«Авантюристи» фільм 2014

2014

«Авантюристи» – художній фільм 2014 режисера Костянтина Буслова .

«Авантюристи» актори

  • Костянтин Хабенський – Макс
  • Світлана Ходченкова – Катя
  • Денис Шведов – Андрій

«Авантюристи» опис

Катя та Андрій, успішний молодий банкір, прилітають на Мальту на відпочинок. У дайвінг- центрі вони випадково зустрічають Макса – професійного дайвера, який потайки займається чорною археологією, і, за сумісництвом, колишнього коханого Каті.

Під час одного із занурень Катя знаходить фрагмент рятувального жилета з номером німецького підводного човна часів Другої світової. Дівчина з’ясовує, що в 1942 році у мальтійського ордена лицарів – госпітальєрів була викрадена колекція унікальних давньоєгипетських реліквій, яка повинна була бути доставлена ​​до Німеччини саме на підводному човні. Однак цінний вантаж туди в результаті не прибув .

Припустивши, що підводний човен з скарбами, швидше за все, лежить на дні біля берегів Мальти, трійця починає його пошуки, втягуючись в низку небезпечних авантюр, в тому числі і підводних. А відносини між шукачами пригод все більше нагадують любовний трикутник …

«Авантюристи» інформація про фільм

Режисер: Костянтин Буслов

Сценаристи: Денис Родімін, Юлія Ідліс

Оператор: Сергій Мачільскій

Продюсери: Олександр Роднянський, Сергій Мелкумов

Виробництво: « Двадцяте Століття Фокс СНД», « Нон -Стоп Продакшн»

Рік: 2014

Прем’єра: 10 квітня 2014

Жанр : пригоди

Цікаві факти «Авантюристи»

Для того, щоб переконливо виглядати в ролі Каті, Світлана Ходченкова прилетіла на Мальту на два тижні раніше початку зйомок, щоб брати уроки з дайвінгу.
Перша робоча назва картини «Цой і Цукерберг».

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар