«Вона не могла інакше» серіал

В

Серіал «Вона не могла інакше» – історія життя легендарної естрадної співачки Валентини Толкунової.

«Вона не могла інакше» скільки серій – 8 серій

«Вона не могла інакше» актори

Актори: Ольга Фадєєва, Павло Южаков-Харланчук, Катерина Вуличенко, Сергій Астахов, Владислав Вєтров, Ганна Каменкова, Вероніка Пляшкевич, Марина Денисова, Віталій Новиков (II), Володимир Громов (II), Валерія Арланова, Лариса Маршалова, Сергій Власов (IV ), Анатолій Гур’єв, Роман Подоляко, Руслан Чернецький, Андрій Душечкін, Тетяна Каліх, Геннадій Овсянников, Володимир Міщанчук, Борис Абар, Світлана Боровська, Владислав Шестак, Анастасія Зубок, Поліна Стефанович, Дар’я Бранкевич, В’ячеслав Павлють, Світлана Нікіфорова, Олександр Ткаченок, Олена Владомірський-Пастревіч, Сергій Новицький, Сергій Журавель, Ігор Подлівальчев, Анатолій Терпіцкій, Матвій Шкуратов, Микола Рябичин, Віталій Редько, Віктор Рибчинський, Антон Жуков, Ядвіга Поплавська, Олександр Тиханович, В’ячеслав Малежик, Анатолій Ярмоленко

«Вона не могла інакше» опис

«Вона не могла інакше» – ці слова співзвучні рядкам однієї з пісень популярної російської співачки Валентини Толкунової. На її щирих і душевних піснях виросло кілька поколінь.

Головна героїня картини – талановита співачка Алевтина Толкачова. Своє сходження до великої сцени вона починає, ще будучи студенткою Інституту культури. А було це в далекому 1966 році. Саме в цей час Алевтина знайомиться з керівником популярного джазового оркестру, який пізніше стане її чоловіком. Тільки особисте щастя починаючої співачки, на жаль, не буде довгим – попереду Алевтину чекає низка випробувань і зрад.

Але на цьому життя героїні не закінчується. Попереду карколомна кар’єра виконавиці народних пісень, популярність, нова любов, весілля з відомим журналістом-міжнародником, народження дитини, сімейне щастя. Але і воно буде недовгим. Незабаром героїню чекає спочатку непорозуміння з коханою людиною, а потім – розчарування і розставання з ним. Наступним випробуванням для вже відомої виконавиці стане боротьба за життя і здоров’я єдиного сина. І при цьому вона не йде зі сцени, не перестає співати і залишається народною улюбленицею.
Всі негаразди Алевтина Толкачова подолає з гідністю, її близькі скажуть: «вона не могла інакше» … І доля знову подарує співачці шанс стати щасливою – любити і бути коханою.

«Вона не могла інакше» інформація про серіал

Режисер: Олександр Єфремов

Оператори: Юрій Любшин, Григорій Рудаков, Володимир Володін (II), Павло Ігнатов

Композитор: Ігор Щербаков

Художник: Ігор Хруцький

Продюсери: Олександра Райська, Олександр Кушаев, Володимир Ігнатьєв, Юлія Ерешко, Антон Кальдін, Євген Арендаревіч

Країна: Білорусь, Росія

Виробництво: Медіапрофспілка

Рік: 2013

Прем’єра: 21 жовтня 2013 (Інтер, Україна), 2 листопада 2013 (Росія-1)

Cерій: 8

Жанр: біографія, мелодрама

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар