасний випадок. Звільняючи Сашу Руслан отримує кулю від Кирила. Андрій зізнається Саші, що він і є Тарас. Анатолій тікає від Кирила з грошима, але потрапляє під фуру і викуп розлітається по трасі. Аліна та Богдан відкликають у Марини своє запрошення на весілля. Катя зізнається Саші, що закохалася в доктора Карпова, але просить нікому не розповідати. Андрій вирішує виїхати, куди очі дивляться, і купує квиток на найближчий автобус.

“Сашка” опис 94 серії

Андрій переїжджає жити в село. Діана – місцева молода вдова селить його ближче до себе і вночі приходить до нього в ліжко. Руслан розповідає Саші, що її врятував Андрій. Галя дізнавшись, що Руслан, рятуючи Сашу, був поранений, відмовляється провідувати його в реанімації. Олег обманом залишає Бориса в Києві та Ольга летить на весілля без чоловіка. Борис наказує Костянтину знайти і прибрати Кирила. П’яна Марина, вирішуючи помститися Руслану, влаштовує пожежу на СТО. Гоша ловить Марину і відвозить в будинок Сіми. Наум говорить Руслану, що Галя вагітна. Діана бреше, що Андрій її обікрав, і місцеві жителі її підтримують. За Андрієм приходить дільничний.

“Сашка” опис 95 серії

У міліції вирішують, що Андрій відмінна кандидатура для закриття всіх нерозкритих справ і тортурами примушують його підписати зізнання. Гоша утримує Марину в заручниках. Катя зізнається Карпову, що не може без нього жити. Борис і Михайло помічають пропажу секретних документів і розуміють, що це справа рук Кирила. Любов переїжджає жити в будинок Сохатских. Руслан робить Галі пропозицію вийти за нього заміж. Борис зраджує Ользі з Мартою. Вікторія відмовляється закрити фонд допомоги повіям, тому Ірина Миколаївна звертається до Бориса за допомогою в усуненні Вікторії. Саша знаходить райвідділ, в якому тримають Андрія, але до того моменту він уже втік.

“Сашка” опис 96 серії

Андрій , не знаючи про те, що його не переслідують, ховається від міліції в лісі. Саша безуспішно намагається його знайти. Гоша відпускає Марину, але та сама не хоче йти. Гоша попереджає Марину, що жити їй доведеться за його правилами. Ольга застає Бориса разом із Мартою і йде з дому зі скандалом. Карпов намагається дати зрозуміти Каті, що він до неї небайдужий, але Катя сприймає все по- своєму. Михайло та Борис готують Кирилу пастку. Саша , Андрій і Кирило зупиняються в одному готелі .

“Сашка” опис 97 серії

Андрій і Саша ловлять Кирила, але тому обманом вдається втекти від них. Рюкзак з компроматом на Бориса і Михайла залишається у Андрія. Ольга звільняє Марту, але та не засмучується і розповідає про свої плани стати дружиною Бориса. Борис, всупереч очікуванням Марти, пропонує їй бути секретарем. Саша каже Андрію, що любить його. Михайло з Костянтином хапають Кирила і з’ясовують, що компромат тепер знаходиться у Андрія та Саші. Марго і Володимир вмовляють Вікторію відмовитися від ідеї з фондом. Михайло знаходить Сашу й Андрія.

“Сашка” опис 98 серії

Саша і Андрій перебувають у заручниках у Михайла. Марго говорить Вікторії, що Володимир не любить її, він просто відчуває жалість до неї. Повія за підтримки Вікторії погоджується дати свідчення проти Ірини Миколаївни, але на неї нападає невідомий, а Вікторія отримує загрозу. Марта накидається на Ірину Миколаївну , вирішивши, що вона коханка Бориса. Любов як весільний подарунок просить у Михайла галерею Ольги. Віра і Алла влаштовують побачення Галі та Руслана. Борис обманом заманює Ольгу в будинок і нападає на неї.

“Сашка” опис 99 серії

Борис намагається згвалтувати Ольгу. Олег повертається до Києва і мстить Борису. Діана силою і шантажем тримає Кирила у себе. Михайло вмирає. Його заповіт призводить вcіх в шок. Кирило продає папку з компроматом на Сохатских Володимиру. Володимир дізнається, що Віктор крутиться навколо Любові і пропонує вибір – вона чи він. Віктор вибирає Любов. Катя звільняється з лікарні і збирається повертатися до Львова. Борис і Костянтин вирішують втекти з країни. Марина мириться з Сашею і дарує Андрію його ж квартиру. Вікторія зникає, отримавши загадковий лист від побитої повії.

“Сашка” опис 100 серії

Під тиском представників влади, Віктор переконує Любов стати власником партії «Порядок» . Любов отримує важіль управління Борисом – папку з компроматом на нього. Дарина говорить Семену, що так і не дала згоди вийти за нього заміж через Настю, яка не приймає нового вітчима. Борис намагається втекти з країни і забирає Вікторію з собою. Костянтина він кидає в останній момент. Ларису виправдовують і звільняють. Борис вирішує покінчити життя самогубством. Карпов збирається зізнатися в любові Каті, але спізнюється – її літак відлітає. Галя вирішує виїхати народжувати до тітки в Житомир .

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар