“Старша дочка” серіал

С

Серіал «Старша дочка» – історія ініціації в доросле життя, закони якого головна героїня Катя (Ірина Вальц) осягає через глибоку драму.

“Старша дочка” скільки серій  – в серіалі 12 серій

“Старша дочка” актори

Актори: Ірина Вальц, Ольга Красковська,  Андрій Ільїн, Галина Бєляєва, Ян Цапник, Володимир Зайцев, Володимир Виноградов, Олена Чарквиани, Василь Бочкарьов, Анна Лутцева, Анатолій Кот, Олена Новицька, Сергій Романович, Олександр Гелейша

“Старша дочка” опис

Нічого не віщувало нещастя. Щасливе сімейство, три прекрасні дочки. Всі готуються відзначати срібне весілля батьків. Але події одного вечора змінюють долю всіх героїв. Як не перетворити життя на пекло і гідно захистити своїх близьких? Вбивають батька, матір у комі. Тепер Катя повинна відповідати не тільки за себе – на її плечі лягає відповідальність за двох молодших сестер.

Дев’ятирічна Маша (Олена Новицька), випробувавши стрес після втрати батьків, замикається в собі, перестає розмовляти. Вона часто йде з дому, виникають проблеми в спілкуванні з однолітками і завуч школи піднімає питання про переведення Маші в спецшколу.

Середня сестра, Аня (Ольга Красковська) переживає підліткову кризу, перше кохання. Об’єктом любові виявляється мажорний підліток, що влаштовує псевдо соціальні акції, підпалюючи машини на вулицях міста. В результаті однієї з таких акцій серйозно страждає людина. Вся вина падає на Аню, а головні винні ховаються.

У той же самий час життя головної героїні ускладнюють родичі, які хочуть будь-якими способами заволодіти майном сиріт. Каті доводиться боротися за право опікунства, відвойовувати середню сестру в органів правосуддя, приймати дорослі осмислені рішення, пов’язані з пошуком коштів на утримання сестер і на життєзабезпечення матері.

“Старша дочка” інформація

Режисер: Гузель Кірєєва

Сценаристи: В’ячеслав Рогожкін, Олександра Іванчикова (діл.)
Оператор: Радик Аскаров
Художник: Олександр холодцю
Продюсери: Дмитро Черкасов, Олег Газі, Лілія Ковалевич (іcп.)
Виробництво: “Щука”
Рік: 2015
Cерій: 12
Жанр: мелодрама

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар