“Скасування всіх обмежень” серіал

Скасування всіх обмежень

“Скасування всіх обмежень” серіал – мелодрама про сімейне життя, про кохання, труднощах, вірі у краще.

“Скасування всіх обмежень” скільки серій? В серіалі 16 серій

“Скасування всіх обмежень” актори

Актори: Дар’я Єгорова, Анастасія Паніна, Валентина Яковлєва, Олександр Сергєєв, Денис Варенов, Катерина Присмотрова-Бєлова, Катерина Берлінська, Семен Трєскунов, Євгенія Туркова, Наталі Старинкевіч, Віра Баханкова

“Скасування всіх обмежень” опис

Командир повітряного судна Олександр Морозов стикається з нештатної ситуацією під час польоту. Під час грози літак потрапляє в зону сильної турбулентності і на якийсь час стає некерованим. Екіпажу вдається вирватися з грози і посадити літак, але під час падіння в салоні виникла паніка, і один з високопоставлених пасажирів бізнес-класу помирає від серцевого нападу. Олександра звільняють з авіації.

Він нічого не повідомляє про подію сім’ї: дружині Ірині, дітям Насті і Кирилу. Олександр звик бути опорою сім’ї, “справжнім чоловіком”. Колишній бортінженер і старий товариш, а нині власник компанії з ремонту та обслуговування літаків Віталій Поршнєв бере Олександра в свою фірму на найскромнішу роботу – слюсарем з ремонту двигунів. Ірина в цей же час здійснює кар’єрний ривок – стає директором модельного агентства. Подружжя приховує один від одного зміни у своєму становищі: Ірина успіх, а Олександр – крах. Це стає джерелом кількох курйозних і веселих ситуацій. На своїй новій роботі Олександр виявляє, що при ремонті двигунів використовуються списані і контрафактні запчастини. Розмах порушень вражає його.

Невдовзі Олександр розуміє, що всім керує директор авіакомпанії Коробов, який є фактичним власником ремонтної фірми, а його друг теж “в долі” і не має наміру нічого змінювати. Зрештою, Олександр та Ірина дізнаються правду один про одного. Сім’я на грані розпаду. Олександр вирішує дати покази проти Поршнєва і Коробова і виступити на суді. Але перед цим Олександр хоче вистежити чоловіка, з яким, як він вважає, Ірина йому зраджує. Він знає, що Ірина летить в інше місто, і бере квиток на той же рейс. Піднявшись на борт, Олександр виявляє, що потрапив на свій лайнер. В повітрі у літака, загоряється один з двигунів. Олександр займає місце командира. Перед обличчям смертельної загрози між Іриною та Олександром відбувається чергове зізнання в коханні. Жорстка, але успішна посадка, всі живі. Олександр повертається до улюбленої роботи. Сім’я возз’єднується.

“Скасування всіх обмежень” інформація про серіал

Режисер: Станіслав Назіров

Оператор: Олексій Найдьонов

Виробництво: Продюсерський центр “Піраміда”

Рік: 2014

Прем’єра: 11 серпня 2014 (ТРК “Україна”)

Cерій: 16

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар