«Я більше не боюся» серіал

Я

«Я більше не боюся» серіал 2014 року – про щасливе життя, яка руйнується в одну мить. Головна героїня повинна буде боротися за своє щастя, за дітей.

Скільки серій «Я більше не боюся» – всього в серіалі 10 серій

«Я більше не боюся» актори

Актори: Анастасія Заворотнюк, Андрій Соколов, Олексій Кравченко, Раїса Рязанова, Денис Матросов, Віра Сотникова, Сергій Марін, Данило Неверов, Анастасія Матвєєва, Анастасія Аравіна, Андрій Арзяев, Андрій Балякин, Іван Гар, Денис Дружинін та ін

«Я більше не боюся» опис

Коли твій дім – повна чаша, тебе оточують діти й коханий чоловік, будь-хто скаже, що ти – щаслива жінка.

Віра прожила безбідно 20 років. Турботливий чоловік утримував сім’ю, вона ж цілком присвятила себе домашньому вогнищу й вихованню дітей. Жінка щиро вірила, що так буде завжди. Але жодні, навіть найміцніші двері не врятують, коли в них стукає сама доля.

Увесь світ Віри руйнується буквально за один день, коли вона дізнається, що чоловік загинув… Віра ще й в себе не прийти в себе, а бандити починають погрожувати їй і вимагати величезні гроші.

Віра, ніколи не вникала у справи чоловіка, з жахом дізнається, що Ігор давно не той успішний підприємець, яким вона його вважала. Весь цей час він брехав їй. Насправді бізнес Кольцова розпроданий за борги, квартира, в якій вони прожили стільки років, давно належить іншій людині, а діти за підробленими документами прописані у алкоголіка в зубожілому селищі.

На довершення до всього на порозі Віри з’являється незнайома жінка, яка заявляє , що вона – законна дружина загиблого та мати його сина.

Всі проблеми разом навалюються на плечі Віри. Тепер їй доведеться кинути виклик Долі і наперекір усім бідам знову стати тією, якою колись була – щасливою жінкою!

«Я більше не боюся» інформація про серіал

Режисер: Ілля С. Максимов

Сценаристи: Олена Медведєва (III) , Марина Кошкіна , Віра Федорова , Максим Стішов ( уч. ), Андрій Щербінін ( уч. )

Оператор: Григорій Рудаков

Композитор: Ілля Духовний

Художник: Анна Коптєва

Продюсери: Дмитро Фікс , Михайло Курбатов ( іcп. ) , Артем Чуба ( іcп. ) , Максим Стішов , Катерина Єфанова

Рік: 2014

Прем’єра: 24 березня 2014 ( Росія – 1 )

Cерій : 10

Жанр: мелодрама

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар