“Її серце” фільм

І

Її серце

“Її серце” актори

Актори: Анастасія Мікульчина, Володимир Жеребцов, Олександр Суворов, Дарія Боцманова, Микола Боклан, Лариса Руснак, Олеся Власова, Дмитро Лаленков, Віта Смачелюк, Ольга Сторожук, Олександр Гетьманський, Юрій Горбунов, Катерина Кістень, Ігор Славінський, Володимир Кузнєцов (IV)

“Її серце” опис

Радіоведуча Віка повна енергії та молодості, кожного дня після роботи проводить добре час з друзями в якому-небудь розважальному закладі. Веде майже здоровий спосіб життя та ніколи не скаржиться. Одного дня у прямому ефірі їй стає погано, медики швидко увозять Вікторію до лікарні, та за декілька днів стає відомо, що у Віки сильне та рідкісне захворювання серцевих м’язів. Жити їй (якщо не знайти донора серця та не пересадити його вчасно) залишається не більше двох-трьох тижнів. Всі знайомі та медичний персонал починають ретельний пошук донора для відомої радіоведучої.

Лікарям вдається знайти донора. Ним стає жінка, збита автомобілем. Її серце і пересаджують Вікторії.
Після операції молода пацієнтка починає швидко відновлюватися. Чужий орган добре приживається в її організмі. Віка йде на поправку, поруч з нею весь час знаходиться її хлопець Денис. Ще перебуваючи в палаті інтенсивної терапії, Віка несподівано для себе починає малювати – раніше такого таланту дівчина за собою не помічала.

Денис звертає увагу на те, що характер подруги поступово змінюється. Це вже не та весела і розкута дівчина. Якщо раніше вони не вилазили з нічних закладів, то тепер Віку туди не затягнути. Все більше стає помітно, яке різне в молодих людей ставлення до життя. Більш того, Віка зізнається Денису, що вона відчуває дивне відчуття – ніби у неї є дитина, і їй потрібно піклуватися про неї …

“Її серце” про кіно

Режисер: Оксана Тараненко
Сценарист: Валерія Подорожнова
Оператор: Сергій Борденюк
Композитор: Дмитро Саратський
Художник: Вадим Шинкарьов
Продюсер: Ірина Заря
Країна: Україна
Виробництво: Нова студія
Рік: 2009
Жанр: мелодрама

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар