“Закохані жінки” серіал

З

Закохані жінки (інша назва: Коханки) – проект компанії Star Media, адаптація популярного британського ситкому «Коханки» (Mistresses), який нагадує за сюжетом культовий фільм “Секс у великому місті”.

“Закохані жінки” скільки серій – в серіалі 12 серій

“Закохані жінки” актори

Актори: Катерина Волкова, Дар’я Екамасова, Катерина Климова, Равшана Куркова, Антон Хабаров, Віктор Логінов, Кирило Сафонов, Джуліано Ді Капуа, Станіслав Ерклієвський, Костянтин Самоуков, Максим Дрозд, Олександр Кобзар, Арнас Федаравічюс, Сергій Калантай, Ігор Петрусенко

“Закохані жінки” опис

“Закохані жінки” опис серій

Каті, Тамарі, Світлані і Жені трохи за тридцять, вони дружать з дитинства. Передмістя великого міста так і залишилося для них рідним. Дівчата після школи розлетілися на навчання, а потім повернулися в рідні місця і знову оселилися у милому невеликому містечку, тим більше, що до Москви рукою подати. Будинок, що залишився від батьків, в якому живе Тамара – це їх штаб, клуб, місце постійних зустрічей, можна сказати гніздо.
Хороший лікар Катерина, відмінна матір двох дітей Тамара, успішний юрист Світлана і ріелтор з торгівлі нерухомістю Женька хочуть любити і бути коханими, але у всіх відносини з другими половинками складаються непросто, часом просто драматично. Життя все розставляє на свої місця. Подруги впевнені – ніщо не страшно, якщо є справжня любов.
Ми знайомимося з подругами в момент складних життєвих ситуацій. Кожна з них перебуває в конфлікті. З оточуючими, з близькими, з самою собою. І кожна шукає кохання, бореться за нього. Спетіння їхніх доль в переломному моменті і становить основу серіалу
Героїні переживають злети і падіння, радість, щастя, страждання і самотність. І незмінно підтримують один одного. Коли сюжет переходить в захоплюючу кульмінацію і несподіваний фінал з вирішенням всіх нерозв’язних ситуацій – героїні розуміють, що їх життя вже ніколи не буде таким, як раніше. Але вони вціліли і їхня дружба – теж.

“Закохані жінки” інформація про серіал

Місце зйомок – Київ, Одеса

Режисер: Дмитро Лактіонов

Сценарист: Марина Меднікова

Оператор: Михайло Марков

Композитор: Олесь Коровніченко

Художник: Ліна Сіналіцкая

Продюсери: Юрій Мінзянов, Владислав Ряшин

Країна: Росія, Україна

Виробництво: Star Media

Рік: 2015

Cерій: 12

Жанр: мелодрама

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар