Серіал “Пенелопа” 2013 року

Пенелопа

Серіал “Пенелопа” 2013 року – це нова мелодрама , і судячи з відгуків глядачів ця історія, схожа на казку! Після таких серіалів хочеться вірити в чудеса! У цій статті представлена ​​основна інформація про серіал “Пенелопа”

Скільки серій в серіалі ” Пенелопа “

Всього в серіалі “Пенелопа” 8 серій, які дивишся на одному диханні.

Актори “Пенелопа”

Актори: Любов Баханкова, Людмила Гаврилова, Ілля Алексєєв, Нікас Крюков, Сергій Мухін, Олексій Янін, Леван Мсхіладзе, Людмила Нільська, Надія Іванова, Ян Цапнік, Олександр Стефанцов, Юлія Півень, Валентин Самохін, Анастасія Лапіна, Олександр Усердін, Євгенія Люта, Світлана Йозеф , Тимофій Смирнов, Ксенія Ільясова, Ігор Скрипко, Наталія Батрак, В’ячеслав Бухаров, Лариса Домаскіна, Михайло Волков (II), Кирило Петров, Катерина Крупенина, Володимир Литвинов, Олена Ласкавая, Валентин Варецький, Прадьюмна Чаттерджі, Лейла Кирилова, Георгій Кульков, Михайло Слєсарєв, Олена Полянська (II)

“Пенелопа” опис серіалу

Алена – добра і красива, зовсім юна дівчина працює сортувальницею в порту. Місцеві хлопці задивляються на неї, але вона відкидає всі залицяння і чекає великого кохання.

Одного разу в порт припливає “прекрасний принц” з дівочих мрій Іван – красень і помічник капітана корабля. З його появою в життя дівчини приходить казка – вона без пам’яті закохується і зовсім втрачає голову…

Коли ж приходить час прощатися, Іван залишає Альоні брелок-талісман і обіцяє неодмінно за нею повернутися. Але чи зуміє Пенелопа дочекатися свого Одіссея чи їй судилося провести життя на самоті, сидячи на березі і дивлячись на морські хвилі?

Інформація про серіал “Пенелопа”

Режисер: Ольга Перуновська

Сценаристи: Катерина Латанова , Юлія Разумовська

Оператор: Максим Мосін

Продюсери: Олександр Кушаев , Ірина Смирнова , Ілля Паперний ( іcп. )

Рік: 2013

Тепер ви знаєте основну інформацію про серіал ” Пенелопа ” і зможете насолоджуватися акторською грою і цікавим любовним сюжетом.

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар