«Вітер в обличчя» серіал

В

«Вітер в обличчя» – мелодрама, з цікавим сюжетом. Серіал «Вітер в обличчя» про те як можна все втратити в одну мить, і коли сподіватись і довіриться нікому на допомогу приходять випадкові люди.

«Вітер в обличчя» актори

Актори: Аліна Кізіярова, Євген Пронін, Катерина Волкова, Костянтин Стрельников, Ілля Соколовський, Ніна Антонова, Дмитро Смирнов (V), Катерина Кабак, Михайло Пшеничний, Наталія Васько, Марк Бояров, Андрій Ісаєнко, Володимир Кузнєцов (IV), Борис Георгієвський, Ксенія Ніколаєва, Людмила Ардельян, Людмила Смородіна, Михайло Жонін, Ніна Ліч, Саак Дурян

«Вітер в обличчя» дивитись

«Вітер в обличчя» опис

Чи повинні діти відповідати за гріхи своїх батьків? І чи можна змінити свою карму?

Безхмарне життя 20-річної Діни рушиться відразу: вмирає її дідусь, вона стає жертвою квартирних аферистів, її зраджує кохана людина, і, на додачу, вона дізнається, що вагітна. Ситуація ускладнюється ще й тим, що пообіцявши народити дитину для іншої жінки, Діна раптом змінює рішення: малюк, який заворушився під серцем, стає їй неможливо дорогий! Намагаючись втекти від тієї, якій тепер нізащо не віддасть свого малюка, Діна випадково стріляє в неї. І тепер вона змушена переховуватися! Здавалося б, протистояти такому ураганному «вітрі в обличчя» – неможливо! Багатьом, але не Діні!

Вона пройде через безліч випробувань, дізнається таємницю свого народження, навчиться розуміти і прощати, перш ніж життя її налагодиться, і в ній з’явиться любов.

«Вітер в обличчя» інформація про серіал

«Вітер в обличчя» скільки серій: 4

Режисер: Микола Михайлов (III)
Сценаристи: Наталія Афіногенова, Євген Григоренко, Микола Михайлов (III)
Оператор: Володимир Іванов (IX)
Композитор: Тимур Полянський
Художник: Олександр Заславський
Продюсери: Владислав Ряшин, Лариса Журавська
Країна: Україна
Рік: 2014
Прем’єра: 5 травня 2014 (Росія-1)
Жанр: мелодрама

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар

 1. юля

  пожалуста помогите мне посмотреть етот сереал

  Відповіcти
  1. yulianna автор

   Ви можете переглянути серіал на нашому сайті, відео – це плейлист, всі серії йдуть по черзі (в лівому верхньому куті натиснувши на ПЛЕЙЛИСТ ви можете вибрати потрібну серію)

   Відповіcти