“У минулого в боргу” серіал

У

“У минулого в боргу” серіал про помилки юності за які доводиться розплачуватися все життя.

“У минулого в боргу” скільки серій – в серіалі 16 серій

“У минулого в боргу” актори

Олена Шилова (II), Михайло Гаврилов (II), Ілля Алексєєв, Кирило Дицевич, Ольга Гришина, Дмитро Сова, Ксенія Ніколаєва, Лариса Руснак, Наталія Кленіна, Ірина Мельник, Тамара Морозова, Анастасія Цимбалар, Олександр Кобзар, Поліна Носихіна, Оксана Жданова , Єгор Козлов, Георгій Поволоцький, Ігор Гнєзділов, Ольга Сумська, Юрій Гребельник

“У минулого в боргу” опис

Головна героїня фільму – 18-річна Вероніка, яка мріє стати співачкою.
Вероніка приїжджає в столицю вступати в музичне училище. У рідному місті залишається її мати, найкраща подруга Лариса і закоханий в неї ще зі школи Костя. В потязі дівчина знайомиться з Вадимом, і хлопець незабаром робить їй пропозицію. Тільки після весілля виявляється, що Вадим використав її. Вероніка йде від нього до того, як розуміє, що вагітна.

Дівчина повертається в рідне місто і народжує дівчинку, але через два роки знову їде в столицю, щоб продовжити навчання і оформити розлучення. Однак там Вероніку чекає нове потрясіння: вона виявляється свідком вбивства, на місці якого застає місцевого авторитета Князя. Крім того, у себе в кишені дівчина знаходить плівку з компроматом на Князя. Вероніці залишається тільки тікати, але з цього моменту не тільки вона сама, а й її близькі знаходяться під прицілом бандитів.

“У минулого в боргу” інформація

Режисер – Мирослав Маліч

Сценарист – Галина Сальгареллі

Оператор – Василь Сікачинський

Композитор – Андрій Пономарьов (II)

Художник – Петро Корягін

Продюсери – Віталій Сіренко (ген.), Ірина Франчук (іcп.)

Виробництво -Filmstream і Vileton production

Прем’єра – 17 вересня 2018 (ТРК Україна)

Жанр – мелодрама

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар